Злюка бобер• 10 октября в 06:07
Плитка на підлогу
Став вибір, яку плитку класти, глянцеву чи матову. Матова практичніша, глянцева гарніша на вигляд. Плитка буде в коридорі і кухні в одному кольорі. Порадьте, з власного досвіду...
Всміхайлик• 10 октября в 06:09
У меня матовая, светло серая с темными разводами - пыли и грязи не видно вообще - очень довольна
На кухне светлая охра, такого же плана с пятнами и глянцевыми разводами, как потертости
Твоя подружайка• 10 октября в 06:28
Матовую только не шершавую берите. Сложно отмыть потом. Так то я за матовую
from Ukraine• 10 октября в 07:07
Тільки матова. Інакше кожну волосинку-пушинку будете прибирати. + глянець слизька. ( якщо у санвузол)
Бубль Гум)• 10 октября в 07:08
Ответ дляПушАпница
В мене плитка під ламінат, всюди однакова. Дуже задоволена
Це кращий вибір. В мене така в коридорі. Рифлена. Не слизька. Бруду на ній не видно. Гарно миється.
Бубль Гум)• 10 октября в 07:13
Автор, глянцева дуже гарно виглядає. Але на ній все видно. Маленька пилинка - і та помітна.
При цьому її не достатньо протерти мокрою шваброю. Її після мокрої швабри треба насухо протерти поліровочною шваброю (в мене з мікрофібри). Бо залишки води на плитці висихають та помітні.
В мене частина квартири в глянцевій плитці. Кожного дня я по ній проходжусь пилососом. Потім - волога швабра. Потім - суха.
Це якась каторга.
Всміхайлик• 10 октября в 07:28
Ответ дляБубль Гум)
Це якась каторга.
Боже, дійсно каторга
Не позаздриш вам
Все ж таки в домі має панувати практичність, дом для нас, а не ми для дому
Не позаздриш вам
Свідок Перемоги• 10 октября в 07:48
Мне не нравится глянцевый эффект, особенно в комнатах когда кладут
Админко• 10 октября в 08:01
Только матовую, никакого глянца
Глянец скользкий и красиво только 5 минут после уборки, потом швах
Пік Антна• 10 октября в 08:17
Матовая или лаппато(её больше на стены, но и на пол используют).
Глянец - прошлый век. Царапается, все сосиски видны и пятна от воды, скользкая.
Вакцениро Вона• 10 октября в 09:23
у нас лаппатированный керамогранит , идеально и не мат и не глянец , под камень бежевого цвета еще и с еле заметным блеском под светом , идеален в уборке , ни пятен ничего , мусор тоже не прям бросаеися в глаза , я очень довольна , у нас коридор переходит в кухню студию -все в одном покрытии , а и не сколько ! тщательно выбирайте пол , у сестры белый в разводах -смотрится красиво , а в плане чистоты кошмар , каждая соринка, пятнышко видно
Патріотка з дивану• 10 октября в 09:24
Я люблю глянець. Саме з матом світлим мала поганий досвід, постійно зі шваброю бігала. Глянець більш по багатому.
Але сама розглядаю ще сатин. Не знаю чим він від матової відрізняється
Сколько_мне_лет?• 10 октября в 21:24
На кухні є ризик попадання води на плитку і це вже буде небезпечна ситуація, підковзнутися на глянці і впасти дуже легко. Зважте на цей фактор. А так обираєте те що вам до душі.
Я собі матову обрала, хоча і матова теж буває слизька коли мокра. Іноді на плитці є позначка анті сліп, ця точно безпечна.
Сколько_мне_лет?• 10 октября в 21:40
Почитала що дівчата радять, згадала що в мене теж є лапатований кєрамограніт в прихожій. Він дійсно щось середнє між глянцем і матом. Вартий уваги.