Триндичіха Байрактар• 10 октября 2025

Военная призвала принудительно мобилизовать женщин

Лейтенант ВСУ Наталья Синцова заявила, что возмущена добровольной мобилизацией женщин в Украине. В пример она привела опыт Израиля, где военную службу проходят в обязательном порядке даже молодые девушки.
автор Триндичіха Байрактар • 10 октября 2025
Ответ дляСтешк@
Уперёд! Мы будем вами восхищаться.... издалека
Yuliya82• 10 октября 2025
А не пішла б вона на йух. Інших мобілізувати, щоб собі Мерси на потреби війни за 60к зелені брали. На фік з пляжу, створіння
Yuliya82• 10 октября 2025
Ответ дляСтешк@
Взагалі, потрібно було нікого не випускати з країни, а також всіх українців з-за кордону депортувати додому. Потім всі, хто проти дипломатичного рішення - в ружьйо, не залежно від віку, статі і стану здоров´я - і судячи по настроям, перемога була б швидкою. А так ті, кому окоп і ракети не загрожують, підливають масла в вогонь і ніби не розуміють, що те, що вони захищають (мову і землю), то того на цій території не лишиться.

Молоді роз´їхалися і будуть говорити іншими мовами, а закон про продаж землі надає можливість купувати її іноземцям. Чи у кожного українця є 2 га землі? Ех, не вистачає нам хитрості та розуму.
’Чого бідні - бо дурні, чого дурні - бо бідні’
Свята правда - кожне слово правда!