Ананомчикус• Изменено 10 октября в 15:13
Дулоксетин. Боюсь приймати
Призначили дулоксетин. Я багато начиталась про цей препарат і шалено боюсь починати приймати. Поділіться може вашим досвідом? Підтримайте чи що )
Крошечка-хаврошечка• 10 октября в 15:18
Сори, не поддержу, мне он ужасно не подошёл. Но вы же понимаете, что все индивидуально. Может именно вам он подойдёт хорошо.
Ананомчикус
• 10 октября в 15:19
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Да, понимаю. Но так мне страшно ( Я очень тяжело захожу и схожу на препараты. Проживаю адские муки. Поэтому только мысль об этом меня вводит в панику. Постоянно оттягиваю и думаю может сама справлюсь. Но не справляюсь (
И.О. человека• 10 октября в 15:25
Ответ дляАнаномчикус
А какие АД вам не подошли или было тяжело?
Ананомчикус
• 10 октября в 15:35
Ответ дляИ.О. человека
Да много было. Последний эсциталопрам принимала. На нем была аппатия. Не справлялась с ней.
Крошечка-хаврошечка• 10 октября в 15:44
Ответ дляАнаномчикус
Ну тут только пробовать. Как еще ...
Ананомчикус
• 10 октября в 15:45
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну тут только пробовать. Как еще ...
Да, понимаю (
Я_з_Франека• 10 октября в 15:51
Про дулоксетин нічого не скажу. З середини серпня приймаю есцитам (есциталопрам) - навіть не відчула заходу на препарат. Діяти почав десь два тижні тому - після переходу на дозу 20 мг. Прикриття не приймала.
Ананомчикус
• 10 октября в 15:55
Ответ дляЯ_з_Франека
А я місяць ледь не торкнулась поки зайшла на нього. А зходила 2 місяці і це був жах. Настільки у всіх по-різному.
Я_з_Франека• 10 октября в 15:56
Ответ дляАнаномчикус
Так, все дуже індивідуально.
Радостина• 10 октября в 16:12
Я этот ад вспоминаю с содроганием. Меня рвало на воду. Фу как вспомню. Хотя прекрасно переношу 2 таблетки пароксетина и вообще психотропы
Ашолюдискажуть• 10 октября в 16:17
Мама приймає дулоксетин вже майже 2 роки, бо після сметрі тата, я думала, що поховаю і її поряд. Каже, що набагато краще себе почуває і почала жити, а не існувати.
Ананомчикус
• 10 октября в 16:19
Ответ дляАшолюдискажуть
Дякую за відповідь. В мене теж був сильний стрес, який спровокував депресивний і тривожний стан.
Ашолюдискажуть• 10 октября в 16:20
Ответ дляАнаномчикус
То не бійтеся, спробуйте, лікар одразу вам повинен поменше дозування виписати, а потім, якщо вам буде нормально, то підніме, у мами так.
Ананомчикус
• 10 октября в 16:21
Ответ дляРадостина
Как все индивидуально. И никто не знает как будет мне. Но я настолько уже привыкла к тому, что мне всегда тяжело заходить и мало что работает, что я наперед очень боюсь.
Ананомчикус
• 10 октября в 16:21
Ответ дляАшолюдискажуть
Так, саме так і є. Я буду на зв´язку з лікарем. А скажіть, він на вагу не вплинув?
Ашолюдискажуть• 10 октября в 16:22
Ответ дляАнаномчикус
Взагалі ні, вона у мене 45 кг, яка була така і залишилася.
И.О. человека• 10 октября в 16:43
Ответ дляАнаномчикус
Если на дулоксетине будет тяжело, то следующим пробуйте золофт (сертралин).
Он при апатии хорош. А эсцитам ни мне, ни сыну сапатией тоже не помогал. У сына вообще золофт был уже 5м ад, остальные не действовали, разве что амитриптилин чуть
Я погнала• 10 октября в 17:59
Дві побочки було: нудота перші дні і дуже важко досягнути оргазму вечь час прийому. В решті все ок.
Ананомчикус
• 10 октября в 18:10
Ответ дляЯ погнала
З оргазмами таке на всіх адах, нажаль
Трільчиха• 11 октября в 02:42
Ответ дляАнаномчикус
Наприклад?
Тразодон, бупропион не влияют на либидо
Ананомчикус
• 11 октября в 02:59
Ответ дляТрільчиха
Тразодон, бупропион не влияют на либидо
А вони ефективні при тривозі та депресії?
Трільчиха• 11 октября в 03:17
Ответ дляАнаномчикус
При тривозі не ефективні