Прошу надати відгуки по вакансії митний брокер, пропонують таку роботу з навчанням, але про особливості цієї посади нічого не знаю. Про плюси знаю, але які є підводні каміння та мінуси?
Дякую
Смажена полуничка• 10 октября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Якщо винні, то вже інша історія. Це вже повʼязано із недоплати митних платежів і тд
Да, потому желательно сначала помощником поработать
Глаз набить и руку.
Вся така шо куди там• 10 октября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Глаз набить и руку.
Та це взагалі дуже відповідальна робота, і дійсно краще помічником попрацювати. Ще багато залежить від групи товару. Якщо акзиц, то ще складніше. Або фарма наприклад. Ми якраз займалися фармою.
У нас ще й митне законодавство часто змінюється. Коротше, це дійсно складна робота
Видящие_помогите• 10 октября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Але ж й прибуткова , й чим складніша , тим прибутковіша. Ви знаєте роботу , де платять гарні гроші за ніц?
Смажена полуничка• 10 октября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Вы абсолютно правы про группы товаров
ЯблокоРаздора• 10 октября 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Ну автору й пропонують навчання , після отримає ліцензію. Авторка, працюю в цій сфері, якщо ви психологічно гнучка, розумна, освічена (здатні читати нормативно - законодавчі акти й розуміти їх вимоги) й вмієте працювати в умовах , що постійно змінюються, то це чудова робота.
Но кассу там поднять можно...
к.Буланова• 10 октября 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Якщо підприємство працює ’ в білу ’ й виконує вимоги законодавства , то жодних проблем , які треба ’рішати’ в нього немає. Інша справа , що таких підприємств одиниці, а більшість хочуть намахати державу й щоб їм за то нічого не було.
Вот об этом я и говорю)
Файна пані• 10 октября 2025
Із плюсів:цікава динамічна робота, мозок не заржавіє, бо багато треба знати та відслідковувати, корисні знайомства, якщо з навчанням, можливість отримати професію і якщо ви спритний та комунікабельний, відкрити свою справу. . Із мінусів, робота дуже нервова, треба вміти відстоювати інтереси клієнта, особливо, з деякими категоріями товару, постійна біганина та розуміння, що на кожній митниці ’свій’ МКУ.
Бегущаяпо• 10 октября 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Но кассу там поднять можно...
идите не задумываясь