Бешене сарі• 10 октября в 17:49

Посоветуйте вкусный "мраморный" сыр

Мне он весь какой-то не такой, какой не возьму. Будто стал менее нежным и более кислым.
Кто тоже любит, какой обычно берете?
_Helenn_• 10 октября в 19:02
Треба читати склад,щоб хоч трохи розуміти який буде смак. Повинно бути тільки цільне молоко,закваска (мезофільна/мезофільно-термофільна,аннато(барвник) фермент і сіль. ВСЕ. Якщо пишуть що молоко нормалізоване,або збиране,або додано обезжирене молоко,сухе молоко ,то смак буде набагато гірший.
Після того як почала варити сама сири,то мені магазинні напівтверді сири всі майже однакові,сухі,крихкі,кислі і резинові. Нажаль, виробники не витримують сроків визрівання сирів ,,додають всяку хрінь,щоб здешевити виготовлення от і смак псується