ЯблокоРаздора• 10 октября в 17:54
Погода на канікули
Думала з донькою на пару днів в Ужгород-Мукачево. Моніторю прогноз погоди і як назло половину тижня канікулярного намальовані дощі....я засмучена :((
Хто живе в тому регіоні або їздив в кінці жовтня....можливо щось порадите?
После 18• 10 октября в 17:55
Осень в принципе дождливая, а в горах тем более. Езжайте в отель со спа. Будут красивые виды, но за окном
Страхованная• 10 октября в 18:06
Ответ дляПосле 18
А я в Кам´янець Подільський хотіла на два дні. Дощ. По такій погоді там ходити це капець
ЯблокоРаздора
• 10 октября в 18:11
Ответ дляіронічна антитеза
Ми в Берегове їдемо. Нормальна погода
в термальні води?
ЯблокоРаздора
• 10 октября в 18:11
Ответ дляПосле 18
там нет гор
ЯблокоРаздора
• 10 октября в 18:11
Ответ дляСтрахованная
так отож
іронічна антитеза• 10 октября в 18:13
Ответ дляЯблокоРаздора
в термальні води?
Турне по Закарпатті.
Замки, води
Страхованная• 10 октября в 18:21
Ответ дляЯблокоРаздора
так отож
Жалко гроші тільки потратиш, приїдеш і з такими дощами прийдеться в готелі сидіти. А я хотіла по Кам´янці погуляти
ЯблокоРаздора
• 10 октября в 18:53
Ответ дляОхиИВздохи
Я теж їду, доз мені не заважатиме
хочеться погуляти по вуличкам...дощ все ж таки заважає. Плюс хотіла в замок в Карпати поїхати.