Бабка-ежика• 10 октября 2025
Хто з маленькими дітьми - що плануєте робити?
Мій пост не має на меті розганяти паніку, чи щось подібне. Ситуація така, що раніше виїзд не розглядала, бо розуміла, що навіть при доволі важкій ситуації впораюсь. Але маю дитину, які от скоро лише рік виповниться. А всі і так в курсі, яка може бути ця зима. Якщо все ж таки ситуація по всій країні буде така, як на жаль, зараз в Сумській та Чернігівській обл. (блекаути, відсутність нормального опалення і водопостачання на цьому фоні) - чи плануєте виїзжати і куди? Польща найближчий варіант, але її не дуже розглядаю через те, що там ж наче треба буде обовязково працювати на місцевого роботодавця, а в моєї сім`ї на разі дохід від укр. роботодавця непоганий (можна жити на цей дохід кільком людям у країнах Східної Європи). Думаю за Румунію, чи Словаччину. Поділіться, що будете робити в разі тотального блекауту і, якщо виїжджатимете, то куди?
ДинамоКит• 10 октября 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Твои кураторы пускай живут в пунктах незламности і прихистках, вместе с тобой
а твои в бедгороде у генератора
Зрадорозганячка• 10 октября 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Уже писала в соседней теме
Могу дать контакт, может кому поможет.
ЗИМОВА ОРЕНДА в ГРЕЦІЇ від 250€ + коммунальні за квартиру за місяць.
3 1 ЛИСТОПАДА ПО 1 ТРАВНЯ.
ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА, від 250€ + комунальні за місяць, від 6 місяців до 1 року і більше року.
Є різні варіанти:
вч. 1 лінія. Квартири з 1 спальнею, де можуть
бути до 4 гостей. З 1 листопада по 1 травня
від 250€ + комунальні за квартиру за місяць. Комунальні приблизно 150€ за місяць.
• 0 лінія. Квартира з 2 спальнями, просторною терасою і красивим видом на
море. З 1 листопада по 1 травня 500€ +
коммунальні за квартиру за місяць.
Комунальні приблизно 180€
ЛОКАЦІЯ
Місто Кьятон ( Kiato), 110 км від Афін (півострів Пелопонес, берег частини
Іонічного моря).
Могу дать контакт, может кому поможет.
3 1 ЛИСТОПАДА ПО 1 ТРАВНЯ.
Є різні варіанти:
море. З 1 листопада по 1 травня 500€ +
коммунальні за квартиру за місяць.
Комунальні приблизно 180€
ЛОКАЦІЯ
Іонічного моря).
А контакти де?
Бабка-ежика
• 10 октября 2025
Ответ дляДинамоКит
з такими поездками ви викатаете купу грошей.купить хату в сели и не мучтесь
Я Вам більше скажу, в мене така хата є, в віддалену селі. Тільки в ній вже років 10 ніхто не живе (бабуся та дідусь померли) і туди, щоб довести до ладу треба напевно 10к+ зелених вбухати. А може й всі 20.
Ms. Любмая жена• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Я впершу таку тему створюю. Я живу у квартирі, ще з 2022 маю Екофлоу, лампочки, що перезаряжаються, мамі придбали акумулятор (не автомобільний, від крупнішої техніки, скажем так, витривалий + інвертор). Маю кілька павербенків, валізку з самим необхідним типу сухого спирту. Маю портивну туристичну горілку і кілька балонів до неї, маю навіть маленьку електричну плиту (на поч. війни казали, що газу не буде от і купила). Якби сама - то я була б готова. Але це все, вибачте, до сраки, коли на руках маленька дитина. В неї трохи інші потреби, ніж в мене.
Ви вірно все описали. Румунію подивіться
ДинамоКит• 10 октября 2025
Ответ дляМЧСница
Болгарія ,Румунія приймає усіх.
а за что снимать жилье откуда бабки если вон ботня пищит что на аренду хаты в селе денег нема
Бабка-ежика
• 10 октября 2025
Ответ дляМЧСница
Ні,ніхто не відмовить .Тут захист дають без проблем .Заізжати можна як хочете .Якщо на авто то треба ТО щоб було,віньета можна купити онлайн чи на заправці .Страховка не знаю потрібна на ці дні на людину?На авто зелена потрібна .
Дуже-дуже-дуже дякую)
ДинамоКит• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
а вам прям срочно надо еврик там забацать?побелите комнату кухню и три месяца теплой зимы отлично переседите на коровьем молоке
Грибной_Дождик• 10 октября 2025
Ответ дляДинамоКит
снимите дачу кирпичную или дом в селе
окей. на якомусь хуторі я знайшла будинок в селі. такое, але вроді стіна-дах є. що далі, як автономність зробити
МЧСница• 10 октября 2025
Багато українців і в Болгарії і в Румунії.Тільки Болгарія зимою немає газу і тепло тільки кондиціонер,може бути прохолодно і пліснява .В Румунії і Болгарії наші вже відкрили багато шкіл і садочків,платні 300 евро,але гарні.Медицина по захисту безкоштовна.В аптеках все є,тільки антибіотик треба направлення ,але можна знайти де купити .
Капитошечка• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
не разворовали?
МЧСница• 10 октября 2025
Якщо можете собі дозволити не працювати ,то добре в Румунії .З роботою тут важко.Зарплатня низька .Мова не тяжка ,багато хто розуміє англійську .
Заюшка_хозяюшка• 10 октября 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
А контакти де?
Вам нужно ?
Напишите без анонима, сброшу
ДинамоКит• 10 октября 2025
Ответ дляМЧСница
а работу тоже перенести в болгарии румынии .а аренду дадут на халявку
Кукусики• 10 октября 2025
Ответ дляБутербродница
У немовляти є мати, яка зігріє. Дорослих людей школа навіть більше.
Угу. Бачу, тут повно деякі так і не виросли.
ДинамоКит• 10 октября 2025
Ответ дляМЧСница
ну зачем вы ботам испортили методичку
Заела_пластинка• 10 октября 2025
Ответ дляДинамоКит
Вашу роботу отожмут. Так можно работать с любой точки мира
ДинамоКит• 10 октября 2025
вон ботня втюхивает что копейки нет за душой хату в селе снять.о каких болгариях румыниях вы мечтаете.а работу шо бросать
ДинамоКит• 10 октября 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
ну не все ж боты как вы.нормальные люди вообще то на работу ходят
АяВсёЗнаю• 10 октября 2025
Ответ дляДинамоКит
не читаю простыни.частный дом.полностью автономны.на все плевать.давно подготовились.пусть бедгород переживает а не я с детьми
Мань, твои ж дети в Польше 😂
ДинамоКит• 10 октября 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Мань, твои ж дети в Польше 😂
здрасте в прошлой методички были в лондонах.вы уж как то определитесь
ДинамоКит• 10 октября 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Мань, твои ж дети в Польше 😂
я похожа на дебилку?мне и дома в кайф.еще я по штуке евро чужим дядям не отдавала по чужим углам скитаясь с детьми собаками и котом.ага
АяВсёЗнаю• 10 октября 2025
Ответ дляДинамоКит
Но точно не в Украине
Заюшка_хозяюшка• 10 октября 2025
Ответ дляДинамоКит
Работать зелёным ботом много ума не надо. Подсидят вас. Вы не грамотный бот. Вас легко выкупают с первого предложения
Я бы вам не платила
АяВсёЗнаю• 10 октября 2025
Ответ дляДинамоКит
Очень похожа. Заметь, не я это написала ))
ДинамоКит• 10 октября 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Но точно не в Украине
меня с моего дома и камазом не сдвинешь.
АяВсёЗнаю• 10 октября 2025
Ответ дляДинамоКит
А где дом?
ДинамоКит• 10 октября 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Я бы вам не платила
ой таких дурбеликов как порох и мертветчук понабирал еще поискать надо