Тро Нью-Йорку• 10 октября 2025

Яка я молодець. Я сьогодні стала CFO в Польщі

Дівчатка.
Ще документи в роботі. Нострифікацію проходжу поки але я сьогодні нарешті добилася!!!!!!
Нас 18 працівників поки, до кінця року 40 і дальше розвиваємося і ростемо )
Я одна Українка і я одна ключова особа!!!!!!!!
Ооооооо, який кайф в мені всередині ❤️❤️❤️❤️
Грабля• 10 октября 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Чого і вам бажаю...
У меня все в порядке, я умею радоваться за других людей.
Инфотуфелька• 10 октября 2025
Почему не порадоваться своим успехам на польском форуме? Это им должно быть приятно, что вы смогли интегрироваться в их общество, получив высокую должность в компании, платящей налоги в польский бюджет.
палка-копалка• 10 октября 2025
Плохо пахнет радость
Коко Шанель• 10 октября 2025
Радіємо. Це ж круто - CFO. З 18 чоловік в ’компанії’ - CMO, CEO, CFO, CIO, CVO, COO, CSO, CTO, SFO..... Одні ’ключові фігури’. Плюнути ні в кого)))))
Треба негайно розширюватись, а то так і захлинутись можна)))))

П.С. На думку зразу приходить ’Золоте теля’. У випадку чого хто сидітиме? Походу єдиний іноземець і CFO в одній особі.
Котя_люлю• 10 октября 2025
Радію за українців, коли в них стається щось добре
Вітаю і бажаю успіхів і надалі
Метелик• 10 октября 2025
но в Польше нет требования нострификации дипломов экономиствм и финансистам. зачем вы это делаете и где?
автор Тро Нью-Йорку • 11 октября 2025
Ответ дляКотя_люлю
Вітаю і бажаю успіхів і надалі
Дякую ❤️
автор Тро Нью-Йорку • 11 октября 2025
Ответ дляМетелик
Немає, але я буду коштувати х2 після нострифікації.
Метелик• 11 октября 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
не будете. разве что у вас действительно, реально уровень знаний в польском пространстве соответствует запрашиваемому. но если обладаете настолько глубокими знаниями в сфере, то нострификация не нужно по сути. это будет понятно на техническом собеседовании с профильными руководителями.
можете поделиться, какой у вас вид деятельности и функционал? где получали знания и какие именно ?
автор Тро Нью-Йорку • 11 октября 2025
Ответ дляМетелик
Я працюю у fintech.
Відкриваю компанії по всьому світу.
Мій профіль- законна оптимізація податків.
Працювала у 15 країнах. Маю круті закриті кейси.
Закінчила політех в Житомирі. Потім отримала МВА.
автор Тро Нью-Йорку • 11 октября 2025
Ответ дляМетелик
А так, буду х2 коштувати 😉
Метелик• 11 октября 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
А так, буду х2 коштувати 😉
.
автор Тро Нью-Йорку • 11 октября 2025
Ответ дляМетелик
.
Не хочу) базу написала вам.
Але через ваше заперечення - не хочу тратити більше свій час на вас)
Метелик• 11 октября 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Не хочу) базу написала вам.
да мне все равно). я просто один из ваших ответов не увидела