Вмію заміряти найкраще• 11 октября 2025
Расскажите пожалуйста о Словении
С самого начала - куда приезжаешь, как ии где искать жилье.
Неваляшкина• 11 октября 2025
живу тут 3 роки, гарна країна. Німеччина, Австрія, Хорватія година-дві від Словенії. Це дуже зручно.Житло зняти важко, як і кругом, але можливо. З роботою теж нелегко, треба знати мову. Ціни такі , як в Україні зараз
Незламна Україна• 11 октября 2025
Живу поруч, в Хорватії, але багато разів була у Словенії, чудова країна, особливо, якщо ви можете самі себе забезпечити.
ПесиКот• 11 октября 2025
Красивая страна, жила там год. Но без денег делать там нечего, работа как везде физическая. Квартиру снять тяжело и дорого. Короче для жизни мне не подошло , уехала