Я Головна• 11 октября в 13:10
Питання по Дайсону
Дівчат,таке питання вже рік думаю над покупкою Дайсон фен той що вирівнювач.Волосся пористе дуже -часто вирівнюю утюжком,і от думаю,може з цим феном буде не так травматично .
Почала дивитись і бачу, що на ринку багато аналогів зʼявилось,порадьте зі свого досвіду аналоги?Чи все ж таки оригінал і аналог це буде відчуватись по функціям?Я просто думаю ,що технологія вирівнювання повітрям буде всюди однакова
Щодо пористого волосся скажу зі свого досвіду: вам точно потрібен будь-який засіб зі стайлінгу для вирівнювання волосся та іонізація фену і вузький концентратор.
Якщо ж кошти на цей девайс, то однозначно коштує своїх грошей. Якщо вагаєтесь, то купуйте аналоги з менш потужним повітряним потоком, бо роздує ті 3 пористі косини.
Насадка для вирівнювання зробить вам диво з волоссям лише вдома, лишень ви вийдете на вулицю з підвищеним рівнем волосся, то без стайлінгу одразу капець буде((
Я Головна
• 11 октября в 13:18
Ответ дляtereska
Як що чесно,то в мене і після вкладання утюгом так саме.В мене пористе але густе і обʼємне при корені,якщо сушу феном -я як «одуванчик».А що ви маєте на увазі під стайлінгами?засоби ?
_Alekssandra_• 11 октября в 13:37
У меня фен, к нему насадка для выравнивания.
Пористые волосы, испорчены мелировкой сильно.
Эта насадка выравнивает как кератин.
Ещё браш у меня дайсоновский, первый, которым у меня получилось пользоваться. Тоже неплохо волосы выравнивает.
Эта насадка выравнивает как кератин.
_Alekssandra_• 11 октября в 13:38
Ответ дляЯ Головна
Есть же средства для выравнивания, несмываемый уход
Ласую колобками• 11 октября в 14:07
Ответ для_Alekssandra_
Эта насадка выравнивает как кератин.
Покажите, пожалуйста, какая насадка и фен или аналог с интернета
_Alekssandra_• 11 октября в 16:44
Ответ дляЛасую колобками
Вот я про эту насадку писала