Лукава Кішка• 11 октября 2025

С каких пор стало модно отказываться от клиента?

Сейчас пользуется популярностью отказ от клиента, если он чем то не понравился или произошел небольшой конфликт. Так делают парикмахеры, стоматологи, мастера маникюра, да даже на детских кружках если ребенок не ходил, а потом опять решил ходить, то могут обратно не взять.
Интересно, с каких пор пошла такая мода? По моим наблюдениям, до 2013 года обычно никто не отказывался от клиентов.
Мамин тріль• 11 октября 2025
Ответ дляРуда ліса
Те, кто на себя работают, всегда так делали.
А вот ’на дядю’ приходится терпеть.
І я ж про те, тільки мені тіток наліпили)
ФрекенБок• 11 октября 2025
Ответ дляМамин тріль
Чим саме? Жінка пише - понабила по об´яві. Я пояснюю, тих кого набирають, це наймані працівники, вони не вирішують, брати клієнта, чи ні, запис іде не через них. Відмовляють ті, які працюють на себе і я їх в цьому підтримую. Бо є причаровані клієнти які запізнюються кожного разу на півгодини, є що взагалі не повідомляють, що не прийдуть, є приходять на годину раніше і психують, що майстер не бере їх в слідуючі тридцять секунд після попереднього клієнта, неначе той майстер у них в рабстві. А майстер елементарно хоче в туалет, розігнути спину і випити чашку чаю. Якщо що, я не майстер, але їх підтримую, бо вони такі ж люди як і всі. Повторюсь, адекватним не відмовляють.
Вона про тролів. Бо тема троляча
Уси Пуси• 11 октября 2025
Ответ длямаминаБубочка
Куда поставят по его талантам
Зачастую нет групп, чтобы идеально подходили все друг друг и гармонично.
Ни в спорте, ни в учебе
Нужно регулярно посещать занятия и только тогда будет результат
Дівчина заглядєніє• 11 октября 2025
Є неадекватні клієнти і є неадекватні майстри. З точки зору людини, яка надає послугу мені простіше відмовити, ніж потім мати купу проблем через цього клієнта. З точки зору клієнта, якщо майстер диктує забагато своїх умов, то це неприємно як мінімум. Згадайте ситуації, наприклад з орендодавцями і орендарями. Те саме
маминаБубочка• 11 октября 2025
Ответ дляПопразендовна
Я рада за вас.
Спасибо
Попразендовна• 11 октября 2025
Ответ длямаминаБубочка
Куда поставят по его талантам
Гурток в´язання - куди поставити по талантам?
Чи вивчення іноземної мови - нехай сидить для меблі?
Донька подруги• 11 октября 2025
От я до прикладу продаю річ. Написала мадам з мого міста що давай зустрінемось хоче купити. Пишу ок, давай сьогодні, на стільки то, у відповідь тиша. На другий день вона проснулась, пише що давай на такий то день, пишу ок, ближче до того дня напишіть на коли саме вам зручно. Пройшло два тижні, вчора людина обявилась, знову пише що хоче забрати при зустрічі, я відмовила. Я вважаю це несерйозним. Я річ вже раз зняла з продажу і протримала тиждень, мені що ще раз знімати і чекати два тижні коли в неї буде час зустрітись? От тому і відмовляють, бережуть свій час і нерви.
автор Лукава Кішка • 11 октября 2025
Ответ дляУси Пуси
Потому что вы бесите неопределенностью и неплатежеспособностью, морочите голову.
Я частный предподаватель
Как вы определили неплатежеспособность? Если человек всегда оплачивает.
маминаБубочка• 11 октября 2025
Ответ дляПопразендовна
Есть группы разного уровня. Ходили в художественный, ирл танцев и просто танцев и театральный -не было проблем. Все были рады видеть.
Осенью людей много, после НГ понемногу расходяться
Весной выставки и отчетные концерты. Все бесплатно
автор Лукава Кішка • 11 октября 2025
Ответ дляПоказушница
Вважаю дуже правильно, якщо клієнт неадекват. Своє здоров´я, спокій важливіше, пріоритети змінились.
А если нормальный клиент, но просто не понравился?
Крошечка-хаврошечка• 11 октября 2025
Це ж треба як вміти вибісити людину щоб їй тих грошей не захотілося. За 18 років роботи в одній сфері мала різних клієнтів, але таким що відмовила- 2. Просто дістали аж душу вийняли. Попросила не йти до мене ніколи більше. І все одно кілька разів після намагалися навіть з погрозами.
автор Лукава Кішка • 11 октября 2025
Ответ дляПопразендовна
От мені цікаво. Дитина пів року не ходила на гурток. Приходить - вчителю знову з нею все вчити вивчене за пів-року?
Я имею ввиду простенькие кружки
Ms. При теле• 11 октября 2025
Есть потенциальные клиенты психиатра, но они пользуются не его услугами, а всякими другими услугами. И они умеют вынять душу так, что людям вокруг мало не покажется. Каждый человек имеет право отказаться взаимодействовать с психически больными людьми. Это нормально.
Бджолина королева• 11 октября 2025
Мій майстер з манікюру, наприклад, відмовилася від клієнта з грибком. Сказала, що спочатку потрібно вилікувати його, а потім вона радо надасть їй свої послуги. Не уявляєте який там вий стояв в салоні.
І скажіть, хто тут неправий?
Ms. При теле• 11 октября 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Я имею ввиду простенькие кружки
Вам имеют отказать хоть где, неважно, если Вы явно издеваетесь над людьми и портите им нервы. Людям проще отказать во взаимодействии, чем портить себе нервы.
Уси Пуси• 11 октября 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Если ходит-ходит, а потом перестает, то зачастую это из-за нехватки денег
Творю чудеса• 11 октября 2025
Ответ дляРуда ліса
Ким?
Менеджером з проєктів
Ms. При теле• 11 октября 2025
Ответ дляБджолина королева
І скажіть, хто тут неправий?
Точно также как мастера парикмахеры отказывают в услугах людям с жирными головами. Она приходит - у нее с волос сало капает. Дома ей лень мыть, в салоне она не хочет мыть, потому что за это дополнительная плата как правило.
Почему мастер должен копаться руками в ее сале на голове? Во многих салонах правило что они работают только с чистой головой. Это правильно, я считаю.
автор Лукава Кішка • 11 октября 2025
Ответ дляЯниЯ
Все верно делают. Мы выставили из детского центра неадекватную мамашу с ее ребенком, который лез к другим детям, бил, щипал, а она со своим ’этажиребенок’!Она тоже орала, что сейчас безработица, клиентов мало, мы должны всех облизывать. А к нам наоборот еще и старые клиенты вернулись, когда узнали, что этих больше нет.
Ну этот уже треш и жесткий конфликт. Правильно, что не берете. Я все же имею ввиду ситуации, когда нет конфликтов, просто клиент не понравился
Ms. При теле• 11 октября 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Вы правильно сделали. А больных на голову хватает. Им проще отказать, чем иметь с ними дело.
Шотуткоїться?• 11 октября 2025
Потому что люди продают свое время и силы, а не самоуважение и чувство собственного достоинства.
У меня 100 лет назад здесь в объявлении было написано, что укрпоштой не отправляю. Не представляете, сколько фигни мне в личку писали на тему: клиент всегда прав.
автор Лукава Кішка • 11 октября 2025
Ответ дляМамин тріль
Я так не делаю, но все равно иногда отказываются
Донька подруги• 11 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
А ще багато відмовляють напряжним, постійно всім незадоволеним, проблемним. Або як було в моєму випадку, я просто забула що в мене є запис на манікюр , майстер манікюру зателефонувала до мене, запитала чи я буду, я вдповіла що викличу таксі і приїду через 20 хвилин, на що отримала відповідь що вже не треба, бо у неї графік, і мене заблокували)) Її право, не хоче працювати з безвідповідальними) А в моєму житті це був єдиний раз коли я забула про запис)
Ms. При теле• 11 октября 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Тоже было такое что УкрПочтой не отправляла. Тоже много о себе выслушивала. Но это было моим правилом. Не согласные - в сад.
Я не готова была за пару копеек пол дня там стоять в очереди и выслушивать ругню и проклены пенсионеров, которые приходят туда поругаться.
Гарачий Чокалад• 11 октября 2025
Занимаюсь частным клинингом. С лёгкостью могу отказать на первой встрече несостоявшемуся клиенту. Лучше отказать, чем работать через силу, потому что свое ’я’ пришлось засунуть в ягодицы.
автор Лукава Кішка • 11 октября 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Вы адекватный мастер. А бывают такие, что половину клиентов отсеивают.
Ms. При теле• 11 октября 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Это их право.
Прокачую сідниці• 11 октября 2025
Серед ремонтників також попадаються неадеквати, зареклася х жінками в цій сфері взагалі працювати. Жінка робила одне, зламала інше (навіть не сказала), потім мені необхідно було ремонтувати поламане нею, щоб вона далі робила свою роботу. Так що мастера по ремонту, також можуть бути різними.
Творю чудеса• 11 октября 2025
Ответ длямаминаБубочка
Мне лет десят назад при заказе кухни хотели отказать - мотивация - я хотела строго определенный цвет столешницы.
Хозяин продавцу - ..ты же видищь, привередливая, я говорил, у таких заказы не брать!
Прям при мне🤣
У нас була одна клієнт, вона вже розбиралась в нашій сфері, було видно, і вона казала, що вже ремонт робила, це не перший її досвід. Ок я їй все прораховую, відповідаю на всі її питання. І вже по завершенню робіт вона мені виносить мозок і я попадаю до невролога на лікування.
Але в неї був ще один проєкт і вона знову звертається в нашу компанію, я їй відмовляю, її бере інший менеджер. Я його попереджую.
Ох вона потім творила і чудила. Вже навіть власник наш підключився.
Власник сказав, що цей клієнт тепер в чорному списку і ми її не обслуговуємо. Думали, що це я така ніжна) а ні) це вона така ненормальна
автор Лукава Кішка • 11 октября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
А по каким причинам отказываете?