Крем для арбуза• Изменено 11 октября в 16:25
Знайома впала в істерику що не щебетали з дитиною, а сюсюкали з собакою
Комічна ситуація, але блін...які цікаві люди ..
У знайомих народилась дитина. Зрозуміло, що для них вона - най-най-най і Всесвіт крутиться біля дитини. для них...
Друзям-знайомим дитину не показували рік. Нічого не розказували про неї аби не наврочитм. Розумію - мають право.
І от сьогодні, за рік і місяць нас запросили на прогулянку. Зустрітися. І хоч не було то анонсовано офіційно- але зрозуміло що познайомитися з малечею..
Ну маля прикольне...)))
Але хресний дитини прийшов на прогулянку з собакою. Шикарний золотистий лабрадор.... І моє серце тануло від щастя... Шикардюче маля - розумне і кмітливе.
Я дуже хочу собі собаку, тому цю зустріч сприйняла як ВАУ.... Воно шикарне)))
Друзі з річним малям образились:) як мені написали - ти собак краще сприймаєш аніж дітей.
Ну так... Це справедлива реакція. собача прикольне, ваша дитина - то ваша втіха... Я ж це до вашої дитини не показували ... Що не так?..
Ну маля прикольне...)))
Крем для арбуза
• 11 октября в 16:34
Ответ дляСолоденька цукОрка
Тепер все зрозуміло:)
Добре)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 октября в 16:34
Ответ дляКрем для арбуза
Золота ви людина!...)))
не спрашивают же ’можно я поглажу вашего ребенка и побросаю ему мячик’. Так можно только с собакой.
Пожарник• 11 октября в 16:34
Ответ дляТоматико
Ви на них за щось трохи ображаєтеся чи злитеся? Вас дратує, що вони своє маля сприймають як центр всесвіту? Думаю, вас чимось ці батьки дратують зі своєю дитиною.
Автора дратує, що батьки змушують інших спрймати їхне маля як центр всесвіту, а коли не виходить то батьки обурюються.
На місці автора я б сгорнула спілкування поки у людей гормональні мізки на місце не стануть, якщо це взагалі трапиться.
Крем для арбуза
• 11 октября в 16:35
Ответ дляПедиатор_я
Не общаться и забыть. Не понятно в чём смысл тему, будто неадекватных яжмамок мало)
Ну схоже на те що нас зроблять персоною нон-грате для спілкування))(
Будемо налагоджувати контакти з їх кумом заради його собаки)))
Там-тарарам• 11 октября в 16:35
Ответ дляКрем для арбуза
Мама дитини сказала що на її місці інша б впала в істерику.. але вона не така - вона просто зателефонувала за годину аби повідомити що так не роблять. Бо дитя то не собака. Ігнорити дитя не можна
Сподіваюся, вас ще рік не покличуть і ви будете жити спокійно і щасливо)) Я на вашому боці
Мальчижка• 11 октября в 16:35
Ответ дляКрем для арбуза
Так
Маля прикольне, але прикольне для батьків
А собача - класнюче..
Сказати не змогла, мені висказали фе і кинули слухавку.
А собача - класнюче..
Ви так дивно про дитину висловлюєтесь - прикольне маля.) я не про реакцію батьків, просто дивно, ви зовсім молода? Років 17?
У вас, здається, вся компанія з прибабахом.)
СпайдерВумен• 11 октября в 16:36
Ответ дляМальчижка
Я так понимаю что люди не сильно близкие для автора,зачем встречаться
Томатико• 11 октября в 16:36
Ответ дляКрем для арбуза
Мені пофігу
Я в путі що мені зателефонували і озвучили те
Я навіть думки не мала що може усю-пусі з чужою собакою викличе негатив НЕ-у_власник собаки навіть))
Ну так ви ж наче друзі чи навіщо вам чужі рекламні люди зі своєю дитиною та ще й хрещеним з собакою? якщо це чужі люди, то дивно, що ви з ними зустрічаєтесь. Якщо це типу приятелі, то мабуть від вас чекали якоїсь уваги до їхньої дитини. Хз, що там насправді. Вам же видніше, що це за люди, як ви з ними знайомі. Якщо ви під час прогулянки звернули увагу і на маля, і на щеня, то все ок. Якщо ж весь час залипали на щеня, то виглядало б це дійсно дивно, наче ви клеїтеся до господаря щеняти. Собачники люблять, коли їхнього улюбленця святкують.
МатьЧасть• 11 октября в 16:36
Ответ дляЗамурмишка
Взагалі не розумію ахів про дітей
Вони зрозумілі, коли сім’я і близькі родичі ахають і в попу дують - це нормально, але очікувати і заставляти робити інших це саме - абсурд. А ще не дай боже не так дунеш, ще більший буде хай))
У мене близька приятелька така - весь світ їй і її малому зобовʼязаний дути от тільки чого і за що - нехрозуміло. Сама вона нікому не дує. Перестала взагалі з нею зустрічатись, бо напряжно. По телефону тільки спілкуюсь, але і то кожен раз не переслухаєш про те який же її малий)) от нафіга воно іншим людям?. Бувають опнуті мамаші які це не розуміють
Крем для арбуза
• 11 октября в 16:37
Ответ дляЗдесяЯ
Вас навіть на хрестини не позвали?
Звичайно ні
До хрестин ніхто з нашої компанії дитину не бачила. Ось нещодавно були хрестини - кум побачив
Але чесно. Я допускаю що то може бути. Батьки мають право робити шо завгодно в контексті свого життя і життя дитини...
Але блін...
Подмигашка• 11 октября в 16:37
Ответ дляКрем для арбуза
Мені пофігу
Ото відомстили так відомстили)))) це через що Вас так на них переходить?
Мальчижка• 11 октября в 16:37
Ответ дляКрем для арбуза
Мені пофігу
В неї ще гормони напевно грають сильно, ви ж пишете що теж мама, могли б зрозуміти, і пробачити.))
Томатико• 11 октября в 16:38
Ответ дляПожарник
Ясно. Також не розумію, взагалі навіщо такі зустрічі, якщо автор дітей не любить. Думаю, це зайве. Могли б зустрічатися без дітей, якщо є потреба.
Крем для арбуза
• 11 октября в 16:38
Ответ дляСпайдерВумен
Зачем лицемерно встречаться с ребенком и с ними,если это вам не интересно?
Мені з ним цікавою це мої друзі. Але я вау-ефект відчула від спілкування з собакою, але не від спілквання з іх дитиною
Подмигашка• 11 октября в 16:38
Ответ дляПедиатор_я
Вы на луне живёте?
Скоріш, у автора явно щось особисте)))) добре, що Всевишній послав вчасно песика)))
Ворую вкусняшки• 11 октября в 16:38
Ответ дляКрем для арбуза
Так
А собача - класнюче..
Зачем вам такие знакомства? Про собаку )) я бы тоже радовалась больше псу) люблю я их, что ж теперь. Ребенок тоже есть. Собака тоже. Но я бы всех собак тискала
СпайдерВумен• 11 октября в 16:39
Ответ дляКрем для арбуза
Тогда вы могли сказать что давайте встретимся в кафе без детей,хочу просто пообщаться
Крем для арбуза
• 11 октября в 16:39
Ответ дляПожарник
Мене не дратує навіть...
Я офігіла від предяв пост фактум..по суті вони вважають що я не можу чесно озвучили власну думку щодо власних уподобань
Подмигашка• 11 октября в 16:39
Ответ дляПожарник
Схоже, що автора явно щось інше, особисте, дратує. І тому мстя її страшна
Крем для арбуза
• 11 октября в 16:40
Ответ дляТам-тарарам
Дякую.бажання зустрічатися з ними відпало
Хоча малюк красний
Але... Собака шикарна)))
Хоча малюк красний
Але... Собака шикарна)))
Педиатор_я• 11 октября в 16:40
Ответ дляПодмигашка
Ну просто как бы я везде читаю от таких мамок и папок что рИбёнАк это пуп земли, а животные это низший сорт. Странно что автора это удивляет
Крем для арбуза
• 11 октября в 16:40
Ответ дляМальчижка
Мені 39
Дитині 14
Маю котів
Хочу собаку
Що ще?)))
Дитині 14
Маю котів
Хочу собаку
Що ще?)))
Крем для арбуза
• 11 октября в 16:40
Ответ дляГлубоководная селедка
А на хрестини вас запросили?
Нє
Пожарник• 11 октября в 16:40
Ответ дляТоматико
А до чого тут любов автора до дітей? Автор хотіла в першу чергу зустрітися з друзями і вже потім познайомитися з дитиною.
Мальчижка• 11 октября в 16:41
Ответ дляКрем для арбуза
Мені 39
Дитині 14
Маю котів
Хочу собаку
Що ще?)))
Дитині 14
Маю котів
Хочу собаку
Що ще?)))
Я ж вас про вік тільки спитала, а решту ви вже дофантазували.🤪 напевно і з темою так.))
Крем для арбуза
• 11 октября в 16:41
Ответ дляТоматико
Звернула увагу на малюка. Подарувала подарунок. Щиро пораділа бо він прикольний.
Але потім з´явився соьакевич - і ну я запала...
Подмигашка• 11 октября в 16:41
Ответ дляКрем для арбуза
Звичайно ні
Але блін...
а ось і причина такого вашого показаного ігнору))))
Томатико• 11 октября в 16:42
Ответ дляКрем для арбуза
А, то вам кум сподобався. Оце вже ближче до діла. Так буває. Не переймайтеся.