Воздух в банке• 11 октября в 19:03
Хостел в багатоквартирному будинку
Власниця викупила весь поверх в багатоповерхівнці, поставила кодові замки на поверх та організувала собі бізнес- хостел для китайців. Не пощастило жити прямо під ним. Мешканці дуже шумлять, слухають музику, співають та кричать навіть у ночі, буває до 3 ночі (гучність перевищує мій телевізор в квартирі). Через кодові замки я не можу потрапити на поверх безпосередньо до тих хто шумить, поліція також безсила перед кодовим замком. Куди можна написати/подзвонити щоб пожалітись на незаконний хостел?
Воздух в банке
• 11 октября в 19:18
Ответ дляНе обижаюсь
Это как?
Шум терпеть не нужно.
Но все остальное, кодовые замки - это уже из области фантастики, чтоб быть недовольной
Шум терпеть не нужно.
Не зовсім зрозуміла вас. Мені хочеться спокою вночі. Квартиранти шумлять а до них на поверх неможливо потрапити через кодові замки
Коленная ложечка• 11 октября в 19:26
Ответ дляАнонім-ка
Квартиры вообще оформлены на его родителей. Он там никаким боком, только деньги
Вообще на финансы я не жалуюсь, но там связи в три поколения
Але так не у всіх. І завжди є ще більш жадібні
Пэрисхилтонша• 11 октября в 19:26
Ответ дляВоздух в банке
Через кодовий замок не може потрапити на поверх
Это тоже противоречит правилам пожарной безопасности.
Пэрисхилтонша• 11 октября в 19:29
Ответ дляА_мій_самий_самий
вариант у вас один - залить их раз они снизу
Пи##ец предложение..... Потом еще той манде ремонт делать?!?
Кидаю курити• 11 октября в 19:36
Ответ дляВоздух в банке
Хостел поверхом нижче
стоп, тільки що він був на останньому поверсі, це як?
Воздух в банке
• 11 октября в 19:47
Ответ дляКидаю курити
Де я писала що хостел на останньому поверсі?
А_мій_самий_самий• 11 октября в 19:55
Ответ дляВоздух в банке
Хостел поверхом нижче
так вы под ними или над ними???
Воздух в банке
• 11 октября в 20:06
Ответ дляА_мій_самий_самий
так вы под ними или над ними???
Хостел внизу. Я на 3-му, хостел на 2-му
Коленная ложечка• 11 октября в 20:22
Ответ дляВоздух в банке
Хостел внизу. Я на 3-му, хостел на 2-му
Так а замки де? Як ви на поверх ходите. В старт пості ви під ним
А_мій_самий_самий• 11 октября в 20:26
Ответ дляКоленная ложечка
ну да - интересно как это? хоть бы фото дверей дала с тем замком
Воздух в банке
• 11 октября в 20:40
Ответ дляА_мій_самий_самий
Новобудова. Перший поверх-комерція за планом, другий поверх зробив собі хостел. Замки стоять при виході з ліфта та зі сходів (холодний перехід). Тобто всі входи на другий поверх під кодовими замками
Пиу!Пиу!• 11 октября в 21:08
Ответ дляВоздух в банке
Київ
И в нас таке(, тіки хостел в підвалі (0 поверх). Це кошмар, я на 2 то таракани це постійна і найменша проблема
Воздух в банке
• 11 октября в 21:11
Ответ дляПиу!Пиу!
Ви кудись звертались?був результат?
Пиу!Пиу!• 11 октября в 21:16
Ответ дляВоздух в банке
Ви кудись звертались?був результат?
Нуль, викликали поліцію, писали участковому. В нас голова усбб потай продав підвали. Але це було до мого заселення Треба звертатися в суд. Але крім мене і ще сусідки знизу всі падають на хвіст і мямлять. Ще цей хостел платить правлінню щоб не піднімали тему. А так як він в основному під моїм під´їздом то всьому будинку пох((. Єдине що домоглися вони зробили собі вихід з фасаду будинку. Бо раніше ще і голі уроди до жінок чиплялися(