Я в дамках• 11 октября в 21:49
Це норм що мені нараховують ще окремо туристичний збір до проживання?
Хочу зняти в котедж в оренду на шкільні канікули
Домовилась із господинею, ціна в оголошенні 2000 грн
Ще платити тур збір за кожен день, нас 6 осіб
Закарпаття- воно так і є?
Чи турзбір має бути вкл в ціну… і мене зараз дурять?
Закарпаття- воно так і є?
Чавонадо• 11 октября в 22:14
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Откуда я знаю, просто мне так ответили, как будто я последний раздражитель в Вашей жизни.)
cTpawHoegeJIo• 11 октября в 22:15
Ответ дляЧавонадо
Кнопку игнор найдете ?
Великий сатирик• 11 октября в 22:17
Ответ дляЧавонадо
Дядька-новорэг внимание к себе привлекает. Не кормите его ним
cTpawHoegeJIo• 11 октября в 22:18
Ответ дляВеликий сатирик
Опоздали со своими советами) Внимания хоть отбавляй)
Кумедний ґудзик• 11 октября в 22:21
Ну за кордоном так є таке, але у нас? 😁 перший раз чую і дуже сумніваюся, що хтось з власників готелів платить туди куди треба у повній мірі
Великий сатирик• 11 октября в 22:21
Ответ дляЧавонадо
Еще и понтуется тут как 🤦♀️😂 цирк на дроте
Я в дамках
• 11 октября в 22:22
Ответ дляКумедний ґудзик
Просто я спочатку думала що я сама повинна платити туристичний збір в державу по якомусь рахунку там в податкову чи кудись іще а я виходить плачу туристичний збір власнику котеджу
Яка є гарантія що цей туристичний збір оплатиться в податкову?
КвартираЧья• 11 октября в 22:25
Ответ дляЧавонадо
автор - вы такая безденежная что сбор в 40 грн в сутки в Украине вас так шокирует? может вам никуда не ехать?
Там даже не 40 грн, а 25
Чавонадо• 11 октября в 22:25
Ответ дляКвартираЧья
Там даже не 40 грн, а 25
так тем более - вопрос яйца выеденного не стоит
Кумедний ґудзик• 11 октября в 22:26
Ответ дляЯ в дамках
Ніяких гарантій, скільки ми подорожували сімʼєю чи корпоративи я організовувала ніяких тур зборів не було)
Тобто не виключено, що готелі перераховують якусь суму від прибутків, але стягувати окремо з кожного туриста для мене це новина. Може ще від громади залежить і Закарпаття себе рахують райським окремим місцем.
Дивилися інші варіанти? Як в них?
Кумедний ґудзик• 11 октября в 22:30
Ответ дляЧавонадо
Як раз стоіть, коли починаються такі махінаціі
Ще хай включать окремо вивіз сміття, доставку води, тех обслуговування будинків, абонплату як з комунальними платіжками зараз виходить
Чавонадо• 11 октября в 22:30
Ответ дляКумедний ґудзик
махинации на 25 грн
жесть
Кумедний ґудзик• 11 октября в 22:31
Ответ дляЧавонадо
махинации на 25 грн
жесть
Платіть платіть і за повітря, вдох і видих теж😂
Місячне Сяйво• 11 октября в 22:32
Ответ дляЯ в дамках
Ну так, в мене тому і турбує питання якщо я зараз заплачу ці гроші чи підуть вони так туристичний збір чи вони кудись підуть як додаткова оплата за проживання
сбор есть и то не ваше дело платит его хозяйка или присваивает.
будет вам опыт спрашивать о сборе до бронирования.
Чавонадо• 11 октября в 22:32
Ответ дляКумедний ґудзик
та я и плачу - у меня нет проблем от слова совсем
а вы грустите дальше за 25 грн
Кумедний ґудзик• 11 октября в 22:33
Ответ дляЧавонадо
махинации на 25 грн
жесть
І ніхто не чув про жлобство окремоі плати за паркову в Еміліі резорт? 🤭
Чавонадо• 11 октября в 22:33
Ответ дляКумедний ґудзик
а автор туда едет ?
Я не в теме• 11 октября в 22:34
Ответ дляКумедний ґудзик
Типа вы туда едете 🤣🤣
Чавонадо• 11 октября в 22:34
Ответ дляЯ не в теме
Типа вы туда едете 🤣🤣
ой цирк на дроте а не тема
Кумедний ґудзик• 11 октября в 22:35
Ответ дляЯ не в теме
Типа вы туда едете 🤣🤣
Та ні, всі ж хотіли в Европу, іжте не обляпайтесь👏😉
Я не в теме• 11 октября в 22:35
Ответ дляКумедний ґудзик
Та вам туда не светит — не мечтайте
Чавонадо• 11 октября в 22:37
Ответ дляЯ не в теме
Та вам туда не светит — не мечтайте
та пусть пофантазируют - советчица для этого и создана
Кумедний ґудзик• 11 октября в 22:37
Ответ дляЯ не в теме
Та вам туда не светит — не мечтайте
😂 😂😂 як скажете
Великий сатирик• 11 октября в 22:39
Ответ дляЯ не в теме
Та вам туда не светит — не мечтайте
через Емілі у всіх підгорає - хай хоч пооблизюються 😂
Бесбардак• 11 октября в 22:40
Ответ дляЯ в дамках
Щоб переконатися,що турзбір піде по призначенню ви можете попросити фіскальний касовий чек,де окремим рядком буде вказано,що туристичний збір -така-то сума,або інший варіант:якщо платите на рахунок ФОП у призначенні пишете,що сплата за готельні послуги,в т.ч. туристичний збір-1500 грн.Тільки таким чином гроші підуть за адресою,бо там вже не відкрутишся.Сама роблю такі чеки, оскільки часто у людей немає наказу на відрядження,і я маю з них утримати турзбір і перерахувати його в місцевий бюджет.