Я в дамках• 11 октября в 21:49
Це норм що мені нараховують ще окремо туристичний збір до проживання?
Хочу зняти в котедж в оренду на шкільні канікули
Домовилась із господинею, ціна в оголошенні 2000 грн
Ще платити тур збір за кожен день, нас 6 осіб
Закарпаття- воно так і є?
Чи турзбір має бути вкл в ціну… і мене зараз дурять?
Закарпаття- воно так і є?
Я в дамках
• 11 октября в 22:43
Ответ дляБесбардак
Щоб переконатися,що турзбір піде по призначенню ви можете попросити фіскальний касовий чек,де окремим рядком буде вказано,що туристичний збір -така-то сума,або інший варіант:якщо платите на рахунок ФОП у призначенні пишете,що сплата за готельні послуги,в т.ч. туристичний збір-1500 грн.Тільки таким чином гроші підуть за адресою,бо там вже не відкрутишся.Сама роблю такі чеки, оскільки часто у людей немає наказу на відрядження,і я маю з них утримати турзбір і перерахувати його в місцевий бюджет.
У вас готель цілий?
Непонятно• 11 октября в 22:51
Ответ дляЯ в дамках
Просто я спочатку думала що я сама повинна платити туристичний збір в державу по якомусь рахунку там в податкову чи кудись іще а я виходить плачу туристичний збір власнику котеджу
Яка є гарантія що цей туристичний збір оплатиться в податкову?
Схаменіться.
Бо з такою логікою можна договоритися до того, що і ПДВ, сплачений вами, теж йде повз бюджет. І єдиний податок ФОП теж не платять)))
Бутерброд з ікрою• 11 октября в 23:01
Іде майже все в кишеню власникам звісно) Слава Богу таким майже ніде в нас не страждають, а мандрую я багацько.
Я в дамках
• 11 октября в 23:12
Ответ дляБесбардак
Що значить цілий?
Тобто ц вас готель чи котедж?
Бесбардак• 11 октября в 23:15
Ответ дляЯ в дамках
Тобто ц вас готель чи котедж?
Готель.Але то не важливо у питаннях турзбору.