Я в дамках• 11 октября в 21:49
Це норм що мені нараховують ще окремо туристичний збір до проживання?
Хочу зняти в котедж в оренду на шкільні канікули
Домовилась із господинею, ціна в оголошенні 2000 грн
Ще платити тур збір за кожен день, нас 6 осіб
Закарпаття- воно так і є?
Чи турзбір має бути вкл в ціну… і мене зараз дурять?
Закарпаття- воно так і є?
Великий сатирик• 11 октября в 21:50
Звісно так. Але там збір маленький. Про що мова?
Скрізь турзбір іде окремо.
Я в дамках
• 11 октября в 21:51
Ответ дляВеликий сатирик
Скрізь турзбір іде окремо.
Ну як маленький
1500 грн треба заплатити на нас всіх за 10 днів
Я в дамках
• 11 октября в 21:51
Ответ дляВеликий сатирик
Скрізь турзбір іде окремо.
Ви впевнені?
Турзбір платити ввдразу державі?
Великий сатирик• 11 октября в 21:51
Ответ дляЯ в дамках
Ну як маленький
Так ви платите за проживання. Це окремо. Мухі окремо , котлети окремо
Я в дамках
• 11 октября в 21:52
Ответ дляВеликий сатирик
Так а куди платиться цей збір? Господарю будинку
Яи вона дає реквізити податкової .. чи куди там його платять
жижифреймут• 11 октября в 21:52
Ответ дляЯ в дамках
Ну як маленький
Може вам не їхати в Закарпаття
Я в дамках
• 11 октября в 21:53
Ответ дляНалитое яблочко
Что ещё за сбор? За что? Кому идут эти деньги?
Перший раз чую про нього
Великий сатирик• 11 октября в 21:53
Ответ дляЯ в дамках
Ви впевнені?
Турзбір платити ввдразу державі?
Я впевнена бо я подорожую іноді і Україною і за кордоном - збір окремо.
жижифреймут• 11 октября в 21:53
Ответ дляНалитое яблочко
Туристичний збір – це місцевий збір, який сплачують туристи за проживання в готелях, хостелах, садибах, орендованих квартирах та інших місцях тимчасового розміщення. Усі кошти надходять до бюджету громади та використовуються на її розвиток.
cTpawHoegeJIo• 11 октября в 21:53
Подождите а сколько полностью сумма за коттедж ? и что за город ?
жижифреймут• 11 октября в 21:53
Ответ дляЯ в дамках
Перший раз чую про нього
Налитое яблочко• 11 октября в 21:54
Ответ дляжижифреймут
Мы снимаем жилье и в Солочине и в Берегово. Никаких сборов. Только посуточные.
Какой-то аферизм
Я не в теме• 11 октября в 21:54
Автор ви перший раз подорожуєте ? Чи просто перелякана трошки ?
Я в дамках
• 11 октября в 21:55
Ответ дляНалитое яблочко
Какой-то аферизм
А ви як оплачували? На фоп офіційно чи просто гроші дали ?
Чавонадо• 11 октября в 21:55
автор - вы такая безденежная что сбор в 40 грн в сутки в Украине вас так шокирует? может вам никуда не ехать?
жижифреймут• 11 октября в 21:55
Ответ дляНалитое яблочко
Какой-то аферизм
Аферизм те, що ви ухиляєтесь від сплати туристичного збору.
Дама с заначкой• 11 октября в 21:56
Ответ дляВеликий сатирик
Але інколи збір вже пораховано у вартість. Наприклад я двічі бронювала хотелі в одному і тому ж місті. Перший готель порахував збір додатково. У другому сказали, що збір вже додано у вартість.
Налитое яблочко• 11 октября в 21:56
Ответ дляЯ в дамках
Просто наличные хозяевам. В Берегово квартира, в Солочине номер в частном секторе.
cTpawHoegeJIo• 11 октября в 21:56
Ответ дляЯ в дамках
Какой город ?
Я в дамках
• 11 октября в 21:56
Ответ дляВеликий сатирик
А можете сказати куди платить цей збір
Власнику цього котеджу чи кудись державні органи?
Налитое яблочко• 11 октября в 21:57
Ответ дляжижифреймут
А почему и кому я должна платить? Пусть хозяева платят.
жижифреймут• 11 октября в 21:57
Ответ дляЧавонадо
Думаю в Закарпаття автора чекає багато відкриттів
Великий сатирик• 11 октября в 21:57
Ответ дляДама с заначкой
Може бути, але в умовах бронювання це має бути сказано. Зазвичай їх не поєднують
Щебетуха• 11 октября в 21:57
запитайте куди у кому сплачувати. Бо цей збір зазвичай включений до вартості проживання і сплачує власник житла. Ми поселяли минулого року своїх робітників в хостел, то нас попередили що окрім сплати за житло ще сплатила фірма і тур.збур. Коли подорожуємо - то зазвичай він внесений вже в суму проживання. Але він є обов´язковим, вже інше питання - чи сплачують його належним чином, чи ухиляються від сплати
Я в дамках
• 11 октября в 21:57
Ответ дляДама с заначкой
Тобто ви оплатили просто як Бронювання номеру, але ж як тоді держава дізнається скільки людей приїхала цей номер
Я думала що туристичний збір потрібно платити окремо державі відразу
Чавонадо• 11 октября в 21:58
Ответ дляжижифреймут
Я в дамках
• 11 октября в 21:58
Ответ дляЩебетуха
Ну так, в мене тому і турбує питання якщо я зараз заплачу ці гроші чи підуть вони так туристичний збір чи вони кудись підуть як додаткова оплата за проживання
Великий сатирик• 11 октября в 21:59
Ответ дляЯ в дамках
А можете сказати куди платить цей збір
Вам уже сто раз девочки написали тут что это такое и куда идет
Я в дамках
• 11 октября в 21:59
Ответ дляЧавонадо
Ні в мене не шокує збір 40₴ в мене питання куди він іде і чи він точно піде туди куди він треба щоб пішов