Сон і дрімота• Изменено 11 октября 2025
Vinzer набір повне Г*
Купила в Епіцентрі набір кастрюль, вони після першого використання від солі на дні зробилися дирочки з іржею. Це просто жах, коштує не мало, а якість бажає бути кращою. Може хтось купував недавно кастрюлі та мав кращий досвід у використанні, порекомендуйте, пліз. Надіюсь що зможу їх ще повернути!
ХикориДикори• 12 октября 2025
Ответ дляВишневий цвіт
мені здається, що зараз рік для сковороди то це ок. в мене менше живуть.
В мене років по 4-5 живуть. Єдине що я їх не мию в пмм. Колись зіпсувала свою першу дорогу сковорідку, більше я їх туди не кладу
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Ответ дляКу-кусик
За них сьогодні теж читала що з дном як в мене у комфі відгук.
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Ответ дляКатастрофа
Автор, у вас такая же фигня в кастрюле?
Так, оцтом відмила. Але сьогодні гірше стало.. зараз спробую сфоткати.
Вишневий цвіт• 12 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
в мене їх 5. в ппм мию не всі. третій рік живе тільки рондел, а оці крауф кохен живуть півроку рік і все. в мене індукція.
Катастрофа• 12 октября 2025
Ответ дляwolfhits@
Якщо коротко, то по моїх особистих спостереженнях за багатьма кастрюльками у знайомої дійшла до висновку, що найкраще виглядали, ті у яких саме на зовн.дні була ось така гравіровка( фото прикріпила) Купувала собі в Епіцентрі років 5-6 назад - політ прекрасний, тф-тф-тф)
Доповню: саме той що обведений надпис, бо він буває пишеться на ціннику, на коробці, а на самому виробі немає.
У меня кастрюля ноунейм какая-то; сзади тоже написано 18/10. И все равно покрылась пупырышками
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Ответ дляwolfhits@
Повірте вінзер теж 18/10😭
ХикориДикори• 12 октября 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Я на газу готую, може це теж впливає.але з Крауф і Кохен не маю досвіду. В мене довгий час Біол довоєний був в фаворітах, зараз змінила на тефаль
Скользкая• 12 октября 2025
не переживайте, это реакция на первое использование_))) я тоже когда-то так материлась на новый дорогой набор кастрюль очень крутой фирмы, потом почитала что всегда идут разноцветные разводы, через 3 мойки все прошло
Вишневий цвіт• 12 октября 2025
Ответ дляwolfhits@
пішла подивилась. такий надпис тільки на кастрюлях рондел, на вінзеровських і крауф немає такого
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Ответ дляКатастрофа
Це від води. Оцтом відтерла
Катастрофа• 12 октября 2025
Ответ дляСон і дрімота
Це від води. Оцтом відтерла
Значит это ничего страшного и безопасно?
Я смотрю сейчас все свои кастрюли. В итоге на Бергоф есть пупырышки, а на Тефаль и Фискарс нет
Скользкая• 12 октября 2025
Ответ дляСон і дрімота
Спочатку купила, кипятила воду, був накип, оцтом відмивала, була в шоці, потім тепер це, але вже іржу з цятками як побито виделкою не відмиваються, я читала у відгуках таке про кастрюлі krauff які ектор з мастер шефу рекламує. Теж г.
попробуйте вот это и 3 мойки минимум, все пройдет, это реакция нормальная
Вишневий цвіт• 12 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
в мене була сковорідка вінзр.11 років у мене була і зараз у мами. всі інші якась фігня. правда рондел теж мені подобаються, але їх вже немає в Україні.
Я в дамках• 12 октября 2025
Покупайте посуду нормальных европейских брендов, а не этот китайский мусор, который делает вид, что бренд
Реально купите дороже, но служить будет вечно. Ну на вашу жизнь точно хватит нормальной стальной кастрюли и стальной же сковородки
ХикориДикори• 12 октября 2025
Ответ дляwolfhits@
У Вас пише 18-10 nikel hrom, а на фото stainles steel 18/10, думаю в цьому різниця
Це одне і теж, марка сталі.
Вишневий цвіт• 12 октября 2025
Ответ дляЯ в дамках
ну напишіть нам що це за марки.
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Ответ дляКатастрофа
Варила картоплю в мундирі, добавила сіль в гарячу воду. И купа таких цяток.
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Ответ дляwolfhits@
Як на мене на 2 фото цілком нормальна кастрюля)
Так, але дивіться що сьогодні сталося
наКоблучках• 12 октября 2025
Не так давно купила кастрюлю и чайник тоже в Эпике, кастрюля на высшем уровне, а чайник- какашка(
Катастрофа• 12 октября 2025
Ответ дляwolfhits@
Это тоже самое
Я в дамках• 12 октября 2025
Ответ дляВишневий цвіт
ну напишіть нам що це за марки.
Wmf например немецкая, De Buyer
французская. Испанская Ibili
Можно найти европейский интернет магазин посуды и посмотреть
французская. Испанская Ibili
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Ответ дляwolfhits@
Вже побачила(((
В мене ringel кастрюля 7 років, і не має таких проблем. Хоча рінгельі сковорідка теж 7 років. Мабуть взагалі китайці оху продавать таке г.
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Короче, завтра це добро відвезу в Епіцентр. Надіюсь здати зможу.
Вишневий цвіт• 12 октября 2025
Ответ дляСон і дрімота
ви їм користувалися. як ви здасте?