Сон і дрімота• Изменено 11 октября 2025
Vinzer набір повне Г*
Купила в Епіцентрі набір кастрюль, вони після першого використання від солі на дні зробилися дирочки з іржею. Це просто жах, коштує не мало, а якість бажає бути кращою. Може хтось купував недавно кастрюлі та мав кращий досвід у використанні, порекомендуйте, пліз. Надіюсь що зможу їх ще повернути!
Томатико• 12 октября 2025
Ответ дляКатастрофа
У меня кастрюля ноунейм какая-то; сзади тоже написано 18/10. И все равно покрылась пупырышками
дивно, чому перша цифра 18, а по назві перший хром, а не нікель
Секретница• 12 октября 2025
У мене серія Techno, купувала в епіцентрі 5 років тому, все добре. Єдиний недолік - в кришках де тримач після миття в посудомийці залишаються рештки води. Сталь якісна, за 5 років нічого не поржавіло, не деформувалось, не поцарапалось. Дуже довго зберігає температуру після приготування.
Ошеламиссимо• 12 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Винзор - украинская ТМ. Производят в Китае, для солидности делают вид. что они Швейцария.
Взагалі-то марка була справді Швейцарська, але давно викуплена... ні, не українцями, а росіянами.
Скользкая• 12 октября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
хіба цим можна посуд мити, з якого істи будешь?
Да, без проблем мою, полоскаю и пользуюсь. Там же написано в инструкции что мыть можно кастрюли, сковородки и тд
Манкоголік• 12 октября 2025
Ответ дляКатастрофа
Ножи качественные у Victorinox Swiss Classic, Tramontina, Arcos, Tescoma, Fiskars
Скользкая• 12 октября 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
То вы с антижиром путаете этой марке
Не знаю, у меня вот такая, я других и не видела, он именно удаляет налет. Вот из такого делает такое
Скользкая• 12 октября 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
То вы с антижиром путаете этой марке
Не прикрепляется фото, сделала скрин
Зубная фея• 12 октября 2025
Ответ дляСон і дрімота
Нічого не купила, нічого вже не подобається 😢
Если выбираете стальную посуду, то смотрите в проф магазинах, там дизайн, конечно, проще, но зато качество лучше. Я брала zwilling, paderno, wmf и как вариант еще рассматривала проф/турецкий бренд, не помню уже название
_Alekssandra_• 12 октября 2025
Ответ дляСон і дрімота
Мне очень нравятся кастрюльки Тефаль по качеству. У меня две, одной, наверное, лет 7, она как новая.