Сон і дрімота• Изменено 11 октября 2025
Vinzer набір повне Г*
Купила в Епіцентрі набір кастрюль, вони після першого використання від солі на дні зробилися дирочки з іржею. Це просто жах, коштує не мало, а якість бажає бути кращою. Може хтось купував недавно кастрюлі та мав кращий досвід у використанні, порекомендуйте, пліз. Надіюсь що зможу їх ще повернути!
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Ответ дляВишневий цвіт
ви їм користувалися. як ви здасте?
Там 14 днів є для повернення. 2 тільки кастрюлями. Хай повертають постачальнику.
Я в дамках• 12 октября 2025
И посоветую покупать в той же Германии, может знакомые есть, смогут отправить вам. Потому что в Украине переплатите. В Европе, на том же Амазоне посмотрите, часто скидки хорошие на посуду. Вам выйдет на треть дороже винзера, но купите реально хорошую вещь.
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Ответ дляPrervana
Это для нового товара, которым не пользовались. Вам только претензию писать и решать через экспертизу наверное...
Ну хоча б так. Але з іржею суп їсти не хочу.
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Ответ дляЯ в дамках
Ні, не має тих хто відправить. А в Польщі це все продається?
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Ответ дляPrervana
Хтось вже писав під цим набором відгук. (((
Ответ дляСон і дрімота
А есть к этим кастрюлям инструкция либо ссылка по qr коду, где эту инструкцию почитать? Потому чтотмногие производители нержавейки теперь страхуются и пишут, что солить нужно только горячую воду, чтобы избежать точечной солевой коррозии.
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Ответ дляPrervana
Так в гарячу і кидала! Бо за таке читала про інші кастрюлі.
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Ответ дляШукаю стакан
у мене схоже, але кастрюлям від 3-4 років до 7-9 десь
Ото тобі і вінзер! Нержавійка моєї бабці таке не чудить.
Ответ дляСон і дрімота
Короче, надо смотреть, подстраховал производитель себе жопу инструкциями или нет.
Если не удастся вернуть - надо будет кастрюлю кислотой протереть, должны эти поры убраться. Но проблему это к сожалению конечно не решит. Сталь говно
Пошаманю• 12 октября 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
У меня винзер 20-летней давности, как новый, хотя активно пользуюсь каждый день.
Получается, испортился.
Сто пудов. Покупала свой набор из 22 предметов еще в 2006. Любимейший, каждый день то ковш, то кастрюля в ходу. На века.
А сейчас гавно китайское продают и позорят марку.
Пошаманю• 12 октября 2025
Ответ дляСон і дрімота
Спочатку купила, кипятила воду, був накип, оцтом відмивала, була в шоці, потім тепер це, але вже іржу з цятками як побито виделкою не відмиваються, я читала у відгуках таке про кастрюлі krauff які ектор з мастер шефу рекламує. Теж г.
Там гарантия должна быть. Верните.
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Ответ дляПошаманю
Там гарантия должна быть. Верните.
12 місяців
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Ответ дляШукаю стакан
Вони не напочатку зʼявились?
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Ох і володимир( Відпишусь від нього з інста
Він ще якісь судочки рекламув зі скла — їх ніхто не брав? Дівчата?
Володимир🤣
Пошаманю• 12 октября 2025
Ответ дляwolfhits@
Якщо коротко, то по моїх особистих спостереженнях за багатьма кастрюльками у знайомої дійшла до висновку, що найкраще виглядали, ті у яких саме на зовн.дні була ось така гравіровка( фото прикріпила) Купувала собі в Епіцентрі років 5-6 назад - політ прекрасний, тф-тф-тф)
Доповню: саме той що обведений надпис, бо він буває пишеться на ціннику, на коробці, а на самому виробі немає.
Да, у меня 18/10 и толстое дно
Сон і дрімота
• 12 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Дуетто давно користуюсь і рік тому взяла Homе cook Jamei Oliver, прекрасна якість
Дуетто тефаль я розглядала, але взяла вінзер( і скільки у вас дуетто? Просто про нього писали про розводи, теж відгуки не дуже типу фіолетові переливаючі розводи.
Пошаманю• 12 октября 2025
Ответ дляКатастрофа
У меня кастрюля ноунейм какая-то; сзади тоже написано 18/10. И все равно покрылась пупырышками
А где там у вас надпись Stainless steel?
У вас сплав.
Бокс-орун• 12 октября 2025
У мене є каструлі 10 річної давності і от в будинок минулого року купила теж Вінзер. Гімно з гімна.
Рятівник Малібу• 12 октября 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Получается, испортился.
Моєму років 13, теж як новий. Все споганилось, продукти, техніка, побутові речі, ще й ціни тому г скласти не можуть(
Рятівник Малібу• 12 октября 2025
Ответ дляСон і дрімота
Накип не залежить від якості посуду, лише від якості води.
Рятівник Малібу• 12 октября 2025
Ответ дляЭт вернячОк
А які саме? В мене є скляні, я задоволена
Эт вернячОк• 12 октября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Не помню название
Те которые он часто рекламирует в инста
ХикориДикори• 12 октября 2025
Ответ дляСон і дрімота
Близько 10 років, точно не пам´ятаю
Поліпривіт всім• 12 октября 2025
Ответ дляПошаманю
У вас сплав.
Там написано
Хромоникелевый сплав 18-10 Основание типа «сэндвич» Нержавейка
Рятівник Малібу• 12 октября 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Не помню название
Те которые он часто рекламирует в инста
Я ні разу не бачила, тому не знаю які
Эт вернячОк• 12 октября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Я ні разу не бачила, тому не знаю які
А я не запамятала