Сон і дрімота• Изменено 11 октября в 23:43

Vinzer набір повне Г*

Купила в Епіцентрі набір кастрюль, вони після першого використання від солі на дні зробилися дирочки з іржею. Це просто жах, коштує не мало, а якість бажає бути кращою. Може хтось купував недавно кастрюлі та мав кращий досвід у використанні, порекомендуйте, пліз. Надіюсь що зможу їх ще повернути!
Невгамовна Бу• 12 октября в 10:12
Ответ дляПоліпривіт всім
У меня винзер 20-летней давности, как новый, хотя активно пользуюсь каждый день.
Получается, испортился.
В мене теж приблизно такого віку.
Квадратної форми зі скляними кришками. Мию в ПММ вже років з 10.
Цілком влаштовують.
Невгамовна Бу• 12 октября в 10:17
Ответ дляВишневий цвіт
ну я купувала свої давно, 14 років тому і тоді вони були недешеві. зараз 6 000 за 4 кастрюлі та ще й чималі за об ємом це не дуже дорого. тому мабуть якість зіпсувалаь. у вінзера теж є різні серії.
Нагадали, я свій набір приблизно за 2-2,5 тисячі купувала, років зо 20 тому. Але там окрім каструль і сотейник, і пароварка, і підставка були.
Невгамовна Бу• 12 октября в 10:17
Ответ дляwolfhits@
Якщо коротко, то по моїх особистих спостереженнях за багатьма кастрюльками у знайомої дійшла до висновку, що найкраще виглядали, ті у яких саме на зовн.дні була ось така гравіровка( фото прикріпила) Купувала собі в Епіцентрі років 5-6 назад - політ прекрасний, тф-тф-тф)
Доповню: саме той що обведений надпис, бо він буває пишеться на ціннику, на коробці, а на самому виробі немає.
Так, на моїх є, перевірила)
Щастя-здоровля• 12 октября в 10:18
моему Винзору 21 год
Невгамовна Бу• 12 октября в 10:21
Ответ дляСон і дрімота
Це від води. Оцтом відтерла
На майбутнє- купуючи каструлі, обирайте без оцих внутрішніх заклепок, т.я. вони з часом просто відлітають. Зараз є серії посуду, де ручки кріпляться виключно зовні.
Коварная Зая• 12 октября в 10:22
Автор. Посуда виндзер испоганилась.
Разводы ещё допустимы, дырки нет.
Это хз с чего сделано. Фальсификат какой то.
Обращайтесь в эпицентр с претензией.
Думаю что набор этот сможете вернуть.
Щастя-здоровля• 12 октября в 10:26
Ответ дляНевгамовна Бу
Как раз эти заклепки - самый надежный способ крепления.
Невгамовна Бу• 12 октября в 10:29
Сфотографувала дно своєї, хто там пише, що не Швейцарія.
годовасик• 12 октября в 10:30
Ответ дляНевгамовна Бу
Реєстрація торгової марки Швейцарія
Невгамовна Бу• 12 октября в 10:30
Ответ длягодовасик
Реєстрація торгової марки Швейцарія
Може, 20 років тому і виробляли там.
годовасик• 12 октября в 10:30
Ответ дляНевгамовна Бу
Може, 20 років тому і виробляли там.
Vinzer — это швейцарская торговая марка, специализирующаяся на производстве посуды и кухонных аксессуаров. Изначально бренд основан более 100 лет назад в Швейцарии, но сейчас производство в основном размещено в Китае
Щастя-здоровля• 12 октября в 10:33
Автор, проблема может быть не в качестве кастрюль и материале, который использовали, а в чистоте производства.
На пресс-форму могли попасть частички металла, который может ржаветь и впечататься в поверхность кастрюли. Они и поржавели. Бывали такие случаи в истории даже с монетами, когда золото ’’ржавело’’, а потом оказывалось, что это частицы на поверхности окислились.

Если нет большого желания сразу выяснять отношения с магазином, залейте кастрюлю горячей водой с лимонной кислотой. Поверхностные включения растворятся и больше не появится ржавчина. А если снова появится, тогда точно сдавать по гарантии.
Щастя-здоровля• 12 октября в 10:34
Ответ дляНевгамовна Бу
Винзор - украинская ТМ. Производят в Китае, для солидности делают вид. что они Швейцария.
автор Сон і дрімота • 12 октября в 10:46
Ответ дляЩастя-здоровля

Телефонувала, приймуть назад. Там ямки, це ж скільки їх ще може трапитися. Не хочу я вже нікий вінзер і взагалі поки купувати не буду.
побольшомусекретику• 12 октября в 11:09
Ответ дляСон і дрімота
Ото тобі і вінзер! Нержавійка моєї бабці таке не чудить.
Я вам більше скажу ,нержавейка маєстро за 3 копійки таке не чудить.
У мене є тіфаль,бергоф ,крауф ,фісман і маєстро,ардесто і Gusto. Так от не одна з них не чудить .Але крауф більше не куплю
Танго утрьох• 12 октября в 11:28
Ответ дляСон і дрімота
Скиньте фото набору?
Та на офсайті гляньте, я в магазині дивилась. На сайті акції такої немає, лише в магазині. Візуально набір гарний, а як якість незнаю, сковорідки то норм.
задумчивая мордочка• 12 октября в 11:36
Ответ дляЧеширская кошечка
хіба цим можна посуд мити, з якого істи будешь?
То вы с антижиром путаете этой марке
Вареничніца• 12 октября в 11:45
Ответ дляСон і дрімота
Спочатку купила, кипятила воду, був накип, оцтом відмивала, була в шоці, потім тепер це, але вже іржу з цятками як побито виделкою не відмиваються, я читала у відгуках таке про кастрюлі krauff які ектор з мастер шефу рекламує. Теж г.
У мене набір Крауф вже три роки, нормальні каструлі.
задумчивая мордочка• 12 октября в 11:45
Ответ дляВерочка 100%
Знаєте у мене дві каструльки з Аврори, то вже більше року з ними все добре.
Жабка давить нормальний набір купити, все сподіваюся, що заберу з дому свій посуд.
И у меня есть одна кастрюля с Авроры, нормальная кастрюля, но я не маньяк по кастрюлям, я не понимаю этой истерики с ’цяточками’. Тут фотки кидают, а я не пойму что не так, кроме той что с ржавчинами, там понятно.
У меня набор Brener, у свекров давно лежал новый, они мне отдали, не знаю даже чт от это за бренд
Верочка 100%• 12 октября в 11:49
Ответ длязадумчивая мордочка
В мене вдома два набори Тефаль хочеться їх забрати, але наш район Херсону дуже сильно обстрілюють і дрони постійно літають.
valya_k• 12 октября в 11:49
у мене вінзер близько 15 років, все у чудовому стані
Манкоголік• 12 октября в 12:07
Соглашусь, что Крауф тоже испоганились. Раньше брала только их, а позже купила кастрюлю, а у нее дно вспучилось пупырышками, отлетел металл. Винзер никогда не брала, всегда как-то не доверяла интуитивно. Мне аот нужны ножи, что брать не знаю. Ренделл есть, но не в восторге, если честно, хотя и неплохие. Сковородки Ренделл так же.
Ноунэйм• 12 октября в 12:39
Автор не знаю який зараз вінзер, але у мене набір вже 25 років, якийсь безсмертний)
Кокосиха• 12 октября в 13:15
У меня винзер более 15 лет, отлично все с ним. В одной кастрюле варила кашу 8 часов, думала придётся выкидывать. Нет, все отмылось, кастрюля как новая, а вот обои пришлось менять, так гарью прловонялись.
Катастрофа• 12 октября в 13:25
Ответ дляМанкоголік
Ножи качественные у Victorinox Swiss Classic, Tramontina, Arcos, Tescoma, Fiskars
Банка з медом• 12 октября в 13:29
Ответ дляСон і дрімота
ZWILLING купила набор 2 роки тому. Після такий самий взяла знайома, це кращий посуд який колись у мене був. Але купувала не в Епіцентрі, знайшли дівчину, яка продає те, що завозять , оригінал.

По вінзеру точно можу сказати, що той Вінзер, що купували 20 років тому - невбиваємий, те що купували років 7-8 тому вже викинули
Я Вас не боюся• 12 октября в 14:14
Ответ дляНевгамовна Бу
😂та писати і я можу.

Інтернет взагалі таке пише (фото).

Автор, повертайте.
Вредняжка• 12 октября в 14:46
Ответ дляСон і дрімота
Хтось вже писав під цим набором відгук. (((
удивительно.
все мои негативные отзывы эпицентр удаляет и просто не публикует
КоролеВешна• 12 октября в 15:02
Ответ дляПоліпривіт всім
Получается, испортился.
У меня тоже. И лет 7 назад брала тут ковши. Все отлично
автор Сон і дрімота • 12 октября в 15:20
Ответ дляКоварная Зая
Автор. Посуда виндзер испоганилась.
Разводы ещё допустимы, дырки нет.
Обращайтесь в эпицентр с претензией.
Думаю что набор этот сможете вернуть.
Повернула🥰