Сусідка зверху• 12 октября 2025
Куди поїхати за грибами?
Хочемо поїхати за грибами зі сторони Троєщини. Може хто знає, де можна назбирати? Дякую зазделегідь!
Аноним ФЕЯ• 12 октября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Грибні місця вам ніхто не скаже, навіть за гроші
Та ладно... Чого не сказати, ліс великий, навіть в одному селі у всіх свої місця.
ЛеньГуглить_правда• 12 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
То чого ви мовчите?
Аноним ФЕЯ• 12 октября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
То чого ви мовчите?
В Чернігівську обл. зі сторони Білорусі поїдете?
ЛеньГуглить_правда• 12 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ви пишіть,а я подивлюся
Сяду на шию, дорого!• 12 октября 2025
Хто знає то вам не скаже. Тільки ідіоти грибні місця кажуть на загал. Я знаю, назбирала вже 2 відра маслят. Але як скажу - завтра вам буде півКиєва. Також знаю де в області є білі гриби. Там дядько мій живе. Ті місця лиш місцеві знають
Не худа ні разу• 12 октября 2025
Ми колись просто їхали трасою в бік Житомира, кудись повернули ліворуч, ще проїхали, побачили молодий сосняк на піску і назбирали там за годину по два відра маслят.
Аноним ФЕЯ• 12 октября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ви пишіть,а я подивлюся
Села: Кам´янка, Грибова Рудня, Клубівка. В тому районі усюди грибні місця))
Ангелок з ріжками• 12 октября 2025
Та ніхто ніколи вам не скаже, ми так коли жили у Львові хотіли один раз сходити розвіятися і зібрати на сковорідку грибів. То ніхто не сказав навіть напрямок))))
Дружная семейка• 12 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Тільки що повернулися. В нашій місцевості нема. Черкащина
Ходили на Черкащині 3 дні назад, за пів дня назбирали аж 4 сироїжки і 4 парасольки
але ми не знаємо де грибні місця, бо ми з іншого регіону приїхали, пішли в ліс який був в доступності
Голова колгоспу• 12 октября 2025
Ответ дляДружная семейка
Ну от і ми знайшли 5 опеньок і пару зонтиків. Кума знає всі грибні місця, але реально грибів нема
Аноним ФЕЯ• 12 октября 2025