Ноу коммент• 12 октября 2025
Чому дітей направляють до психолога? Ті діти які за кордоном
Цікавить саме чому наших українських дітей відправляють до психолога? Школа «радить».
Це така підтримка.
Від багатьох чую.
Причина: емоційні діти, енергійні, але без діагнозів.
Це така підтримка.
Від багатьох чую.
постою_послушаю• 12 октября 2025
Ответ дляНоу коммент
Проблем в сімʼї немає абсолютно.
Дитину записали в школу (він один ) не знає місцевої мови.
Тобто він вчить її, вчителі звалять, виконує домашні завдання.
Але вивчити мову ідеально за рік просто неможливо.
Навіть з психологом.
Ребенок в сложной для любого человека ситуации: без языка, в чужой стране. Психолог будет помогать ему адаптироваться в ситуации.
О чем вы волнуетесь?
постою_послушаю• 12 октября 2025
Ответ дляНоу коммент
Я спілкуюсь з дівчатами які розʼїхалися по Європі. І поголовно багатьох дітей, хлопців, дівчат відправляють до психолога.
При тому що сімʼї нормальні.
Чому би дитину не відправити в інтеграційні класи якраз для вивчення мови, врешті решт є асистент у вчителя.
Ось і намагаюсь зрозуміти.
При тому що сімʼї нормальні.
Ось і намагаюсь зрозуміти.
Вы как из леса, честно.
Еще и уточнили, что дети без диагнозов
Вы хотя бы погуглите разницу между психологом и психиатром. Психиатр занимается людьми с диагнозом. Психолог помогает решить проблемы здоровых людей.
Вы, похоже, из тех людей, которые считают, что ходить к подобным специалистам стыдно и ходят к ним только ’психи и дурачки’?
Еще и уточнили, что дети без диагнозов
постою_послушаю• 12 октября 2025
Ответ дляНоу коммент
Я вас розумію.
Але у нас ніяких атак немає, дитина відвідує 2 гуртка, із задоволенням гуляє з місцевими дітьми.
Дитина абсолютно відкрита, комунікабельна.
Тобто проблеми немає, а школа радить психолога і все. Кажу для чого. Відповідь це підтримка.
А вы подозреваете, что что-то другое? Не підтримка?
САМ_ТАКОЙ• 12 октября 2025
Німеччина. Дітей 3. Нікого нікуди не відправляли. Вчаться,ходять на кружки у школі, ще і поза школою кружок ’юного пожежника’ відвідують.
Galina_vinsport• 12 октября 2025
Депрессия мигранта, тем более, что миграция вынужденная. Поэтому нужен психолог
Налогообложу• 12 октября 2025
Автор, а чому ви так хвилюєтеся? Психолог в нас, з нашим менталітетом, особливо, кому за 35-40 років і старше, сприймається, як щось страшне і жахливе. Психолог закордоном - це як дантист чи гінеколог, тобто звичайне явище. Мені це колеги розказували ще років двадцять тому. Ви лякаєтеся самого психолога, бо в нас не прийнято звертатися. Так вже є. Закордоном це типу профілактики. Плюс паперова робота в школі. Помітили, наприклад, що дитина сумна на перерві, чи плаче тихенько, ні з ким не хоче спілкуватися чи грубо відповіла вчителю, то одразу до психолога. Там він штатний в школі. Проведе бесіду, розпитає, чи все добре. Поставить галочку. Та й все. На жаль, якщо є якісь проблеми,ю глибші, то шкільні психологи багато не вирішують. Якщо якісь дрібні моменти, то може допоможуть. Тому не лякайтеся, якщо це ваша дитина чи дитина знайомих. Нехай дитина сходить, може її в школі ображають, а вона не говорить батькам. А вчителі помітили, щось не так. Більше помітять, якщо батьки примчаться до школи та влаштують скандал проти психолога. Тоді це приверне зайву увагу. До речі, психолога призначають всім, а не лише українським дітям, закордоном купа дітей та купа таких самих проблем, як і в усьому світі, і булінг, і агресія, і бійки в школах. Напишіть, хто вам ця дитина. І чому ви так переживаєте?