Трусиковед• 12 октября в 19:58

Чи нормально допомагати людині, яка просить допомоги, на своїх умовах?

Є знайома, діти разом ходили в школу та на гуртки, непогано спілкувались, коли почалась війна, діти в той рік вступили до вишу дороги розійшлись. Зараз у неї дуже складна ситуація, до якої довів її чоловік, обмеження в батьківських правах, просить професійної допомоги, для того, щоб дійсно допомогти, їй краще розлучитись, вона не хоче. На мій погляд, поки вона з ним живе, дитині краще, там де вона є, в її брата. Поки там її чоловік будуть п´янки, драки та підозрілі персонажі в хаті Завтра з нею зустрічаюсь, хочу поставити перед фактом, так як час не хочу витрачати марно
На_оба_рот• 12 октября в 20:00
То, що вона хоче, якщо не хоче розлучатися?
Місячне Сяйво• 12 октября в 20:00
Дитині скільки вже?
І то не ваші умови, то реалії вашої допомоги.
Зараз все скажу• 12 октября в 20:01
Нет, ненормально. Зачем вам все это? Если бы она хотела развестись, ей не нужна была команда тетеньки со стороны.
Nathalie27• 12 октября в 20:01
Тут не варто і на своїх умовах допомагати - будете винною
120-120-120 (не худею)• 12 октября в 20:02
Вообще не связывалась бы. Какая ей нужна помощь, если она изначально ничего не хочет? У нее изначально странная позиция.
ЛЮБА• 12 октября в 20:03
У нее не один ребенок ? Как то не вяжется с обмеженнями батьківських прав
Ловлю капці• 12 октября в 20:04
Ой автор, тут уже как бы Вы не поступили- будете плохой и во всем виноватой
Запасная спина• 12 октября в 20:04
Ні. Вона не довіряє вам, тому і ставить умови. І коли все піде коту під хвіст, то ви залишитесь винна, тому що (тут перелік причин, які вона поидумає).
Бабка-ежика• 12 октября в 20:11
Таке питання, а на фейхоа вам це?
Мудробаба• 12 октября в 20:12
Не поняла..
- лишение прав кого? Мужа? или ее?
- она живет с братом?
- в чем будет Ваша помощь?
В жизни есть простая логика, пока ты играешь с огнем - ты рискуешь. Тебя никто не спасет пока ты не бросишь играть с огнем..
те пока ты не возьмешь дистанцию с пяницей/агрессором/ деспотом/ садистом - тебе не получится помочь и помощь будет транжирить нервы ’спасателю’ тк он тебя спасает, а ты танцуешь на граблях и лезешь опять в пропасть.. Но! Часто такие жертвы не бегут, не мыслят трезво, не соображают уже ни-че-го.. атрофировано мышление (это научно доказано!) потому ставить условие ’помогу когда ты будешь в безопасности чтобы моя помощь была разумной и видимой’ - это нормальное условие.. те сама та ’жертва’ уже лишена способности критично думать (увы)
So_so• 12 октября в 20:13
Поставьте на первое место интересы ребенка и ситуация упростится. Ребенку лучше с дядей чем дома с родителями, так?
Не прохожу мимо• 12 октября в 20:13
Дитина вступила до вишу які обмеження в батьківських праваї?
Бабка-ежика• 12 октября в 20:14
Ви все одно потім залишитесь винною. При любих розкладах. Зараз ви унітаз для злиття емоцій, скарг і всього іншого. А потім з вами навіть здороватись не будуть, типу ви в борщ насрали.
ТебеОноНадось• 12 октября в 20:23
Так, якщо ви маєте досвід або професію і знаєте як треба. Бо якщо вона не готова до радикальних дій, то ви просто іитратите енергію і час дарма.
Моя знайома дуже бурно розходилась з чоловіком, зрада, побоі, суди, я їі підтримувала і відповідала на всі дзвінки навіть вночі коли їй було погано. Зустрічалися щоб поговорити, бо я вже розлучена і знаю як краще не робити.
Все йшло зі скрипом, але йшло. Півроку все йшло, потім почало налагоджуватися і вона пропада з радарів. Потім я дзвоню, а вона виявляється знову з колишнім спати почала, деякі заяви позабирала. В суді на своєму слові не наполягала, бо у них був секс і вона мовчада щоб його не образити.
А я з відкритим серцем підтримувала, переживала, адвоката свого дала.
Потім вони знов почали щось ділити і вона знов за порадою-я сказалв, що я більше на ці теми з нею спілкуватися не буду, бо вона дарма витрачає мій час.
_Alekssandra_• 12 октября в 20:24
Вы юрист?
Профессиональная помощь заключается в том, чтобы сделать то, что хочет ’клиент’. Нельзя принимать решения за других людей.
Вы можете дать совет, но с разрешения ’клиента’
Кинг-Конгша• 12 октября в 20:55
Нафиг послать маргиналов. И заблочить
Анонім Завгосп• 12 октября в 21:06
В чем ваша помощь заключается?
автор Трусиковед • 12 октября в 21:08
Ответ дляМісячне Сяйво
Дитині скільки вже?
Це друга дитина, їй 8, перша вже вчиться в іншій країні
автор Трусиковед • 12 октября в 21:10
Ответ дляЛЮБА
Так,двоє дітей: 21 і 8 років
автор Трусиковед • 12 октября в 21:12
Ответ дляМудробаба
Не поняла..
- лишение прав кого? Мужа? или ее?
- она живет с братом?
- в чем будет Ваша помощь?
І її і чоловіка, зараз вони обмежені, дитину забрав її брат. Все, що ви написали, я їй говорила, але вона до того чоловіка, як дурна приліплена, він її тягне на дно.
автор Трусиковед • 12 октября в 21:14
Ответ дляSo_so
Якщо там папа, який випиває та руки розпускає, приводить додому всяких п´яниць, звісно так
автор Трусиковед • 12 октября в 21:14
Ответ дляНе прохожу мимо
Дітей двоє
автор Трусиковед • 12 октября в 21:17
Ответ для_Alekssandra_
Вы юрист?
Тут не зовсім клієнт і на кону доля дитини, яку я знаю. Скоріш, це дружня юридична допомога, при наявності цього персонажа, дитину не віддадуть.
автор Трусиковед • 12 октября в 21:21
Ответ дляТебеОноНадось
От і я думаю, що мій час, буде витрачений коту під хвіст, вона всі умови, які поставила служба виконала, він ні
So_so• 12 октября в 21:23
Ответ дляТрусиковед
Я бы матери не помогала. Она мужа никогда не бросит, Вы раньше не сталкивались с такими женщинами?
автор Трусиковед • 12 октября в 21:26
Ответ дляSo_so
Сподіваюсь, що інтереси дитини переважать бажання зберегти, те що зберігати не треба. З такими жінками, нажаль стикалась, закінчилось все кепсько, в обох випадках, суїцид та смерть від побоїв.
So_so• 12 октября в 21:28
Ответ дляТрусиковед
Так интересы у ребенка были и до того как её ограничили в правах, чхала она на них, что сейчас изменится?
Вот реально, ребенок не детдоме, не берите грех на душу, сейчас она по Вашему совету юридически разведется с мужем, а жить останется и ребенка в этот ад могут вернуть.
автор Трусиковед • 12 октября в 21:34
Ответ дляSo_so
Дитину не повернуть, поки її чоловік там, їй це дали чітко зрозуміти, тому вона і звернулась до мене, бо розлучатись з цим привідом не хоче. Поки в хаті купа п´яниць, маленькій дівчинці там не місце.
Місячне Сяйво• 12 октября в 23:20
Ответ дляТрусиковед
Дивіться, щоб вас винною не зробили
автор Трусиковед • 13 октября в 03:56
Ответ дляМісячне Сяйво
Дивіться, щоб вас винною не зробили
З приводу винною зробили, те, що всі пишуть, я цього не боюсь, вину покладають на інших, коли не можуть взяти відповідальність за свої вчинки, до яких призвели дії чи бездіяльність.