ТигрЛьвович• 12 октября в 20:43

На данный момент выбрали бы для проживание Польша или Украина?

Или Германия ?
ИзЮмрудная• 12 октября в 20:56
Ответ дляОбстановщица
Зачем вообще туда ехать, если не работать?
Спросите у автора. Откуда я знаю. Автор спросила, я рассказала по одной из стран в ее запросе.
Криниця щастя• 12 октября в 20:57
Україна
Але можно в Бразилію де багато диких обізян
Черный Ловелас• 12 октября в 20:59
Южную Корею.
ХуАнита• 12 октября в 21:01
На зиму бы в теплее края поехала, а весной вернулась бы. Не люблю холода
Злюка бобер• 12 октября в 21:06
Я б Польщу не вибрала, може якусь іншу країну( для виїзду).
Сірничок• 12 октября в 21:10
Ответ дляХочу наколоти губи
Гваделупа
В мене не те що я, а чоловік громадянин Польщі з квартирою і будинком в Польщі хоче жити тільки в Україні.
Ох нічого собі, здивували, а які аргументи на користь України ?
Йосип_молодий• 12 октября в 21:13
Дивні реакціі. Чому дописи, що людина хоче жити вдома викликає сміх??? Ну не хочу я бути емігрантом, вчити мову, батрачити, коли вдома все знайоме, є житло, робота. І місто моє, на щастя не відчуває жах війни.
Мальдивирую• 12 октября в 21:13
Я навіть закордон через Польщу вже не їду. А про те, що там жити і мови не може бути. Ні, ні, і ще раз ні.
После шести ни-ни• 12 октября в 21:17
Хорватия
Трактор Віка• 12 октября в 21:26
Норвегия. Или Испания, но там пособий нет.
Хочу наколоти губи• 12 октября в 21:27
Ответ дляСірничок
В нього мама українка і другу вищу він здобував в Україні. Любить Україну
Аліса-90ae• 12 октября в 21:31
Україна.Запоріжжя.бо тут немає хохлів з Західної.я їх ненавиджу за жадібність та підлість
Yeva-c21c• 12 октября в 21:46
Ответ дляАліса-90ae
Мабуть не хотіли Вам здати квартиру за 100 баксів Тому для вас вони тепер жадібні та підлі.
Yeva-c21c• 12 октября в 21:48
Ответ дляМальдивирую
А чому?Що сталось на кордоні?
Я шалунья• 12 октября в 22:37
Ответ дляИзЮмрудная
В Польше защита до 4 марта. Дальше вам карта по работе только светит. Пособие детское и единственное тоже только если работаете.
Клас( війна вже закінчилася?(
Куплю орехи• 13 октября в 00:22
Ответ дляХочу наколоти губи
Гваделупа
А де живете зараз?
Хочу наколоти губи• 13 октября в 07:42
Ответ дляКуплю орехи
А де живете зараз?
В Україні і нікуди не виїжджали
Аліса-90ae• 13 октября в 10:15
Ответ дляYeva-c21c
За 80
Кусюче сонечко• 13 октября в 22:26
Если выбирать только из этих 3 стран, то Германия.