Не худа ні разу• 12 октября 2025
Чим ви керуєтеся, коли
Чим ви керуєтеся, коли продаєте речі післяплатою/лох доставкою з отриманням або готівки, або грошей на особисті картки?
Розраховуєте, що в 2026р не будуть перевіряти декларації, які ви не подасте?
Чи просто не вчитувалися, бо воно вам не треба, ви живете тут і зараз?
Результат:
вже голосів:
15 (88.24%)
Тиц
1 (5.88%)
Закони десь чув,але мене омине
1 (5.88%)
Закони читала, не відправляю
0 (0%)
Закони не знаю, мене омине
0 (0%)
Закони не знаю,просто відправл
Леся Українка• 12 октября 2025
Не продаю, но срать хотела поносом на тех, кто принимает эти аля законы
Дайте подуться• 12 октября 2025
Пофиг, пошли оте все в далёкое эротическое путешествие
Мне сейчас нужны деньги, продаю детское после дочки, на нее же и трачу
1-2 продажи в месяц в основном на олх