Мядуза аля моргонер• 12 октября в 23:32

Якщо хірург радить операцію, чи варто одразу шукати другого для підтвердження?

Эскиз бесконечности• 12 октября в 23:33
Ну... якщо це апендецит, то можна не встигнути
ПампушОК• 12 октября в 23:35
Если болезнь в обострении, то стоит довериться этому.
ПушАпница• 12 октября в 23:51
Є різні проблеми. Якщо планова, то проконсультуйтеся ще. Хтозна ж ваш діагноз
Inconvenient• 12 октября в 23:56
Трем моим приятельницам хирурги даже не советовали, а требовали немедленно делать операцию из-за якобы онкологии, они отказались, хотя перенервничали, ни у одной диагноз не подтвердился. Мне самой 6 раз навязывали ненужную и очень рискованную операцию, в стране, в которую я приехала диагноз тоже не подтвердился. Спрашивайте еще, но не у хирургов.
Маю рацію• 13 октября в 00:12
Ответ дляInconvenient
В якому місті, скажіть, будь ласка. Це онкологи казали робити?
Inconvenient• 13 октября в 00:17
В Києві, два онкологи і уролог збиралися так ’заробити.’ Одній уролог на її сумнів відповів - якщо там нічого немає, то вони просто зашиють. Мені - невропатологи. Вони навіть не робили неврологічний огляд, лише хвилину подивилися на МРТ. Одужала я, звісно. Тому обовязково консультуйтеся з порядним лікарем, і це не має бути хірург.
Маю рацію• 13 октября в 00:28
Ответ дляInconvenient
Дякую. Як тільки зрозуміти, що порядний...
Примарочка• 13 октября в 00:33
В мене на БСП хотіли вирізати апендицит, добре що я засумнівалася да і біль трішки минула, відмовилася. Потім записались в той же вечір на узі - нічого не показав.
Inconvenient• 13 октября в 00:35
Ответ дляМаю рацію
Це, дійсно , важко, але на своєму прикладі я зрозуміла, що більшість лікарів - це бізнесмени від медицини, яким байдужісінько, який в пацієнта діагноз, що з нею буде після операції (це дуже часто інвалідність), їхня мета - витягнути з пацієнта якомога більше грошей, тому й пропонують операцію. До речі, вони ж вимагають від пацієнта перед операцією підписати документ, що претензій до них не може бути. Самі також читайте, що зможете про свою хворобу, бажано іноземні статті, інакше встрянете в халепу.
Inconvenient• 13 октября в 00:40
Ответ дляПримарочка
Один з невропатологів, який настирливо мені пропонував операцію, теж працює в БСП. Коли я вп´яте відмовилася, він таки оглянув мене, а потім сказав - у вас же нічого немає, навіщо ви прийшли. Біль в мене, до речі був. Апендицит, наскільки я памятаю, видаляють на підставі аналізу крові (відповідного показника).