Святатабожа• 12 октября в 23:33
Є варіант ужитися Леву-чоловіку і Скорпіонці-жінці?
Оце й усе питання. Щось багато емоцій. Чи вони колись уляжуться?
Є у когось такий досвід?
Дама с заначкой• 13 октября в 00:01
Ответ дляПушкининиана
Это не только о работе. Это касается детей Львов в учебе, творчестве, достижениях. Лев любит почивать на лаврах при наименьших усилиях
Пашуть леви, принаймні ті, яких я знаю. А знаю чимало левів. Пашуть і пашуть. Легкий знак, благородний.
Святатабожа
• 13 октября в 00:01
Ответ дляДама с заначкой
Мій дідусь був левом. Найкращий, найблагородніший знак. Бабуся - скорпіон. Характер ще той. Прожили разом в шлюбі майже 51 рік. Думаю, дідусь багато чого терпів. Бо був відповідальний (і у фінансовому плані також), і благородний. Скорпіонів треба тримати, шукати до них підхід, інакше буде караул.
Ох, яка гарна історія!
Люблю свого котика до неба!
Мурчить як не жалю))
Люблю свого котика до неба!
Мурчить як не жалю))
Пушкининиана• 13 октября в 00:02
Ответ дляДама с заначкой
Пашут все, жизнь сейчас такая. Не пашешь- сдохнешь
Дама с заначкой• 13 октября в 00:02
Ответ дляСвятатабожа
Ох, яка гарна історія!
Люблю свого котика до неба!
Мурчить як не жалю))
Люблю свого котика до неба!
Мурчить як не жалю))
Ви довго разом?
Планшетница• 13 октября в 00:03
Ответ дляНебалувана Галя
Ой, та шо там нас еле выдерживать)
Нормальные мы
Муж со мной 23 года живет, не жалуется
Нормальные мы
Муж со мной 23 года живет, не жалуется
Ну, я.я.яяяяя
І так до безкінечності.
Святатабожа
• 13 октября в 00:05
Ответ дляДама с заначкой
Який ваш вік? Хто був у вас перед левом? Що з ними сталося?
Вік зрілий. Був Скорп. Зжерли один одного. І взагалі, чоловіки-Скорпи від мене мліють. Але вони мені такі тяжкі! А з цим пухнастиком весело)) Але порикує як кусаю, а спочатку ричав як не кусала зовсім. Тепер тяжко пробачити((
Святатабожа
• 13 октября в 00:07
Ответ дляДама с заначкой
Ви довго разом?
Та ні, декілька років
Дама с заначкой• 13 октября в 00:08
Ответ дляСвятатабожа
Співчуваю вашому леву. От правда, цінуйте левика, бо так довго витерпіти Скорпіона можуть лише леви. Знаю, що від однієї знайомої повтікали і близнюки, і водолій, а ось саме лев лишався.
Дама с заначкой• 13 октября в 00:09
Ответ дляСвятатабожа
Та ні, декілька років
А ви Скорпіонша - зовсім ку-ку? Чи в адекваті, вмієте себе в руках тримати, і промовчати, якщо треба? Бо з віком Скорпіону контролювати себе все важче.
Святатабожа
• 13 октября в 00:11
Ответ дляДама с заначкой
Вмію і промовчати і вибачитись.
І взагалі він уміє видать: Ану вибачайся бігом!
Небалувана Галя• 13 октября в 00:20
Ответ дляПланшетница
Ну, я.я.яяяяя
І так до безкінечності.
Та не)
Дама с заначкой• 13 октября в 00:26
Ответ дляСвятатабожа
Вмію і промовчати і вибачитись.
Клас!
Пукимончиг• 13 октября в 00:58
У меня брат Лев, его жена Скорпион. Живем мы сейчас втроём в родительской квартире. Вроде она и неплохая девушка, но настолько зашоренная и немного с таким прибабахом, что её вынести может только Лев. Она сама рассказала, что предыдущие парни просто морально не вывозили её и бросали , не оглядываясь. Когда я её спросила, зачем она выдает многие неприятные и ядовитые поступки, то она ответила - мой пушистый терпила все вынесет (то есть, мой брат Лев). А он да, просто очень добродушный и терпеливый. Хоть она сама недавно ему же призналась, что больше всех боится именно меня (я Весы) и что если бы я её не тормозила и не осождала, когда её начинает заносить, то её муж (мой брат) с ней бы развёлся
Не танцую- но пою• 13 октября в 08:51
я лев, скорпиона обхожу десятой дорогой, не мой вариант вообще
Святатабожа
• 13 октября в 20:49
Ответ дляНе танцую- но пою
Я Скорпіонка Скорпіонів теж обходжу десятою дорогою. Жінки нічого, бувають варіанти норми)) а чоловіки жахливий жах