Святатабожа• 12 октября в 23:33

Є варіант ужитися Леву-чоловіку і Скорпіонці-жінці?

Оце й усе питання. Щось багато емоцій. Чи вони колись уляжуться?
Є у когось такий досвід?
Дама с заначкой• 13 октября в 00:01
Ответ дляПушкининиана
Это не только о работе. Это касается детей Львов в учебе, творчестве, достижениях. Лев любит почивать на лаврах при наименьших усилиях
Пашуть леви, принаймні ті, яких я знаю. А знаю чимало левів. Пашуть і пашуть. Легкий знак, благородний.
автор Святатабожа • 13 октября в 00:01
Ответ дляДама с заначкой
Мій дідусь був левом. Найкращий, найблагородніший знак. Бабуся - скорпіон. Характер ще той. Прожили разом в шлюбі майже 51 рік. Думаю, дідусь багато чого терпів. Бо був відповідальний (і у фінансовому плані також), і благородний. Скорпіонів треба тримати, шукати до них підхід, інакше буде караул.
Ох, яка гарна історія!
Люблю свого котика до неба!
Мурчить як не жалю))
Пушкининиана• 13 октября в 00:02
Ответ дляДама с заначкой
Пашут все, жизнь сейчас такая. Не пашешь- сдохнешь
Дама с заначкой• 13 октября в 00:02
Ответ дляСвятатабожа
Ох, яка гарна історія!
Люблю свого котика до неба!
Мурчить як не жалю))
Ви довго разом?
Планшетница• 13 октября в 00:03
Ответ дляНебалувана Галя
Ой, та шо там нас еле выдерживать)
Нормальные мы
Муж со мной 23 года живет, не жалуется
Ну, я.я.яяяяя
І так до безкінечності.
автор Святатабожа • 13 октября в 00:05
Ответ дляДама с заначкой
Який ваш вік? Хто був у вас перед левом? Що з ними сталося?
Вік зрілий. Був Скорп. Зжерли один одного. І взагалі, чоловіки-Скорпи від мене мліють. Але вони мені такі тяжкі! А з цим пухнастиком весело)) Але порикує як кусаю, а спочатку ричав як не кусала зовсім. Тепер тяжко пробачити((
автор Святатабожа • 13 октября в 00:07
Ответ дляДама с заначкой
Ви довго разом?
Та ні, декілька років
Дама с заначкой• 13 октября в 00:08
Ответ дляСвятатабожа
Співчуваю вашому леву. От правда, цінуйте левика, бо так довго витерпіти Скорпіона можуть лише леви. Знаю, що від однієї знайомої повтікали і близнюки, і водолій, а ось саме лев лишався.
Дама с заначкой• 13 октября в 00:09
Ответ дляСвятатабожа
Та ні, декілька років
А ви Скорпіонша - зовсім ку-ку? Чи в адекваті, вмієте себе в руках тримати, і промовчати, якщо треба? Бо з віком Скорпіону контролювати себе все важче.
автор Святатабожа • 13 октября в 00:11
Ответ дляДама с заначкой
Вмію і промовчати і вибачитись.
І взагалі він уміє видать: Ану вибачайся бігом!
Небалувана Галя• 13 октября в 00:20
Ответ дляПланшетница
Ну, я.я.яяяяя
І так до безкінечності.
Та не)
Дама с заначкой• 13 октября в 00:26
Ответ дляСвятатабожа
Вмію і промовчати і вибачитись.
Клас!
Пукимончиг• 13 октября в 00:58
У меня брат Лев, его жена Скорпион. Живем мы сейчас втроём в родительской квартире. Вроде она и неплохая девушка, но настолько зашоренная и немного с таким прибабахом, что её вынести может только Лев. Она сама рассказала, что предыдущие парни просто морально не вывозили её и бросали , не оглядываясь. Когда я её спросила, зачем она выдает многие неприятные и ядовитые поступки, то она ответила - мой пушистый терпила все вынесет (то есть, мой брат Лев). А он да, просто очень добродушный и терпеливый. Хоть она сама недавно ему же призналась, что больше всех боится именно меня (я Весы) и что если бы я её не тормозила и не осождала, когда её начинает заносить, то её муж (мой брат) с ней бы развёлся
Забрала і не сказала• 13 октября в 08:19
У меня так мама с папой прожили почти 50 лет.
Не танцую- но пою• 13 октября в 08:51
я лев, скорпиона обхожу десятой дорогой, не мой вариант вообще
автор Святатабожа • 13 октября в 20:49
Ответ дляНе танцую- но пою
Я Скорпіонка Скорпіонів теж обходжу десятою дорогою. Жінки нічого, бувають варіанти норми)) а чоловіки жахливий жах