Астоновитесь!• 13 октября в 08:09
Хочу просветить Советчиц по посадке джинс, смотрите.
Посмотрите, для собственного ликбеза, сейчас такая посадка джинс считается правильной и современной.
Вапщета• 13 октября в 08:11
Хихи, ну наконец-то кто-то откроет нам глаза и станем тут все фешн гуру
Федорино Горе• 13 октября в 08:12
Ответ дляТворческий типаж
Это вы себя так успокаиваете?
Рекламирует
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 октября в 08:13
это не женщина, а какой-то сантехник. вот так на ней сидят джинсы.
Астоновитесь!
• 13 октября в 08:16
Ответ дляТворческий типаж
Это вы себя так успокаиваете?
Нет, хочу повести ликбез.
Астоновитесь!
• 13 октября в 08:16
Ответ дляФедорино Горе
А зачем просвящать? Вы из церкви?
Нет, повышаю насмотренность
Творческий типаж• 13 октября в 08:17
Ответ дляАстоновитесь!
Нет, хочу повести ликбез.
Зачем? Просили?
Астоновитесь!
• 13 октября в 08:21
Ответ дляТворческий типаж
Зачем? Просили?
Да, постоянно просят, а покажите, как должно быть.
Творческий типаж• 13 октября в 08:22
Ответ дляАстоновитесь!
Первый раз от вас такое слышу. Ни разу не видела в темах
Чупокабра• 13 октября в 08:22
так ми знаєм. холоші повинні волочитися по підлозі. а на фото повинен бути ефект кривих ніг. носіть, дєвачькі, носіть. виглядайте клоунесами, нам менше конкуренції буде)).
Дева Мария• 13 октября в 08:23
Давно хочу в оверах . Но не так конечно , но свободно . А вам доброе утро ))))
Ля-ля-ля• 13 октября в 08:24
Ответ дляАстоновитесь!
И в соседней палате тоже просят?
Астоновитесь!
• 13 октября в 08:24
Ответ дляЧупокабра
Дуже смішно читати про конкуренцію. Тобто, ви вдягли джинси скіні і вирішили, що чоловіки вже на дівчат/жінок в таких джинсах дивитися не будуть?
Ех… Навіть не маю чого додати
Аннуитет• 13 октября в 08:26
Ответ дляАстоновитесь!
Нет, хочу повести ликбез.
Сама ви безграмотна. Ліквідатор хрінов
Чупа-чупс• 13 октября в 08:30
Справді, гарно сидять. Стильно. Але ж у всіх різні фігури і кожна має знайти свій ідеальний фасон, який для неї буде топ. На чиюсь фігуру і скіні сядуть краще всього ( ну тут може я і перебільшую).
Можу брикнути• 13 октября в 08:31
Ответ дляАстоновитесь!
Нет, повышаю насмотренность
А сзади мешок с говном висит? Это всего лишь картинка, это неносибельно
Санта Барбара• 13 октября в 08:32
Ответ дляАстоновитесь!
Ех… Навіть не маю чого додати
Ну як би дупка в скіні виглядає привабливіше, ніж у таких як на фото.
Чупокабра• 13 октября в 08:32
Ответ дляАстоновитесь!
Ех… Навіть не маю чого додати
звідки ви знаєте, що я вдягла? а якщо я прямі джинси ношу? чи сигаретками? я ношу те, що пасує мені, а не те, що в тренді. у мене школа під вікнами - ВСІ дівчата підмітають холошами асфальт, зверху безрозмірна куртка і розпущене волосся. класно б я виглядала, якби в такому вигляді прийшла на роботу. ну а ви посмійтеся. мене дуже бентежить думка якогось аноніма з інтернету (ні).
А я нівроку• 13 октября в 08:34
Ответ дляАстоновитесь!
хто?
А я нівроку• 13 октября в 08:35
Ответ дляМожу брикнути
те саме хотіла написати, з язика зняли
тільки я думала про памперс
Астоновитесь!
• 13 октября в 08:45
Ответ дляЧупа-чупс
Позиція здорової людини, я її повністю розділяю. Дійсно, можливо є супер ефектні дівчата, яким і в скіні класно, і в мом, і в широких, я не заперечую. Заперечую лише безграмотність, безглуздість коментарів - про памперс, конкуренцію, яички і член.
Мушля з Криму• 13 октября в 08:49
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А как должны сидеть джинсы? Объясните, покажете?
Ніколи не збрешу• 13 октября в 08:51
если вы не худая, они на вас так не сядут, обычно покупают на размер больше..кому нравится так и носят