Кондуктор троллейбуса• Изменено 13 октября в 09:16

Не хочу влаштовувати гуляння на рочок сину

Доброго дня. Синочку в грудні буде рочок. Не хочу влаштовувати шумне гуляння в ресторані з купою гостей. Та і вдома також не хочу з купою готовки т.д.. Не люблю таке, та і дитині не думаю, що це потрібно зараз. Але у чоловіка троє братів, яким треба гуляння. Мої батьки і сестра на цьому не наполягають. У чоловіка немає броні і роздїзджати по місту також не хочеться лишній раз. Краще я думаю повести малого в дитячу кімнату, присвятити цей день йому. А ви влаштовували свято на рочок малюка?
ИграйМойГормон• 13 октября в 20:34
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Та ото і я так планую. Може спечу тортик малому та подаруєм якусь гарну іграшку. А далі не знаю, чі потрібно йти в дитячу кімнату, чі зарано. Хочеться порадувати якось.
Не, в детскую рано. Да и не нуж5ы эти детские комнаты вирусы там хватать.
Кондуктор трамвая• 13 октября в 20:38
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ні, але вони завжди влаштовують свята і найстарший говорить, що треба родичатись і т.д., будуть чоловіку мозг промивати. Весілля ми також не влаштовували, у нас була церемонія за кордоном. А потім посиділи з моїми батьками і з його сім´єю пізніше. То чоловіку говорили, що ми не правильно зробили і т.д.
Ну пусть говорят, а муж пусть кивает головой: ’Да ты шо? Не правильно сделали? Ай ай ай, как мы так могли. Ну тогда к тебе в гости придем, родичатись будем.’
Ухахайкина• 13 октября в 20:59
А навіщо готувати ,є доставка їжі
Ухахайкина• 13 октября в 21:01
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Гроші нинче також потрібні, не зрозуміло, що з війною цією буде далі. Можливо прийдеться тікати з дитиною.
А як це зв´язано?
Ухахайкина• 13 октября в 21:04
Ответ дляЛовлю капці
Їм до 30? Ходять на навчання? Ріллі???
Я знаю ,що після 35 пішли вчитися для броні спеціально
Ухахайкина• 13 октября в 21:05
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У всіх не було вищої освіти. А у чоловіка вища освіта. А зараз хто до війни вчився, то лох получається.
Справа не у вищій освіті,а в ступені
Виниловая пластинка• 13 октября в 21:06
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Та в інших аспектах він хороший, по дому і з дитиною допомогає, коли може..ну от сім´я для нього дуже важлива його, особливо найстарший брат. Він для нього авторитет тіпа.
Хоче свято - є для цього ресторани/кафе. Скажіть, що ви готувати не будете, немає ні бажання, ні можливості. Додому на таксі можна доїхати або хтось з гостей не вживає спиртного і відвозить родичів.
вАлнуюся сильнА• 13 октября в 21:44
Ответ дляЛовлю капці
П.ц авторитети у вашій сім´ї
У мене батько такий був. Самий найменший син, постійно хотів щось доказати своїм старшим братам , постійно хотів бути хорошим. Комплекс дитячої меншовартості, такий собі відмінник на побігушках. Із-за цього херив свою сім’ю, свою жінку , мою маму, постійні скандали. Пішов з життя в 45 рокі від онкології. Мене ж завжди корили за егоїзм і непокору. Ну, що сказати ? Рідня рахується з моєю думкою і зараз вони хочуть бути на хорошому рахунку у мене .
Дама_с_коготками• 13 октября в 22:11
На рочок сина прийшла бабусі і дідусь, а також хрещена. Замовили піцу і торт. Посиділи, поспілкувались і розійшлись. Іменинник був щасливий, бо дозволили влізти в торт обома руками.
Маурита• 13 октября в 22:31
Фу, а шо йому ті брати? Чи там родина чурок? То слати лісом тре одразу.
Міряно-переміряно• 13 октября в 23:15
Ответ дляНеновая почта
Так они что - требуют от вас гуляние в ресторане ? Или как ?
вымогают
Міряно-переміряно• 13 октября в 23:16
Ответ дляЛатвийские_Номера
Магістрами будуть, а потім дисертантами.
с такими дружить надо, ученые люди
Хочу на Балі• 14 октября в 21:49
Ми не влаштовували, бо не мали тоді зайвих грошей. Плюс це все потрбно дорослим а не дітям у рік. Особливо коли замовляєте дорогий торт, який дитина не оцінить і не запам’ятає. Ми почали святкування з рестораном і тортами у 3 роки. Тоді дитина могла і порадіти святу, і подарункам, і потанцювати на своє свято.