Кондуктор троллейбуса• Изменено 13 октября в 09:16

Не хочу влаштовувати гуляння на рочок сину

Доброго дня. Синочку в грудні буде рочок. Не хочу влаштовувати шумне гуляння в ресторані з купою гостей. Та і вдома також не хочу з купою готовки т.д.. Не люблю таке, та і дитині не думаю, що це потрібно зараз. Але у чоловіка троє братів, яким треба гуляння. Мої батьки і сестра на цьому не наполягають. У чоловіка немає броні і роздїзджати по місту також не хочеться лишній раз. Краще я думаю повести малого в дитячу кімнату, присвятити цей день йому. А ви влаштовували свято на рочок малюка?
автор Кондуктор троллейбуса • 13 октября в 14:37
Ответ дляНе худа ні разу
та всеріть їх. родичатись-це не жерти і не пити горілку. і робіть так,щоб брати мали менший вплив на вашого чоловіка, бо добром то не закінчиться. він як дурник,слухає що йому брати кажуть. живе по їх указці,щоб нічого не подумали.тим більше не варто збирати в себе.
Ну вони їздять один до одного побухать, покурить кальян і це називають ’родичатись’
Вітаміни косметика• 13 октября в 14:38
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Бо його брати на др своїх дітей звали всих родичів, а ми тіпа якісь не правильні, бо не хочемо
а вам що треба бути правильною. Нахіба вам воно треба якщо нема бажання. Купіть дитині піроженку вставте свічку купіть подарунок дитині тай усе. А бухалово брати хай потім влаштують.... Дитині може не сподобатися орава дядьок та тьоть це св´ято в 1 рік для батьків.
Не худа ні разу• 13 октября в 14:40
Ответ дляКондуктор троллейбуса
значить припахуйте.видумуйте роботу і потихеньку відваджуйте. ви якась нехитра. тільки зібрався їхати- ой захворіла,ой температура, лягли і лежите.ВСЕ.дитина на ньому,готування теж. коханий,зроби млинців,звари супчикку. так хочу їсти. і все))))і отакими хитрощами позбувайтесь цих родичань.бо це розпуста
автор Кондуктор троллейбуса • 13 октября в 14:41
Ответ дляВітаміни косметика
Та ото і я так планую. Може спечу тортик малому та подаруєм якусь гарну іграшку. А далі не знаю, чі потрібно йти в дитячу кімнату, чі зарано. Хочеться порадувати якось.
Неновая почта• 13 октября в 14:41
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Моя мама весь час мені розказує, як святкували мій рочок, що я витягла з кучі речей, як обстригли мене на лисо куми і т.д., що це обряди і традиції яких дотримуються всі
И это принесло вам много счастья ? Я имею ввиду все эти вытягивания из кучи вещей , стрижку налысо кумовьями ...
автор Кондуктор троллейбуса • 13 октября в 14:44
Ответ дляНеновая почта
Та мені пофіг, це батьки завжди це згадують, бо більше і моментів зі мною видно не було цікавих. Бо жили в селі, робота, город, корова і т.д.. мене прабабуся і бабуся бавили і вчили зі мною букви і т.д.
Неновая почта• 13 октября в 14:45
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вот вам и ответ на все ваши вопросы .
Мій не такий• 13 октября в 14:45
А в дитячій кімнаті що робити з такою дитиною ????
автор Кондуктор троллейбуса • 13 октября в 14:46
Ответ дляНе худа ні разу
Я коли вагітна була, мені погано було, так він покинув мене і поїхав до брата в басейні купатись і пити, а потім ще говорив, що йому було ніяково, бо всі з жінками поприїжали, а він сам
Не худа ні разу• 13 октября в 14:47
Ответ дляКондуктор троллейбуса
ну то ви бидло вибрали самі. тим більше не варто у бидла бути на побігушках.
автор Кондуктор троллейбуса • 13 октября в 14:47
Ответ дляМій не такий
А куди краще підти? Бо я хочу подарувати йому гарні емоції, гуляти на вулиці не любить, сьогодні взагалі 20хв погуляли і вже в плач
автор Кондуктор троллейбуса • 13 октября в 14:49
Ответ дляНе худа ні разу
Та в інших аспектах він хороший, по дому і з дитиною допомогає, коли може..ну от сім´я для нього дуже важлива його, особливо найстарший брат. Він для нього авторитет тіпа.
Не худа ні разу• 13 октября в 14:50
Ответ дляКондуктор троллейбуса
розсваріть.
Неновая почта• 13 октября в 14:51
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Какой феерический чудак на букву м ....
Сама вумна тутички• 13 октября в 14:54
Ответ дляНе худа ні разу
навіщо вони? якусь херню тицьнуть. все що треба самі куплять. навіщо той колгосп?
хто вам шо купить?
Не худа ні разу• 13 октября в 14:54
Ответ дляСама вумна тутички
хто вам шо купить?
мені не треба)))
Вітаміни косметика• 13 октября в 15:31
Ответ дляКондуктор троллейбуса
погуляйте просто на вулиці ігрова кімната за бажанням- дитина усеодно мала. Вам краще знати що для дитини буде добре. Розкладіть як ваша мама речі зніміть на камеру телефоа що дитина перше візьме(щоб мама ваша була задоволена) .
Най хоч раз• 13 октября в 15:50
Дома вот отпраздновали с самыми близкими. Часть готовки распределила между родными, у нас хорошие отношения. Еще в тот день начали свет вырубать. Если б совсем было все печально со светом, то планировала заказать суши и пиццу.
Играю_на_кларнете• 13 октября в 16:05
Шліть нахер!Ми пофоткали малого,спекла морквяний тортик йому,погуляли.На тому і все.В мене свекруха така,на голову лізе з тими днями народження.А чоловік ні до чого,ні закупки зробити,ні приготувати,щей з фінансами важко.Все на мені.А їй хоть би що,бо село,бо так прийнято.
Хочу барабульки• 13 октября в 16:06
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ми поки не хрестили. І поки також не знаю, чі потрібно. Моя мама настаює на цьому.
Вы вообще что-то мало знаете, судя по ответам))
вАлнуюся сильнА• 13 октября в 16:16
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Пошліть всих нах . Дитині рік . які гульки? Ви виснажена і втомлена. Дитині ніякого святкування з дядьками не треба. Хрещення теж не треба - виросте і сам прийме рішення. Моїй донці 6 років і я жодного разу ніяку пірушку для когось не затівала. Спочатку ковіди, потім війна. Свято треба для дітей. От я в цьому році просто повела дітей з садочка з ким вона дружить в дитячу кімнату. Були тільки діти , які дурачилися 2 години і потім солодкий стіл . Рідня яка хотіла погуляти так і не зрозуміла якого дідька я не хочу бачити їх і накривати столи. У нас папа на війні, життя поставлене на паузу. Я взагалі не можу дивитися на ці морди ухилянтів та їх жінок і вислуховувати їхнє ’ну ти якось тримайся’. Пішли всі нах. Я не чарівна фея і не обслуга.
Ща как дам• 13 октября в 16:51
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Гроші нинче також потрібні, не зрозуміло, що з війною цією буде далі. Можливо прийдеться тікати з дитиною.
Ну бежать с ребёнком и купить торт -это не должно помешать побегу. По теме не хотите не отмечайте, ваше право. Есть люди которые не могут торт купить, жалко им. Моя знакомая фотосессию сделала, чтоб не тратится ни на кого
Бабка_в_кедах• 13 октября в 17:10
Робіть як ви вважаєте за потрібне. А брати хай своїм дітям роблять свято яке хочуть. Чи вам треба запитати дозволу на Порадниці?
Пополняю_Карму• 13 октября в 18:00
Ответ дляротцвеники
Я теж не справляла. Просто не захотіла пітніти на кухні в той час коли б мала за мої штани чиплялась і плакала. Такий собі день народження. Купили їй розвиваючу іграшку здаєть ноєв ковчег називається
Ми справляли вдома, теж убилися з чоловіком, нагодували на 15 осіб. Малий цілий день скиглив, бо не було можливості приділити йому увагу.
Кривая спроса• 13 октября в 19:45
Автор, Учитесь говорить НЕТ! Я очень жалею, что в молодости не умела это делать. Жаль, что родители не научили и сама не сообразила во время.
Это очень упрощает жизнь и быт. Делайте как удобно и комфортно, в первую очередь, Вам с ребенком, мужу. Ваша семья , для вас , должна быть на первом месте. Всех родственников - мило в сад. Мало ли что им хочется.

Всем хочется праздник чужими руками и силами. Пусть сами устраивают, раз гулять любят и вас пусть зовут, если хотят. А вы не хотите, имеете право. Это ваша жизнь и ваши интересы. Ребенок в год , еще очень мал для гулянок. Ему нужна спокойная, отдохнувшая мама, еда и сон по режиму. Эти гулянки выбьют вас из графика. Родственники хотят , как им удобно, а вы решите, как удобно вам и говорите - НЕТ. Не бойтесь, поверьте, ваши жертвы никто не оценит, не нужно в ущерб своим интересам, стараться быть хорошей, оправдывать чужие ожидания, в ущерб себе и своему спокойствию
Ловлю капці• 13 октября в 19:57
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У вас якісь пунктик з емоціями? Його дядьки і ви роздьоргана то точно гарні емоції? Звіряток покажіть, рибок, себе приведіть до ладу
Ловлю капці• 13 октября в 19:58
Ответ дляКондуктор троллейбуса
П.ц авторитети у вашій сім´ї
Кондуктор трамвая• 13 октября в 20:28
Мы отмечали, но это давно было. Братьям мужа надо, пусть собираются и гуляют где хотят, вам кости перемоют, но то их проблемы. Поступайте как считаете нужным. Купите торт, сыр, колбасу, нарезку на бутерброды, чтобы было чем угостить, если вдруг бабушки с дедушками придут поздравить или кумовья, если у вас такое может быть.
Видящие_помогите• 13 октября в 20:28
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ні, але вони завжди влаштовують свята і найстарший говорить, що треба родичатись і т.д., будуть чоловіку мозг промивати. Весілля ми також не влаштовували, у нас була церемонія за кордоном. А потім посиділи з моїми батьками і з його сім´єю пізніше. То чоловіку говорили, що ми не правильно зробили і т.д.
Вы с мужем без своих понятий и решений?
У вас семья с мужем или и с братьями тоже?
Как решили с мужем так и объявили всем желающим родычатыся.
Я себе даже на секунду не могу представить что б какие то родычи имели на меня какое то влияние.
Моя жизнь, моя семья, решаю Я. Точка!
ИграйМойГормон• 13 октября в 20:32
Мы пожарили на даче шашлыки с крестными и съели тортик) Остались фото на память и все. Ребенку, конечно, этот праздник еще не нужен.