Кондуктор троллейбуса• Изменено 13 октября в 09:16
Не хочу влаштовувати гуляння на рочок сину
Доброго дня. Синочку в грудні буде рочок. Не хочу влаштовувати шумне гуляння в ресторані з купою гостей. Та і вдома також не хочу з купою готовки т.д.. Не люблю таке, та і дитині не думаю, що це потрібно зараз. Але у чоловіка троє братів, яким треба гуляння. Мої батьки і сестра на цьому не наполягають. У чоловіка немає броні і роздїзджати по місту також не хочеться лишній раз. Краще я думаю повести малого в дитячу кімнату, присвятити цей день йому. А ви влаштовували свято на рочок малюка?
МинерАлочка• 13 октября в 12:27
а еще обязательно торт на заказ многоярусный за дурные деньги шоб подружки в инсте сдохли с зависти
с цветной пылью или как там оно называеться хз
Бибер-анонимер• 13 октября в 12:39
як наша невістка пише) всі дружать між собою, допомагають, спілкуються, вітають один одного, хваляться покупками, або й горюємо всі разом.
А та - сказали тільки після того, як дитина народилася, хоча у її чоловіка всі на роботі знали. А коли потім чомусь всі відмовилися вітати, бо не зрозуміли їх мороза, обідилася і губи дує на всіх. Та не родичайтесь тоді і святкуйте тільки зі своєю родиною, велике цабе. Хоча у чоловіка теж дивна позиція - з родиною дружини святкувати, а з родиною чоловіка - так не хочу
Бибер-анонимер• 13 октября в 12:44
Ответ дляСеменівни сусідка
А вы перестаньте парится. Вам за этот год кто-то из желающих ’родичатись’ помог? Нет? Ну и нафиг их. Что они сделают, если не получат отмечание на год ребенку, если и до этого ничего не делали?
так може і хотіли допомогти, так невістка ’з привітом’ як у нас. Від всіх морозитися і чекати допомогу, дивне заняття
MacOS-ница• 13 октября в 12:55
Ответ дляКсерокопия ночи
И мелкого перед приходом братьев мужа не покормить, чтобы он погромче был)))
Ребенок в чем провинился?
MacOS-ница• 13 октября в 12:58
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Гроші нинче також потрібні, не зрозуміло, що з війною цією буде далі. Можливо прийдеться тікати з дитиною.
Автор, это день рождения ВАШЕГО ребенка‼️
Зачем ему все эти дяди, тети и застолье?
Звездолётчица• 13 октября в 13:17
Ответ дляБибер-анонимер
Т.е к мужику у вас вопросов нет? Что распатякал всем на работе, а вам не сказал
Я матуся, мені можно• 13 октября в 13:22
Вот я реально после таких тем понимаю, что я хреновая мать
Год ребенка праздновали (посидели близким маленьким кругом дома и на этом всё)
Кондуктор автобуса• 13 октября в 13:52
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У мене також синочок може влаштовувати істерики і тим більше він не знайомий з сім´єю чоловіка.
просто вчіться казати ні.
Бибер-анонимер• 13 октября в 13:53
Ответ дляЗвездолётчица
звичайно є) брати вже теж спілкуються з ним по мінімуму і відповідно не чекають від них спілкування з усіма нами. Але всі таргани в голові - від невістки пішли. Тому вони окремо морозяться від нас, а ми собі спілкуємося/святкуємо/допомагаємо один одному окремо, бо ми чомусь не такі, а не вони
Не худа ні разу• 13 октября в 14:02
вибачте, але я б всрала чоловіка.у свій час мій чоловік,його мамуня і сеструня захотіли гулянку. В травні було 1 рік дитині ТАк я їх нахєр послала))) Дитина неспокійна,повна хата гостей,нахалєру воно мені.?? так і сказала- ні.Я не ресторан! варіантів 2 - або нехай забираються в кафе,але чи потягне це ваш бюджет? годування родичів?2- якщо в хаті,то нехай мамуньо його та жінки братів засучують рукави,купують продукти і пашуть. я б так і сказала. Бо нагнути жінку в декреті,аби вона ставала куховаркою і готувала на колгосп- це неймовірна наглість.
Похнюпите голову і зробите це- будуть у вас гулянки до скону. вже захочете позбутися-та не вийде. Давайте відсіч зразу і однозначно дайте зрозуміти,що у вас не кафе,не ресторан і готувати на усіх ви не будете,бо це тяжко і нема такої потреби.Хочуть гуляти-у ресторан! а то як гуляти-то в нього броні нема,а я гульбенити хочеться.Зразу дайте зрозуміти, що у вас є набагато важливіші справи,ніж годувати дорослих бугаїв. я завжди казала-я в декреті,я втомлююсь з малою дитиною. і до мене питань не було. Бо спочатку теж хотіли вилізти на голову і влаштувати гулянки-то на рік,то ще щось....я це присікла у перший рік. і слава богу.
а то вони поприїжджають на все готове,а ти як ужалена на кухні стій,до вечора мертва.
Губки-уточкой• 13 октября в 14:07
Ответ дляБибер-анонимер
Оце Вас заділа та невістка... Родичаєтесь собі з іншими братами, от і родичайтесь на здоров´я, в чому така глобальна проблема? Кожна людина живе так, як вважає за потрібне.
Але ж то невістка, гадюка така погана, все зіпсувала
Не худа ні разу• 13 октября в 14:10
Ответ дляСама вумна тутички
а подарунки звичайно чекаєте?
навіщо вони? якусь херню тицьнуть. все що треба самі куплять. навіщо той колгосп?
Бибер-анонимер• 13 октября в 14:13
головне драму влаштувати. Якщо у братів бізнес, сумніваюся, що хтось там зібрався з вами ночувати. Ми коли їдемо в гості до когось (бо всі в різних містах), винаймаємо житло поряд, всі ночують окремо. приїхали завчасно - Маня, Валя, Свєта, чим тобі допомогти, що купити, приготувати, замовити, може, з дитинкою посидіти/погуляти, поки ти приведеш себе в порядок, відпочинеш (бо у всіх вже діти є). Всі зібралися, приготували разом, допомогли разом, поспілкувалися і роз´їхалися. Але ж потрібна драма людині, що не хочу готувати, зустрічати та і взагалі нікого бачити. Зато мої родичі - то мої родичі, вони не такі
Не худа ні разу• 13 октября в 14:14
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А ще чоловік мені говорить, що треба ж родичів з моєї і його сторони познайомить, бо вони йдосі не знайомі...
ваш чоловік,як подивлюсь,дуже розумний,бо має багато часу.ви його запрягайте більше- прибиранням.готуванням.тоо він так не буде думати. в мене кума взагалі нічого не робить-в неї дитина.все)).чоловік як проклятий-і купити,і прибрати,і приготувати+робота.якщо якісь гості-все готує чоловік.бо вона втомилася.як думаєте-він хоче свят???ні))))бо він мертвий після них. а ви свого розпаскудили.він лищ планує на готове впасти-хтось приготує,то він нажереться. і буде гуляти. припахуйте більше-щоб не було коли в гору глянути. тоді думок про гулянки зникнуть. бо 80% купівель,готувань,миття посуду і т.ін впаде на його голову. Отак себе треба ставити
Бибер-анонимер• 13 октября в 14:14
Ответ дляГубки-уточкой
чесно - вже пофіг на неї) просто побачила схожу тему) що всі не такі, а я - цяця
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября в 14:18
Ответ дляБибер-анонимер
Я не вважаю себе цяцьой, ви щось наплутали. Всі люди різні просто.
Не худа ні разу• 13 октября в 14:19
Ответ дляБибер-анонимер
то ви така розумна, бо вам допомагають. Більшість хочуть приїхати на усе готове. і брати чоловікові хочуть гуляти без допомоги. хто зна чи мають вони жінок в принципі і чи ті жінки планують готувати. впевнена, що ні. всі хочуть приїхати і відпочити за чийсь рахунок. бо вони в гостях.
Нічний дожор• 13 октября в 14:21
Так не устраивайте. 1 год - это праздник не для ребенка, а для взрослых. И если вам это не надо - то не делайте.
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября в 14:21
Ответ дляНе худа ні разу
Колись до нас приїзджав брат з жінкою, то я все сама готувала, і накривала і прибирала, посуд мила, вона поїла і пішла дивитись телевізор, допомогу навіть не запропонувала.
Не худа ні разу• 13 октября в 14:22
Ответ дляКондуктор троллейбуса
ну от ваша відповідь! шліть нахєр нахлібників! найважливіше - у 1 рік.бо не позбудетесь колгоспу до повноліття.будуть як свині лізти усі на готове,щоб за ваш рахунок ’погудіти’ .
дитині в 1 рік це не треба!. я б ні за що не погодилась стояти готувати/мити.я ж не наймичка і не облуг.персонал. зразу сказала -ні і все.+ зараз дорого обходиться пригощання.ви в декреті. навіщо тринькати гроші? дуже нерозумно
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября в 14:23
Ответ дляНічний дожор
А ще переживаю, що синочок коли підросте запитає, чому ми не святкували, ще подумає що ми на нього пожаліли грошей
Не худа ні разу• 13 октября в 14:26
Ответ дляКондуктор троллейбуса
ви дурна,як срака. тому до вас так і ставляться.
Неновая почта• 13 октября в 14:27
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Серьезно ? Вы серьезно считаете , что сыночка будет волновать , праздновали ли его др в 1 год ?
Я понятия не имею , праздновали ли мой др , когда мне исполнился 1 год . Мыслей про ’пожалели денег’ никогда не было .
Не худа ні разу• 13 октября в 14:29
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ні, але вони завжди влаштовують свята і найстарший говорить, що треба родичатись і т.д., будуть чоловіку мозг промивати. Весілля ми також не влаштовували, у нас була церемонія за кордоном. А потім посиділи з моїми батьками і з його сім´єю пізніше. То чоловіку говорили, що ми не правильно зробили і т.д.
та всеріть їх. родичатись-це не жерти і не пити горілку. і робіть так,щоб брати мали менший вплив на вашого чоловіка, бо добром то не закінчиться. він як дурник,слухає що йому брати кажуть. живе по їх указці,щоб нічого не подумали.тим більше не варто збирати в себе.
Вітаміни косметика• 13 октября в 14:33
не хотите не делайте ДР ребенку пофиг в 1 годик. У меня двое деток . Были родители и кумов`я . Но єто я хотла и муж. Еслиб у меня небіло желания то никтоб не пришел.Я так понимаю братья побухать хотят? Не пойму причем они до детского ДР если они не кумовья
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября в 14:34
Ответ дляНеновая почта
Моя мама весь час мені розказує, як святкували мій рочок, що я витягла з кучі речей, як обстригли мене на лисо куми і т.д., що це обряди і традиції яких дотримуються всі
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября в 14:36
Ответ дляВітаміни косметика
Бо його брати на др своїх дітей звали всих родичів, а ми тіпа якісь не правильні, бо не хочемо
Не худа ні разу• 13 октября в 14:37
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Чоловік на моїй стороні, але ж і брата дослуххається, бо той старше.
робіть так-щоб менше спілкувався з ним. бо це дуже погано,коли такий вплив.
колись мій дуже дослухався до двоюрідного брата.ну просто авторитет.І цитував його,і слухав і робив як він скаже.позичав гроші,а той не віддава,годував’завтраками’.брат зрозумів це і користувався ідіотом. і от трапилась мені нагода сама в руки. я так підлаштувала - що вони посварилися і вже 12 років я маю чистий спокій.не підкопаєшся. брат хитрий то зрозумів,приходив до мене ,коли чоловіка не було вдома виясняти.. я посміялась йому в обличчя і сказала, щоб він йшов геть, щоб ним і не смерділо.просто вигнала з хати.з тих пір- авторитет чоловіку я.в нас все добре і злагоджено. сім´я відродилася. а про брата він і слухати не хоче. катюзі-по заслузі.