Кондуктор троллейбуса• Изменено 13 октября в 09:16

Не хочу влаштовувати гуляння на рочок сину

Доброго дня. Синочку в грудні буде рочок. Не хочу влаштовувати шумне гуляння в ресторані з купою гостей. Та і вдома також не хочу з купою готовки т.д.. Не люблю таке, та і дитині не думаю, що це потрібно зараз. Але у чоловіка троє братів, яким треба гуляння. Мої батьки і сестра на цьому не наполягають. У чоловіка немає броні і роздїзджати по місту також не хочеться лишній раз. Краще я думаю повести малого в дитячу кімнату, присвятити цей день йому. А ви влаштовували свято на рочок малюка?
автор Кондуктор троллейбуса • 13 октября в 10:25
Ответ дляБез образів
Не влаштовуйте, ненавиджу сімейні збори. Треба. Кому треба? Хоча ми святкували перший рік, але кому воно треба. Дитині гарну іграшку, собі щось смачне на вечерю. Я дивна людина напевно, але оці всі хрестини, святкування, традиції. .. бісить.
Оо мене теж бісить😂а жінка одно з братів таке просто обожнює, і її вся рідня його обожнює, в приклад ставлять, як вона ’родичається’
Без образів• 13 октября в 10:26
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ви не з Рівненської області? )
Тень льва• 13 октября в 10:27
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вони хотять побачити малого скоріше всього
То замовте їжу з ресторану додому, хата дозволяє по метражу?
автор Кондуктор троллейбуса • 13 октября в 10:27
Ответ дляБез образів
Ви не з Рівненської області? )
Ні, я з Пирятина
автор Кондуктор троллейбуса • 13 октября в 10:28
Ответ дляТень льва
73кв.м. але ж їх же спать ложить десь треба, понапиваються ж
автор Кондуктор троллейбуса • 13 октября в 10:32
Та я оце тільки і подумала, якщо і празднувать, їм же ще треба організовувать ночівлю, бо всі з інших міст
Тень льва• 13 октября в 10:32
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Номери в готелі. Раджу один раз відбути знайомство, та й по тому можна кілька років не паритись.
автор Кондуктор троллейбуса • 13 октября в 10:34
А ще чоловік мені говорить, що треба ж родичів з моєї і його сторони познайомить, бо вони йдосі не знайомі...
автор Кондуктор троллейбуса • 13 октября в 10:35
Ответ дляТень льва
Воно то так, аби хоть спокійніше було в нас😪
Семенівни сусідка• 13 октября в 10:41
Ответ дляЛовлю капці
Прикол. Вони не мають права на відстрочку. Зараз перевірки у внз
Мають, якщо це перша вища освіта.
Борода• 13 октября в 10:43
Я не влаштовувала і навіть в дитячу кімнату не водила. Навіщо ці сенсорні перенавантаження для маленької дитини? Тільки втомиться і буде плакати.
Сама вумна тутички• 13 октября в 10:45
а подарунки звичайно чекаєте?
Автопортрет нурофена• 13 октября в 10:51
Ответ дляНеновая почта
Кому и за что платят ?
А вам зачем?
Неновая почта• 13 октября в 10:51
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А вам зачем?
Интересуюсь .
Автопортрет нурофена• 13 октября в 10:52
Ответ дляНеновая почта
Интересуюсь .

Нуну, интересуйтесь.
Автопортрет нурофена• 13 октября в 10:53
Ответ дляКвартираЧья
А на рочок в детскую комнату не рано ли?
Выдуманного ребенка в выдуманную комнату с выдуманным папашей, которому в ресторан страшно а в детскую комнату - почему нет, - та нормально)
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я не знаю. А коли краще? В мене перша дитина, я не шарю
Вы своего ребенка только по большим праздникам видите?
автор Кондуктор троллейбуса • 13 октября в 10:58
Ответ дляСама вумна тутички
а подарунки звичайно чекаєте?
Не чекаю
Котя_люлю• 13 октября в 11:11
Шліть усіх лісом. Святкувати чи ні вирішувати вам, а не дорогій родині.
Ксерокопия ночи• 13 октября в 11:18
Нет не устраивали. Отметили только вдвоём с мужем , дома. Остальные просто поздравили по телефону. Я сказала , что никакой стол накрывать не буду и звать тоже никого не буду. Я и так устаю с ребёнком. Но у нас родственники адекватные. Если бы кто- то настаивал на празднике ,предложила бы им всё организовать , оплатить и за пределами нашего дома )
Ксерокопия ночи• 13 октября в 11:20
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Гроші нинче також потрібні, не зрозуміло, що з війною цією буде далі. Можливо прийдеться тікати з дитиною.
Так почему вы не можете озвучить мужу и его братьям , что никаких праздников не будет, тем более у вас дома. Или у вас права голоса в семье нет ?
Ксерокопия ночи• 13 октября в 11:21
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Пригласить домой, купить бутылку водки и 2 пиццы. Больше проситься не будут.
И мелкого перед приходом братьев мужа не покормить, чтобы он погромче был)))
Свекруховна• 13 октября в 11:24
Не хочете Ви вправі не робити.
Ми не робили. Я спекла дитині тортик, купили кульки які він любить. Вдома привітали, зїздили з зоопарк, ввечері сходили в ресторан на вечерю.
Всі задоволені, мама, тобто я не забігана як лошадь Пржевальського.
Муркошечка• 13 октября в 11:30
Ответ дляКондуктор троллейбуса
дивлячись яка кімната. Якщо не можете твердо відмовити, то скажіть, що пізніше відмітимо коли підростете, бо зараз дитина не привикша до гостей і може злякатись. То брати, тому і тиснуть, як пацани малі))
Муркошечка• 13 октября в 11:31
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ми поки не хрестили. І поки також не знаю, чі потрібно. Моя мама настаює на цьому.
Вас прям всі атакують своїм баченням))
Коли мовчу- приємна жінка• 13 октября в 11:44
Це свято або для дорослих або без свята,дитині в рік у дитячій кімнаті немає чого робити) купіть додому собі тортик чи що ви там любите і відмічайте з чоловіком.
Я в дамках• 13 октября в 11:45
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Не заважайте людині працювати. 😂
ПоЗиТиВнАя• 13 октября в 11:53
Ответ дляЛовлю капці
Только троль об этом не знал
Астоновитесь!• 13 октября в 11:59
Так. Але без фотозони та фотографа, як зараз. Просто посиділи рідні в ресторані за вечерею.
Амбасадор щастя• 13 октября в 12:10
Місяць назад малій виповнився рік, приїхав лиш батько чоловіка і ми пішли в чотирьох в ресторанчик біля дому) посиділи, ми з чоловіком поїли по черзі, поспілкувалися, поводили малу по ресторану (тоді ще вона ходила за 2 ручки) та й пішли додому вкладатися на другий денний.
Але я не фанат оцих гучних свят не потрібних малій дитині, тож в першу чергу думаю, щоб було комфортно нам як молодим батькам, бо якщо добре нам, то і дитина буде задоволена ☺️ пізніше, коли в малої будуть вже свої друзі, то будемо водити в ігрову чи куди вона захоче