Кондуктор троллейбуса• Изменено 13 октября в 09:16
Не хочу влаштовувати гуляння на рочок сину
Доброго дня. Синочку в грудні буде рочок. Не хочу влаштовувати шумне гуляння в ресторані з купою гостей. Та і вдома також не хочу з купою готовки т.д.. Не люблю таке, та і дитині не думаю, що це потрібно зараз. Але у чоловіка троє братів, яким треба гуляння. Мої батьки і сестра на цьому не наполягають. У чоловіка немає броні і роздїзджати по місту також не хочеться лишній раз. Краще я думаю повести малого в дитячу кімнату, присвятити цей день йому. А ви влаштовували свято на рочок малюка?
Неновая почта• 13 октября в 09:31
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не ходять, платять. Одному 37, 30, і 48
Кому и за что платят ?
Ловлю капці• 13 октября в 09:31
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не ходять, платять. Одному 37, 30, і 48
Прикол. Вони не мають права на відстрочку. Зараз перевірки у внз
Мадам Тю-лю-лю• 13 октября в 09:31
Ответ дляЛовлю капці
Замовте піцу, суші, пива. Але чому вони вирішують... Зараз купа інфекцій, то так важливо тинятись по гостям
Да полно таких людей, у меня тоже такие родственники. Главное поплясать повеселиться бухнуть, уж точно не пообщаться и ребенка поздравить. Наглые бесявые люди.
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября в 09:32
Ответ дляНеновая почта
У себя они могут устраивать праздники хоть каждый день , это их дело . ’Родичатись’ - это не гулянки по любому поводу , это другое . Так самому старшему и скажите . Муж не может его послать куда подальше ? Живет по указке братьев ?
Чоловік на моїй стороні, але ж і брата дослуххається, бо той старше.
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября в 09:33
Ответ дляЛовлю капці
Вони хотять побачити малого скоріше всього
Неновая почта• 13 октября в 09:33
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А , понятно . Ну , пусть дальше во всем слушается брата . Это удобней , чем жить своим умом .
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября в 09:34
Ответ дляНеновая почта
Кому и за что платят ?
За ’навчання’. І на пари інколи ходять, коли прям перевірки.
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября в 09:34
Ответ дляЛовлю капці
Ну поки в них канає , коли перевірка їм дзвонять і вони в універі
КвартираЧья• 13 октября в 09:35
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так, всі троє вчитись поступили.
А на рочок в детскую комнату не рано ли?
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября в 09:35
Ответ дляКвартираЧья
Я не знаю. А коли краще? В мене перша дитина, я не шарю
Цветов Мне срочно• 13 октября в 09:36
У сина др 2 січня. В дитячу кімнату в рік не ходили, бо вона йому в такому віці ще не була потрібна, та і самий пік сезонних захворювань, старатись поменше десь ходити взагалі. Додому прийшла моя мама і батьки чоловіка на чай і торт. Всі інші привітали по телефону, хто хотів подарував подарунок. Влітку хрестили сина і тоді вже зібрались великою компанією на природі на шашлики
Valentina shop2020• 13 октября в 09:36
Не можете сами решить,устроить гулянку или нет,кому она надо,особенно тому кому ,,рочок,,выражение конечно стремное
Ловлю капці• 13 октября в 09:37
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну так хай приїдуть, а ви в салон тим часом
Весняний Марафон• 13 октября в 09:38
Вот это вы странные. Как в вашем возрасте можно быть зависимыми от чужих мнений и желаний… не хотите - не отмечайте, откроете с мужем дома символически бутылочку винца, закажете красивый тортик, купите малому игрушку и всё. Это ваш сын, ваша семья, ваши деньги, ваши желания.
Ловлю капці• 13 октября в 09:38
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Фотозону зробіть , фотографа, тортик за 4-5 тис, фемелілук на всіх. Гроші ж є, гулять так красиво
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября в 09:39
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ми поки не хрестили. І поки також не знаю, чі потрібно. Моя мама настаює на цьому.
Творческий типаж• 13 октября в 09:40
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Та ну...вони його не бачили до цього часу?
Не дуже віриться, що це головне, що вони хочуть. Їм треба свята з великим застіллям. Навіть якщо Ви дитину після півгодини відвезете додому, ніхто з них цього може і не помітить.
Залетна Я тут• 13 октября в 09:41
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У мене також синочок може влаштовувати істерики і тим більше він не знайомий з сім´єю чоловіка.
А почему вы должны делать так, как удобно им? На себя и свои желания смотрите
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября в 09:41
Ответ дляВесняний Марафон
Я розумію. Але я все життя парюсь, що про мене подумають😢
Весняний Марафон• 13 октября в 09:42
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так разорвите этот порочный круг. У вас маленький ребенок, позвольте себе думать о нем и о себе хотя бы сейчас. А со временем привыкнете))))
неДоЖиру• 13 октября в 09:42
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так, всі троє вчитись поступили.
А ваш тупой?🥲
бифидобактерияЖоржик• 13 октября в 09:43
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Потратьте деньги не на ресторан, а на психолога. И вам полезно, и ребенку в будущем как образец
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября в 09:43
Ответ дляТворческий типаж
Можливо і так. Бачили, лише на фото. Бо всі живуть в інших містах.
неДоЖиру• 13 октября в 09:43
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Какое хамство! Плевок в сторону семьи! Еще и на год решила всех бортануть!🤨
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября в 09:43
Ответ длянеДоЖиру
А ваш тупой?🥲
У мого вже є вища освіта.
неДоЖиру• 13 октября в 09:45
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ні, але вони завжди влаштовують свята і найстарший говорить, що треба родичатись і т.д., будуть чоловіку мозг промивати. Весілля ми також не влаштовували, у нас була церемонія за кордоном. А потім посиділи з моїми батьками і з його сім´єю пізніше. То чоловіку говорили, що ми не правильно зробили і т.д.
Церемония за кордоном, а в войну мужа на родину вернули?
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября в 09:45
Ответ длянеДоЖиру
Та вони і так вважають мене дивною, бо я і на їх свята рідко приїзджаю, не люблю я таке просто. А їх жінки дуже люблять гульнуть, випити, поспівать і тому подібне.
неДоЖиру• 13 октября в 09:46
Ответ дляЛовлю капці
Де вони працюють, що встигають на пари ходити
Жены работают.
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября в 09:46
Ответ длянеДоЖиру
Ми на тиждень їздили в 2021.