Кондуктор троллейбуса• Изменено 13 октября 2025
Не хочу влаштовувати гуляння на рочок сину
Доброго дня. Синочку в грудні буде рочок. Не хочу влаштовувати шумне гуляння в ресторані з купою гостей. Та і вдома також не хочу з купою готовки т.д.. Не люблю таке, та і дитині не думаю, що це потрібно зараз. Але у чоловіка троє братів, яким треба гуляння. Мої батьки і сестра на цьому не наполягають. У чоловіка немає броні і роздїзджати по місту також не хочеться лишній раз. Краще я думаю повести малого в дитячу кімнату, присвятити цей день йому. А ви влаштовували свято на рочок малюка?
Неновая почта• 13 октября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не ходять, платять. Одному 37, 30, і 48
Кому и за что платят ?
Ловлю капці• 13 октября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не ходять, платять. Одному 37, 30, і 48
Прикол. Вони не мають права на відстрочку. Зараз перевірки у внз
Мадам Тю-лю-лю• 13 октября 2025
Ответ дляЛовлю капці
Замовте піцу, суші, пива. Але чому вони вирішують... Зараз купа інфекцій, то так важливо тинятись по гостям
Да полно таких людей, у меня тоже такие родственники. Главное поплясать повеселиться бухнуть, уж точно не пообщаться и ребенка поздравить. Наглые бесявые люди.
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября 2025
Ответ дляНеновая почта
У себя они могут устраивать праздники хоть каждый день , это их дело . ’Родичатись’ - это не гулянки по любому поводу , это другое . Так самому старшему и скажите . Муж не может его послать куда подальше ? Живет по указке братьев ?
Чоловік на моїй стороні, але ж і брата дослуххається, бо той старше.
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября 2025
Ответ дляЛовлю капці
Вони хотять побачити малого скоріше всього
Неновая почта• 13 октября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А , понятно . Ну , пусть дальше во всем слушается брата . Это удобней , чем жить своим умом .
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября 2025
Ответ дляНеновая почта
Кому и за что платят ?
За ’навчання’. І на пари інколи ходять, коли прям перевірки.
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября 2025
Ответ дляЛовлю капці
Ну поки в них канає , коли перевірка їм дзвонять і вони в універі
КвартираЧья• 13 октября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так, всі троє вчитись поступили.
А на рочок в детскую комнату не рано ли?
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября 2025
Ответ дляКвартираЧья
Я не знаю. А коли краще? В мене перша дитина, я не шарю
Цветов Мне срочно• 13 октября 2025
У сина др 2 січня. В дитячу кімнату в рік не ходили, бо вона йому в такому віці ще не була потрібна, та і самий пік сезонних захворювань, старатись поменше десь ходити взагалі. Додому прийшла моя мама і батьки чоловіка на чай і торт. Всі інші привітали по телефону, хто хотів подарував подарунок. Влітку хрестили сина і тоді вже зібрались великою компанією на природі на шашлики
Valentina shop2020• 13 октября 2025
Не можете сами решить,устроить гулянку или нет,кому она надо,особенно тому кому ,,рочок,,выражение конечно стремное
Ловлю капці• 13 октября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну так хай приїдуть, а ви в салон тим часом
Весняний Марафон• 13 октября 2025
Вот это вы странные. Как в вашем возрасте можно быть зависимыми от чужих мнений и желаний… не хотите - не отмечайте, откроете с мужем дома символически бутылочку винца, закажете красивый тортик, купите малому игрушку и всё. Это ваш сын, ваша семья, ваши деньги, ваши желания.
Ловлю капці• 13 октября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Фотозону зробіть , фотографа, тортик за 4-5 тис, фемелілук на всіх. Гроші ж є, гулять так красиво
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ми поки не хрестили. І поки також не знаю, чі потрібно. Моя мама настаює на цьому.
Творческий типаж• 13 октября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Та ну...вони його не бачили до цього часу?
Не дуже віриться, що це головне, що вони хочуть. Їм треба свята з великим застіллям. Навіть якщо Ви дитину після півгодини відвезете додому, ніхто з них цього може і не помітить.
Залетна Я тут• 13 октября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У мене також синочок може влаштовувати істерики і тим більше він не знайомий з сім´єю чоловіка.
А почему вы должны делать так, как удобно им? На себя и свои желания смотрите
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Я розумію. Але я все життя парюсь, що про мене подумають😢
Весняний Марафон• 13 октября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так разорвите этот порочный круг. У вас маленький ребенок, позвольте себе думать о нем и о себе хотя бы сейчас. А со временем привыкнете))))
неДоЖиру• 13 октября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так, всі троє вчитись поступили.
А ваш тупой?🥲
бифидобактерияЖоржик• 13 октября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Потратьте деньги не на ресторан, а на психолога. И вам полезно, и ребенку в будущем как образец
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Можливо і так. Бачили, лише на фото. Бо всі живуть в інших містах.
неДоЖиру• 13 октября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Какое хамство! Плевок в сторону семьи! Еще и на год решила всех бортануть!🤨
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября 2025
Ответ длянеДоЖиру
А ваш тупой?🥲
У мого вже є вища освіта.
неДоЖиру• 13 октября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ні, але вони завжди влаштовують свята і найстарший говорить, що треба родичатись і т.д., будуть чоловіку мозг промивати. Весілля ми також не влаштовували, у нас була церемонія за кордоном. А потім посиділи з моїми батьками і з його сім´єю пізніше. То чоловіку говорили, що ми не правильно зробили і т.д.
Церемония за кордоном, а в войну мужа на родину вернули?
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября 2025
Ответ длянеДоЖиру
Та вони і так вважають мене дивною, бо я і на їх свята рідко приїзджаю, не люблю я таке просто. А їх жінки дуже люблять гульнуть, випити, поспівать і тому подібне.
неДоЖиру• 13 октября 2025
Ответ дляЛовлю капці
Де вони працюють, що встигають на пари ходити
Жены работают.
Кондуктор троллейбуса
• 13 октября 2025
Ответ длянеДоЖиру
Ми на тиждень їздили в 2021.