Триндю-бриндю• 13 сентября в 07:05
Яку б країну ви відвідали на осінні канікули?
Единорог_помог• 13 сентября в 07:06
Ми їдемо на Мальту, сподіваюся трохи ще комфортного моря застати
Триндю-бриндю
• 13 сентября в 07:09
Ответ дляСкоро_вчера
Нидерланды, Дания. Прошлой осенью были в Берлине и Будапеште
Ви там по музеям ходите? Де знаходите програму?
Скоро_вчера• 13 сентября в 07:11
Были в музее техники в Берлине. Вход для украинцев бесплатный. Нашла информацию в интернете
Пилосмок працює• 13 сентября в 07:18
Я 10.10 іду з подругами та дітьми на 3 дні в Одесу з Дніпра
Файна цьоця• 13 сентября в 08:06
Якщо не море цікавить, то туди де влітку жарко.
От наприклад, Афіни чи Рим - так би поїхала
Майор Медуза• 13 сентября в 09:25
Я еду в сенаторский в Карловы Вары в конце сентября. Если бы просто хотела что-то новое увидеть, то выбирала бы южные страны - Италию, Испанию, Грецию, и острова, например, Тенерифе и тд. В том же Берлине, Париже , Вене, Праге - уже будет дождливо
Лялька в колисці• 13 сентября в 10:40
Чехію або Італію. Не була ще там, хочу Ватикан подивитись. Але поки ще це тільки мрії, навіть не перевела в статус плани
Кидаю курити• 13 сентября в 11:33
Ответ дляТа_все_ок_будет
Їду у Францію , минулої осіні була в Португалії
А в какой период были в Португалии и куда ездили?
Та_все_ок_будет• 13 сентября в 11:35
Ответ дляКидаю курити
В середині жовтня. В Лісабоні, Сінтрі, мис Рока, Кашкайш, ще десь на берег океану їздили
Кидаю курити• 13 сентября в 12:30
Ответ дляТа_все_ок_будет
Вы на машине или автобусом/поездом пользовались для переездов?
Какая была погода?
Та_все_ок_будет• 13 сентября в 12:42
Ответ дляКидаю курити
Какая была погода?
Погода була сонячна , десь +25, було комфортно. Користувалися громадським транспортом й таксі , воно там дуже дешеве. Наприклад , в Сінтру власним авто й не поїдеш, вірніше це дуже складно й некомфортно, почитайте про це
Кидаю курити• 13 сентября в 13:33
Ответ дляТа_все_ок_будет
Дякую
Поки не прочитала вас - вагалася, їхати чи ні, а тепер впевнена, що варто їхати
Та_все_ок_будет• 13 сентября в 15:11
Ответ дляКидаю курити
Дякую
Нам дуже сподобалося , одна з найкращих подорожей
Триндю-бриндю
• 13 сентября в 16:21
Ответ дляТа_все_ок_будет
Це яка країна? Порадьте плз місто куди
Кидаю курити• 13 сентября в 18:05
Ответ дляТриндю-бриндю
Це яка країна? Порадьте плз місто куди
Португалия
Выше написано