Кили и Манджаро• 13 октября 2025
Розташування посудомийки
Як вважає, чи буде зручно користуватися нею, якщо буде встановлена не біля мийки відразу. Типу як на фото?
Результат:
вже голосів:
34 (61.82%)
1.норм
18 (32.73%)
2.не зручно
3 (5.45%)
3.результати
Кили и Манджаро
• 13 октября 2025
Ответ дляСоседушка
Якщо поставити так, то буде краще, тільки якщо раковина буде повністю в кутку. Але тоді вам буде незручно користуватися раковиною, потрібно буде відмовитись від столешниці, яка йде вліво.
По проекту саме так. Але хотіла змінити щоб виглядало краще. Чи є сенс, не знаю
Метелики на душі• 13 октября 2025
Ответ дляСоседушка
Раковина в куті може бути, тільки якщо не буде столешниці зліва. Якщо буде, то я з вами повністю згодна.
У мене була задача така ж, як у автора. Прийшлося пожертвувати столешницею зліва. Та у мене кухня маленька, рухати мийку з кутка не виходило, бо робоча поверхня справа ставала занадто малою.
У вас раковина наполовину в кутку, як на фото автора?
Так, крило мийки (пласке, для сушки/стікання посуду) в самому куті, кран з мийкою навпроти дверці, щоб можна було підійти і стати біля неї прямо
Голубая фишка• 13 октября 2025
Ответ дляСоседушка
Так она не в углу, в углу только крыло, у меня так, удобно
Голубая фишка• 13 октября 2025
Ответ дляМетелики на душі
Навіщо раковину в кут? Так як на малюнку нормально. В куті це знущання над спиною.
В мене точно як на вашому малюнку. Ідеально (для мене)
Згодна, в мене теж як на малюнку
Голубая фишка• 13 октября 2025
Ответ дляПланшетница
Я наоборот боролась с семьёй, чтоб никогда не загромождали мойку. Посуду на столешницу, стол, да хоть на пол, не не в мойку.
О, сестра)
Соседушка• 13 октября 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Думайте по ергономіці. Ви повинні вільно стояти справа або зліва від посудомийки і розкладати з неї посуд, не бігаючи по кухні.
Ми з чоловіком прямо на кухні розкладали дошки, імітуючи відкриту посудомийку і тестували, де який посуд повинен стояти, щоб швидко все розкидати по місцям.
Вийшло, що найкраще- це як на вашому фото, тарілки чашки над мийкою, пм справа від мийки, далі шухляди з судочками та каструлями, верхня шухляда тоненька під ложки.
Що мені не подобається на фото, то це дверцята на шафі для посуду, при розгрузці посудомийки можна об відкриті дверцята прикластися лобом.