Свідок Перемоги• 13 октября в 12:10
Частый сонный паралич
К какому врачу обратиться? И какие могут быть причины?
Поумничка• 13 октября в 12:15
А что в нем опасного? Соблюдайте режим сна. Я когда по пол ночи не спала бывало такое. Прошло с возрастом.
Прибираю щодня• 13 октября в 12:19
До невролога. А там він вже може назначити супутні методи діагностики. Може й до кардіолога назначить піти.
На паровозе• 13 октября в 12:24
Після ознайомлення на Вікіпедії із цим захворюванням, якщо можна так сказати, то пригадую, що у мене також таке було. Пам´ятаю, що відчуття не самі приємні, але й нічого наче страшного. Але якщо таке часто, то краще звернутися до спеціаліста.
Написано що перше це до невролога краще. Та діагностика потрібна.
Дрібка щастя• 13 октября в 12:24
Я вважаю це він нервів. Попийте заспокійливе.
До війни у мене було не часто 2-3 рази на рік, коли почалася війна перших 2 місяці майже щодня.
Зараз також +- норм, не кожен місяць. Це жахливий стан. Нікому не побажаю...
Щас ухожу• 13 октября в 12:28
Ответ дляПоумничка
У мене було 1 раз у житті,запамятала дуже сильно і те створіння яке не мені сиділо теж. Нічого гарного у ньому немає,стресс для нервової системи.
Свідок Перемоги
• 13 октября в 12:31
Ответ дляНа паровозе
А шо це таке?
Когда хочешь, но не можешь проснуться
Свідок Перемоги
• 13 октября в 12:31
Ответ дляПоумничка
У взрослой дочери, тревожусь
Свідок Перемоги
• 13 октября в 12:31
Ответ дляПрибираю щодня
Дякую
Свідок Перемоги
• 13 октября в 12:32
Ответ дляНа паровозе
Дякую Вам
Из Кукуева я• 13 октября в 12:34
Спать в более прохладных условиях. Днем обязательная физ.нагрузка.
Свідок Перемоги
• 13 октября в 12:36
Ответ дляИз Кукуева я
Спасибо!
Из Кукуева я• 13 октября в 12:40
І головне, ’ті створіння’ - це нічого потойбічного, не порча, не темні знамення, таким чином Ваш власний організм намагається Вас розбудити, імітуючі щось дуже страшне, щоб підняти серцебиття і вприснути адреналін в наднирники. Коли тіло надто розслаблене, сильно знижується пульс та в мозок потрапляє меньше клітин з киснем - виникає гіпоксія.
Коротше, це механізм збереження життя організму. Ваш організм Вас любить, тому лякає
БоВжеВільна• 13 октября в 12:54
Ответ дляЩас ухожу
А в мене у сні була якась страшна жінка, стояла реготала і знущалась, що не старайся,нічого в тебе не вийде,ти все одно не можеш повлрухнутмсь. Доречі,це було тільки в одній зйомній квартирі, Я наче і не вірю в якісь потустлронні сили, але ну дуже часто це повторювалося і саме там.