Поліцейський патруль• 13 октября в 14:19
Підкажіть де в Києві продається таке взуття або схоже?
Шукаю сину на широку ногу, без примірки важко вгадати((
Наче нашла, але треба міряти
Де ви купуєте підліткам?
Наче нашла, але треба міряти
Де ви купуєте підліткам?
Поліцейський патруль
• 13 октября в 14:24
Ответ дляДама с заначкой
Олх доставка з приміркою
Я уже так два раза повернула, треба десь їхати і міряти.....
Дама с заначкой• 13 октября в 14:26
Ответ дляПоліцейський патруль
Базар, міряєте фоткаєте і замовляєте в інтернеті.але це не швидко
Поліцейський патруль
• 13 октября в 14:36
Ответ дляДама с заначкой
Нема всього того на базарі
Викачую яйцями• 13 октября в 14:37
В інтертопі беру.. часто беру одну й ту саму модель, але наступного розміру. От зараз знов сиджу шукаю.. накидала 6 пар в кошик, підтвердять - поїдемо на примірку. А що робити? :) з народження у сина нога широка дуже + високий підйом. В дитинстві лише демари налізали, та й там не всі моделі ))))
Король дивана• 13 октября в 14:39
Ответ дляПоліцейський патруль
Так це ж те саме вийде
Поліцейський патруль
• 13 октября в 14:43
Ответ дляДама с заначкой
Олх доставка з приміркою
Воно дорожче виходить ніж просто повернення
Бадабум• 13 октября в 14:48
Зверніть увагу на скечерс. У мого теж широка нога, тільки там і обуваю.
Угги_в_горошек• 13 октября в 14:57
Ответ дляПоліцейський патруль
Чому? доставка лише у одно сторону, якщо НП. Грощі повернуться за мінусом доставки. А от покатушки - в дві сторони
Викачую яйцями• 13 октября в 15:06
Ответ дляБадабум
Підтримую. Теж скечерс купую
120-120-120 (не худею)• 13 октября в 15:08
Ответ дляБадабум
Підтримую. У брата великий розмір і широка стопа. З дорогущих найків перейшов на Скетчерс. Вони якісніші і дешевші.
Лялька в колисці• 13 октября в 15:28
Ответ дляПоліцейський патруль
Як дорожче? Якщо ви відмовляєтесь, то нічого не платите (якщо оплата у відділенні).
Лялька в колисці• 13 октября в 15:32
У мого не широка нога, але розмір вже 47, взяла кросівки на Олх (на диво, підійшли одразу) та чоботи в інтертопі (також підійшли). Орієнтуюсь тільки на заміри устілки, бо на одних написано 46, а на інших 47,5, а устілка однакова.
Ответ дляДама с заначкой
На базаре люди стоят ради того, чтобы такие бессовестные как ты пришли, померяли и пофоткали, а затем купили в интернете? Если пришла на базар, чтобы померять, то покупай на базаре, а не ради фоток. А если хочешь в интернете, то покупай в интернете и меряй как это возможно в данном случае.
Поліцейський патруль
• 13 октября в 15:57
Ответ дляЛялька в колисці
То що ви нічого не платите, воно вже оплачено у вигляді комісії
Дама с заначкой• 13 октября в 17:25
Ответ дляKarina_B
тыкать себе в ухо будешь
Дама с заначкой• 13 октября в 18:58
Ответ дляKarina_B
На ’Вы’ к людям, которые заслуживают уважения. А ты не заслуживаешь.
Мне плевать на уважение тыкающего хама анонима. Жди хамства в ответ от посторонних людей
Ответ дляДама с заначкой
Я не аноним, это ты аноним. Ты предложила автору сделать подлость в отношении продавца на базаре, то ты разве заслуживаешь уважения? Можешь плевать сколько угодно, верблюдиха.