Поліцейський патруль• 13 октября в 14:19

Підкажіть де в Києві продається таке взуття або схоже?

Шукаю сину на широку ногу, без примірки важко вгадати((
Наче нашла, але треба міряти
Де ви купуєте підліткам?
Дама с заначкой• 13 октября в 14:22
Олх доставка з приміркою
автор Поліцейський патруль • 13 октября в 14:24
Ответ дляДама с заначкой
Олх доставка з приміркою
Я уже так два раза повернула, треба десь їхати і міряти.....
Дама с заначкой• 13 октября в 14:26
Ответ дляПоліцейський патруль
Базар, міряєте фоткаєте і замовляєте в інтернеті.але це не швидко
автор Поліцейський патруль • 13 октября в 14:36
Ответ дляДама с заначкой
Нема всього того на базарі
Викачую яйцями• 13 октября в 14:37
В інтертопі беру.. часто беру одну й ту саму модель, але наступного розміру. От зараз знов сиджу шукаю.. накидала 6 пар в кошик, підтвердять - поїдемо на примірку. А що робити? :) з народження у сина нога широка дуже + високий підйом. В дитинстві лише демари налізали, та й там не всі моделі ))))
Король дивана• 13 октября в 14:39
Ответ дляПоліцейський патруль
Так це ж те саме вийде
автор Поліцейський патруль • 13 октября в 14:43
Ответ дляДама с заначкой
Олх доставка з приміркою
Воно дорожче виходить ніж просто повернення
Prervana• 13 октября в 14:46
В Плазму едьте (на Почайне, стоковый ТЦ. Сейчас Plaza centr или как-то так называется). Еще можно в большой аутлет в Дрим Тауне втором. На третьем этаже огромный просто.
Бадабум• 13 октября в 14:48
Зверніть увагу на скечерс. У мого теж широка нога, тільки там і обуваю.
Угги_в_горошек• 13 октября в 14:57
Ответ дляПоліцейський патруль
Чому? доставка лише у одно сторону, якщо НП. Грощі повернуться за мінусом доставки. А от покатушки - в дві сторони
Викачую яйцями• 13 октября в 15:06
Ответ дляБадабум
Підтримую. Теж скечерс купую
120-120-120 (не худею)• 13 октября в 15:08
Ответ дляБадабум
Підтримую. У брата великий розмір і широка стопа. З дорогущих найків перейшов на Скетчерс. Вони якісніші і дешевші.
Лялька в колисці• 13 октября в 15:28
Ответ дляПоліцейський патруль
Як дорожче? Якщо ви відмовляєтесь, то нічого не платите (якщо оплата у відділенні).
Лялька в колисці• 13 октября в 15:32
У мого не широка нога, але розмір вже 47, взяла кросівки на Олх (на диво, підійшли одразу) та чоботи в інтертопі (також підійшли). Орієнтуюсь тільки на заміри устілки, бо на одних написано 46, а на інших 47,5, а устілка однакова.
Karina_B• 13 октября в 15:43
Ответ дляДама с заначкой
На базаре люди стоят ради того, чтобы такие бессовестные как ты пришли, померяли и пофоткали, а затем купили в интернете? Если пришла на базар, чтобы померять, то покупай на базаре, а не ради фоток. А если хочешь в интернете, то покупай в интернете и меряй как это возможно в данном случае.
автор Поліцейський патруль • 13 октября в 15:57
Ответ дляЛялька в колисці
То що ви нічого не платите, воно вже оплачено у вигляді комісії
Дама с заначкой• 13 октября в 17:25
Ответ дляKarina_B
тыкать себе в ухо будешь
Karina_B• 13 октября в 18:09
Ответ дляДама с заначкой
тыкать себе в ухо будешь
На ’Вы’ к людям, которые заслуживают уважения. А ты не заслуживаешь.
Дама с заначкой• 13 октября в 18:58
Ответ дляKarina_B
Мне плевать на уважение тыкающего хама анонима. Жди хамства в ответ от посторонних людей
Karina_B• 13 октября в 20:52
Ответ дляДама с заначкой
Я не аноним, это ты аноним. Ты предложила автору сделать подлость в отношении продавца на базаре, то ты разве заслуживаешь уважения? Можешь плевать сколько угодно, верблюдиха.