Графиня Шезвездицкая• 13 октября в 15:27

Одесситы, что думаете? Коротко о Гене-генераторе.

😳😳❗️Міського голову Одеси Труханова позбавили українського громадянства, його повноваження автоматично припиняються — ЗМІ

Як зазначають деякі ЗМІ, його повноваження міського голови припиняються автоматично — без додаткових рішень суду чи міської ради. Це передбачено ст. 79 закону ’Про місцеве самоврядування в Україні’.
Однак останнє слово за Зеленським — він має ще прийняти рішення і підписати указ.

Виконуючим обов’язки міського голови стане секретар міськради «слуга» Ігор Коваль. Він ситуацію поки не коментує.
«Зараз дуже багато чуток, не підтверджених офіційно, тому коментувати їх я не буду. Давайте дотримуватися букви закону. Сьогодні я виконую функції секретаря міської ради, а що буде далі, життя покаже», — заявив він місцевим ЗМІ.

Однак президент може піти далі,
і організувати в Одесі міську військову адміністрацію
, яка підпорядковується безпосередньо Києву. При цьому новий голова міської військової адміністрації отримає явно недружню до нього міську раду, повноваження якої ніхто не забирав. Схожа ситуація зараз у Чернігові. Якщо президент вирішить піти ще далі і відсторонити і депутатський корпус у повному складі, йому знадобиться вже рішення Верховної Ради.

Як розповів «Думській» колишній секретар Одеської міської ради Олексій Потапський, відсторонення міського голови
може повернути місто в хаос вакууму влади
. Це в умовах постійних прильотів і необхідності запускати опалювальний сезон:

«Як доміно посипляться найрізноманітніші структури. Люди будуть залишати свої посади, бо вони працювали, вибудовуючи певні відносини з керівництвом. Що буде далі, чи піде президент на те, щоб прибрати ще й міську раду? Як у такій ситуації входити в опалювальний сезон? А всі негативи тепер будуть йти безпосередньо на Зеленського. Він прибрав Труханова, тепер «людина президента» буде керувати містом».
Результат:
вже голосів: 7
6 (85.71%) Та не-фейк
1 (14.29%) Таки лишили гражданства
reokioto• 13 октября в 15:35
Лишает гражданства Президент Украины своим указом, по подаче Главы Комиссии при Президенте Украины. В общем, должен быть опубликован указ Президента Украины о лишении гражданства Труханова. Его пока нет.
Perfect look• 13 октября в 15:36
Накрал и едет в лучшую западную жизнь, без ярма в виде украинского гражданства и обязанности за него лишиться жизни. Что тут думать ?
mymoly• 13 октября в 15:44
Комісія при Президентові не розглядала питання про позбавлення Труханова громадянства, – ЗМІ

«Можливо, ситуація зміниться ввечері, але наразі жодних рішень не прийнято», – повідомив співрозмовник видання.
Perfect look• 13 октября в 15:46
Ответ дляmymoly

автор Графиня Шезвездицкая • 13 октября в 15:46
Ответ дляreokioto
Есть много вопросов...
Один из которых:для чего это разгоняют по тг каналам.
Копия его паспорта рф- это смешно..
150 копий его паспорта с разными сериями.
Но, он в контрах с зелёными и неупровляем
автор Графиня Шезвездицкая • 13 октября в 15:47
Ответ дляPerfect look
Гену с кресла мера вынесут вперёд ногами.
Perfect look• 13 октября в 15:49
В Украине если ты украл буханку хлеба, во время войны, то сядешь в тюрьму, если тебя раньше не отловят и не кинут на смерть, если ты украл миллиарды, то лишают гражданства и ты свободен как птица и этой стране, у которой украл миллиарды ничего не должен. Пипл хавает, им всё нравится !
автор Графиня Шезвездицкая • 13 октября в 15:50
Ответ дляPerfect look
Та не лишат его гражданства)))
Он действующий мер)))
Perfect look• 13 октября в 15:51
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Есть много вопросов...
Копия его паспорта рф- это смешно..
Это всё дешевый театр, кто реально в контрах, те уже на кладбище давно. Такой же дешевый цирк как и противостояние кличка и зелени
Perfect look• 13 октября в 15:52
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Та не лишат его гражданства)))
Он действующий мер)))
Ну, посмотрим, ставлю на то, что лишат и поедет в свою лучшую жизнь
Манула• 13 октября в 16:02
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Есть много вопросов...
Копия его паспорта рф- это смешно..
В останньому реченні відповідь
автор Графиня Шезвездицкая • 13 октября в 17:04
Ответ дляМанула
В останньому реченні відповідь
Да,но и отвечать кто будет за погибших 30 сентября?
Манула• 13 октября в 17:50
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Я не одеситка, важко судити хто у цій ситуації винен. Мені здається від стихійного лиха ніхто не застрахован. У Дніпрі колись ще при есересері була подібна трагедія ((
виктория7аас• 13 октября в 17:52
Ответ дляPerfect look
При всех его недостатках он все же пытается как-то не дать окончательно превратить Одессу в Жмеринко-Гачибей
автор Графиня Шезвездицкая • 13 октября в 20:19
Ответ дляМанула
Смерть людей в Одессе произошла по вине соответствующих коммунальных организаций: забитая система,которую не чистили годами и 2 коллектора, которые не открылись и не были подключены к генераторам.
Вы думаете, зря что ль у нашего мера погоняло Гена-генератор?
Потому, что никто не знает,где гуманитарные генераторы, которые городу дали..
Нет,таки где один-знаем
Он был обнаружен у его барышни в ресторане...
автор Графиня Шезвездицкая • 13 октября в 20:20
Ответ длявиктория7аас
И с,каравем он будет первый стоят )))