волосатое стекло• 13 октября в 19:56

Це нормально ображатись?

Моїй доньці 26 років було, а вона до тепер ображається, що свого часу не пішла на випускний, бо в нас не було грошей купити випускну сукню. Після школи вона вступила на бюджет, то ми їй сказали або навчання або сукня. Це нормально за таке ображатись?
Та прям багіня• 13 октября в 20:12
Ответ дляволосатое стекло
Могла поїхати в Польщу на заробітки або на перукаря
Автор, это вы?
Міс Всесвіт• 13 октября в 20:13
Ответ дляНе танцую- но пою
Продули, перешили напірник і як нова. Чи Вам релігія шити забороняє? Тут вже ні онкологія, ні бюджет не вліпиш як виправдання
Слухайте дівчат, ви теж не перегібайте. Тяжко хворий батько, молодша дитина, питання виживання в прямому й переносному смислі, і говорити про випускний та плаття?я звичайно не знаю всієї ситуації, наскіььки там була тяжка ситуація з онкологією і скільки довелося пахати матері на ліки щоб витягти батька з того світу; але в такій ситуації щось там писати про обов´язок оплатити випускний, вибачте це занадто. Якщо в сім´ї серйозна біда і загроза життю члена родини то дочка могла б взагалі піти після школи на роботу а навчання відкласти.
автор волосатое стекло • 13 октября в 20:13
Ответ дляНе танцую- но пою
А дорослі в вашій сім´ї працювати не привчені? Чому діти працюють замість дорослих?
Це вже не діти, а молоді люди 17-18 років
Love_Love_Love_• 13 октября в 20:14
Ответ дляМіс Всесвіт
А могла би нирку продати
автор волосатое стекло • 13 октября в 20:14
Ответ дляТа прям багіня
Автор, это вы?
Ні
Рятівник Малібу• 13 октября в 20:14
Ответ дляволосатое стекло
Вона вже доросла, школу закінчила
Надеюсь от нее помощи вы не увидете
Пацаааааааан• 13 октября в 20:14
Ответ дляМіс Всесвіт
Но можно же было то платье хоть у соседки взять, чтоли. Помню в моем детстве тоже не было на праздник - Новый год и все в платьях. Так мама старые перешивала, украшала и все было отлично. И многие тогда именно так и делали. Это куда лучше чем совсем ничего. Еще и перед выбором ставить.
интайм_не_предлагать• 13 октября в 20:15
Або навчання - вона ж на бюджет вступила, чи ні?
Не танцую- но пою• 13 октября в 20:15
Ответ дляМіс Всесвіт
Ну я, наприклад, саме та дитина, яка закінчувала школу маючи онкохворого батька. І молодшого на 2 роки брата. І була на випускному. І брат мій був. А потім мама і кредит взяла комп´ютер, щоб я могла вчитись в універі. А на мобільний телефон я заробила собі сама на літніх канікулах, торгуючи окулярами на ринку.
Не розумію автора взагалі. І розумію її дочку.
Коленная ложечка• 13 октября в 20:15
Ответ дляПацаааааааан
В 2016 на выпуск?
Міс Всесвіт• 13 октября в 20:15
Ответ дляLove_Love_Love_
А могла би нирку продати
Вибачте, у вас із ноловою непорядок. У мене у знайомих батько помер від онкології, але його сім´я зробила все можливе щоб витягти його. Це вартувало купу грошей. А ви про випускний, люди, ви реально не в собі
MacOS-ница• 13 октября в 20:16
Ответ дляволосатое стекло
після цього думаю, що ви тролите
Пацаааааааан• 13 октября в 20:16
Ответ дляКоленная ложечка
В 2016 на выпуск?
В 2016 уже и секонды были. Почему бы и нет? Ну раз никакого нет.
Коленная ложечка• 13 октября в 20:16
Ответ дляMacOS-ница
після цього думаю, що ви тролите
Так і є
Та прям багіня• 13 октября в 20:16
Ответ дляМіс Всесвіт
Рак раком, но платье ребенку можно в секонде даже купить
интайм_не_предлагать• 13 октября в 20:16
Ответ дляволосатое стекло
Це був 2016 рік, а ще туфлі, зачіска, прикраси, ресторан.
Моя мама в 97 пошила мені сукню, гарну, і босоніжки купила.люблю її і вдячна за все. Ростила нас з братом сама.
автор волосатое стекло • 13 октября в 20:17
Ответ дляНе танцую- но пою
Мій молодший син теж не був на випускному
автор волосатое стекло • 13 октября в 20:18
Ответ дляКоленная ложечка
Так і є
Не так
Та прям багіня• 13 октября в 20:18
Ответ дляволосатое стекло
Ні
А хотя да, ссорямба, те писать и читать не умели, только бабушка чуть
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Так, але ж витрати на гуртожиток, речі
Міс Всесвіт• 13 октября в 20:19
Ответ дляНе танцую- но пою
Онкологія буває різна, різної тядкості з різними затратами. Не знаю, тема дуже важка. Чесно, я як дочка не розуміюіяк можуть бути плаття, гулянки, мобільники якщо в тебе при смерті батько чи мати.
Та прям багіня• 13 октября в 20:19
Ответ дляволосатое стекло
Если вы не троль, то чего не отдали детей в интернат учиться? Там хоть спать есть где и еда
интайм_не_предлагать• 13 октября в 20:20
Ответ дляволосатое стекло
Я вже писала, що ми їй допомогли купити речі в гуртожиток. Посуд, подушку, ковдру, білизну
Тобто допомогли? Допомогальщики недолугі. Це базові потреби, які ви повинні були забезпечити.
Та прям багіня• 13 октября в 20:20
Ответ дляМіс Всесвіт
У дочери выпускной раз в жизни? То что, всем слечь, раз папа болеет?
автор волосатое стекло • 13 октября в 20:21
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Могли і не допомогти. Тим більше ми не хотіли, щоб вона пішла навчатись
интайм_не_предлагать• 13 октября в 20:21
Ответ дляволосатое стекло
Чоловік хворів на онкологію, є ще молодша дитина
Молодшій теж сукню не плануєте купляти?
автор волосатое стекло • 13 октября в 20:22
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Молодшій теж сукню не плануєте купляти?
Це хлопчик. Він вже закінчив, на випускному теж не був
Міс Всесвіт• 13 октября в 20:22
Ответ дляТа прям багіня
не знаю, в моїй системі цінностей не ’слечь’ а пустити всі ресурси на лікування рідної людини.
интайм_не_предлагать• 13 октября в 20:22
Ответ дляволосатое стекло
На старій. Таку ж не візьме в гуртожиток
Щоб про вас погано не думали? Хто бачить подушку в наволочці?
Та прям багіня• 13 октября в 20:23
Ответ дляМіс Всесвіт
Да, помогать надо, но у других членов семьи и своя жизнь должна быть