волосатое стекло• 13 октября 2025
Це нормально ображатись?
Моїй доньці 26 років було, а вона до тепер ображається, що свого часу не пішла на випускний, бо в нас не було грошей купити випускну сукню. Після школи вона вступила на бюджет, то ми їй сказали або навчання або сукня. Це нормально за таке ображатись?
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Я готувала, прибирала, вчила уроки з дітьми
То в чому готували як сковорідок не було?
волосатое стекло
• 13 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Зайвої не було, це різні речі.
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Зайвої не було, це різні речі.
І ні качки, ні гуски у дворі не було, щоб пуху дитині на подушку зібрати? Діти ваші м´ясо бачили тільки на картинках?
Love_Love_Love_• 13 октября 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Вибачте, у вас із ноловою непорядок. У мене у знайомих батько помер від онкології, але його сім´я зробила все можливе щоб витягти його. Це вартувало купу грошей. А ви про випускний, люди, ви реально не в собі
Це у вас непорядок з тим місцем, це не значить що всі мали вмерти разом з батьком.
Пацаааааааан• 13 октября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Зайвої не було, це різні речі.
В селе? И не было лишней кастрюли? Сколько там ребенку надо, не на 10 литров же. Не знаю как у вас, но у наших родственников в селе все друг другу помогают. Односельчане с радостью отдавали и вещи и посуду и все на свете, когда у одних людей дом сгорел. Знали же что у вас ситуация не простая, неужели никто даже ложку с вилкой лишние не предложил?
волосатое стекло
• 13 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
У нас не було. Лише в баби з дідом кури та порося
волосатое стекло
• 13 октября 2025
Ответ дляПацаааааааан
Та в нас були старі вилки та посуд
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Чому? У ’гірських районах Чернівецької області’ домашня птиця не живе?
волосатое стекло
• 13 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Живе. Але в нас не було землі її тримати, лише маленький двір
Пацаааааааан• 13 октября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Та в нас були старі вилки та посуд
Так зачем тогда покупать то? Вы думаете кто-то будет ложку разглядывать? И у меня есть старые вилки 2, раритетные, времен СССР. И ?? Это стыдно по вашему?
волосатое стекло
• 13 октября 2025
Ответ дляПацаааааааан
Так. Я їй купила дві нові виделки та ложки, 2 тарілки на перше та дві на друге, маленьку сковорідку, маленьку праску
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляПацаааааааан
Разве только у Вас? Загляни сейчас в любой дом, везде да и найдется вилка советская с колоском. Можно подумать остальные дети в общагу с мельхиором приехали. Такие отмазки у автора, что просто противно становится
Пацаааааааан• 13 октября 2025
Ответ дляволосатое стекло
ясно. Никогда не обращала внимание какой вилкой или ложкой едят коллеги. И из какой посуды кстати тоже. Как-то все равно. 🤷🏼♀️ на такие мелочи
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Автор, спитаю ще раз, у дитини не було особистої тарілки? Ви з однієї тарілки по черзі їли чи що?
волосатое стекло
• 13 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Були, але хтось в гуртожитку може вкрасти, а це сервіз. Купила їй щось простіше
Пацаааааааан• 13 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Ага. Тем более в общагах воруют, посуда бьется, теряется и тд. Не понимаю зачем покупать базовые вещи, если они есть дома.
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Ну а ви вкрали в своєї дитини випускний. Ідіть помилуйтесь сервізом може.
Залетна Я тут• 13 октября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Мне купила на Троещине платье за 200 грн, причёску сами сделали
Только из их села проезд до вашей трещины и обратно равен был бы трём платьям + вопрос , где ночевать.
Большинство комментаторов не жили в таких глухих селах, где большинство в режиме самовыживания всю жизнь, в не последние 4 года.
И да, семьями заграницу ездили, и повезло тем, кто в 22-м не успел вернуться. Кто успел, давно в окопе или на кладбище
интайм_не_предлагать• 13 октября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Живе в іншому місті. Приїздить раз на рік
Знаєте, моя мама тяжко працювала, щоб у нас все було, тому зараз я теж приїжджаю раз на рік, бо працюю, але у моєї мами все є. І працюю я з п´ятнадцяти, і освіта є, і маму ніколи не залишу без підтримки, бо вдячна...
волосатое стекло
• 13 октября 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Так
Залетна Я тут• 13 октября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Дітей. Але суворі реаліії села, де нема роботи
Автор, вас тут 99% не зрозуміє. Адже в Україні ’такого не може бути’
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Хай би племінник, той шо недочився і поїхав на заробітки із Польщі передав. В 2016му інтернет вже був. Можна було вибрати сукенку за 10-20 євро і племіннику скинути референс, то й би купив і бусом відправив. Коротше, було б бажання порадувати свою дитину.
интайм_не_предлагать• 13 октября 2025
Ответ дляволосатое стекло
В нас взагалі двору не було. Маленький сарайчик з вигулом метр на метр. І качки були, і кури ..
интайм_не_предлагать• 13 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Та не те що відмазки, життя важке, я вірю, але якісь пріоритети дивні і підхід до життя ще дивніший.
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Та люди в 90і на балконах курей тримали. А в автора в селі місця не знайшлось
интайм_не_предлагать• 13 октября 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
В Чернівцях ще більший ринок, ще й гуманітарки в кожному райцентрі раз на тиждень.
Залетна Я тут• 13 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Інтернет був у глухому селі? Ви там жили і знаєте? Ви впевнені, що племіннику то хотілося робити? Скільки тут тем було, коли такі сестри крутять і жодна копійка на сторону не піде.
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Ну зараз, очевидно, в автора інтернет є. То й 2016му був))) В 2016му, щоб у універ на бюджет вступити треба було онлайн-заявки всякі подавати, на те ж ЗНО, і на вступи в ВНЗ пріорітети. Так що був, був))
Залетна Я тут• 13 октября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Ні, я не хотіла, щоб вона ішла навчатись. Це було її бажання, вона дуже хотіла стати юристом, але вступила на бюджет на географічний. В результаті пішла на бюджет
Вона тепер за фахом працює і заробляє більше, ніж мала б перукарем? Тоді добре. Нехай вона цього добилася з образи і злості, в кожного свій шлях.
Тим більше, минуле в минулому. На той момент ваше рішення було таким і далося вам нелегко. Може і депресія була, і не до святкувань. Всі ж такі мудрі, сидячи в комфорті в Києві.
волосатое стекло
• 13 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
У нас не було. Донька сиділа в кущах через сусідський інтернет. Там і читала, і заявки подавала