волосатое стекло• 13 октября в 19:56

Це нормально ображатись?

Моїй доньці 26 років було, а вона до тепер ображається, що свого часу не пішла на випускний, бо в нас не було грошей купити випускну сукню. Після школи вона вступила на бюджет, то ми їй сказали або навчання або сукня. Це нормально за таке ображатись?
автор волосатое стекло • 13 октября в 20:37
Ответ дляЯниЯ
О, там перукарі знатні. Ви роми болгарські, що в таких великих платтях і з зачісками танцюють
Які там роми?
ЯниЯ• 13 октября в 20:37
Ответ дляволосатое стекло
Так або на перукаря вчитись
А вона така сяка захотіла вищу освіту. Скільки їй. Проблема ж не у випускному і образа не на нього
автор волосатое стекло • 13 октября в 20:38
Ответ дляЯниЯ
А на що тоді?
ЯниЯ• 13 октября в 20:38
Ответ дляволосатое стекло
Життя складне, діти мають теж заробляти
А ви працювали колись?
Губной рояль• 13 октября в 20:38
Ответ дляволосатое стекло
А сенс, якщо пір´я старе?
В селі немає пір´я? Пуху?не повірю. У бабусі 10 подушок завжди було
Ответ дляЯниЯ
А ви працювали колись?
Так, ще до заміжжя
Проработник• 13 октября в 20:38
Ні не нормально!
Хотіла б заробила на плаття сам. Випускний клас, альо, мамина і тактова доця..., хочеш зароби і купи!
А батьки правильно на освіту!
интайм_не_предлагать• 13 октября в 20:38
Ответ дляМіс Всесвіт
Слухайте дівчат, ви теж не перегібайте. Тяжко хворий батько, молодша дитина, питання виживання в прямому й переносному смислі, і говорити про випускний та плаття?я звичайно не знаю всієї ситуації, наскіььки там була тяжка ситуація з онкологією і скільки довелося пахати матері на ліки щоб витягти батька з того світу; але в такій ситуації щось там писати про обов´язок оплатити випускний, вибачте це занадто. Якщо в сім´ї серйозна біда і загроза життю члена родини то дочка могла б взагалі піти після школи на роботу а навчання відкласти.
Так, але вибачте, купити нову подушку, ковдру і посуд, але не сукенку? Вона у них що на соломі спала і дранкою вуривалась? Миски і ложки не знайшли? Да ніхто в общагу не купує нове. Мати з хворим чоловіком і двома дітьми не працює і мріє відправити дитину на заробітки? В мене подруга в такій ситуації з під Ізюму до Чугієва їздила на роботу щодня, а коли чоловік помер, виїхала з обома дітьми, але не сиділа і не нила. Моя мама в свій час теж в селі з нами виживала, але працювали, і городи тягнули, і птицю тримали, і вивчила обох, і випускні у нас були. І ми працювали з братом з 15 років, щоб їй допомогти. Я просто не можу зрозуміти, хто прийняв рішення в селі народити 2 дітей, щоб відправити на заробітки, а самій сидіти.
ЯниЯ• 13 октября в 20:40
Скільки зараз дитині?
Проработник• 13 октября в 20:40
Мабуть одні дівки випускного віку пишуть😅
Всіх підсаджую• 13 октября в 20:41
садюги вы! могли бы подростку хоть недорогое, но платье купить на выпускной. правильно обижается
интайм_не_предлагать• 13 октября в 20:41
Ответ дляволосатое стекло
Так, але ж витрати на гуртожиток, речі
Ну от хто купляє нове в гуртожиток? І бьють, і крадуть, і псують...
автор волосатое стекло • 13 октября в 20:41
Ответ дляЯниЯ
Скільки зараз дитині?
26. Я написала в пості
интайм_не_предлагать• 13 октября в 20:42
Ответ дляМіс Всесвіт
Онкологія буває різна, різної тядкості з різними затратами. Не знаю, тема дуже важка. Чесно, я як дочка не розуміюіяк можуть бути плаття, гулянки, мобільники якщо в тебе при смерті батько чи мати.
Все від другого з батьків залежить.
ЯниЯ• 13 октября в 20:42
Ответ дляволосатое стекло
26. Я написала в пості
Вона хоч не повернулась до вас?
Ответ дляволосатое стекло
Могли і не допомогти. Тим більше ми не хотіли, щоб вона пішла навчатись
Жесть.
заварний look• 13 октября в 20:43
Ответ дляволосатое стекло
Я вже писала, що ми їй допомогли купити речі в гуртожиток. Посуд, подушку, ковдру, білизну
В смысле помогли?
интайм_не_предлагать• 13 октября в 20:43
Ответ дляволосатое стекло
Так
У вас з пріоритетами проблема.
Не танцую- но пою• 13 октября в 20:44
Ответ дляПроработник
Ні не нормально!
А батьки правильно на освіту!
Тут батьки не бажали, щоб дитина навчалась. І наскільки я розумію підтекст, фактично наказали її відсутністю випускного за те, що вона вступила на бюджет, а не поїхала закордон на заробітки
Всіх підсаджую• 13 октября в 20:44
Ответ дляволосатое стекло
Це випускний в селі
вы или дура или тролль
автор волосатое стекло • 13 октября в 20:44
Ответ дляинтайм_не_предлагать
У вас з пріоритетами проблема.
Ні
автор волосатое стекло • 13 октября в 20:45
Ответ длязаварний look
В смысле помогли?
В прямому. Це теж не малі витримати. Тарілки, виделки, сковорідка, кастрюля, праска
интайм_не_предлагать• 13 октября в 20:45
Ответ дляволосатое стекло
Дітей. Але суворі реаліії села, де нема роботи
Боже, я з села, чоловік з села. Не пишіть мені ото все. Бо то немає для лінивих.
Ответ дляЯниЯ
Вона хоч не повернулась до вас?
Живе в іншому місті. Приїздить раз на рік
Всіх підсаджую• 13 октября в 20:46
Ответ дляволосатое стекло
я бы на ее месте раз в пять лет максимум приезжала)))
Всіх підсаджую• 13 октября в 20:47
Ответ дляволосатое стекло
ага, хотели чтобы в ваше говне копалась? правильно она от вас подальше свалила
Всіх підсаджую• 13 октября в 20:48
Ответ дляволосатое стекло
ох ты ж бедняжка, перетрудилась))
Не танцую- но пою• 13 октября в 20:50
Ответ дляволосатое стекло
То ви ж не працювали, були все життя домогосподаркою. Невже лишньої сковорідки не знайшлось на хазяйстві? Що ви взагалі робити вмієте по життю?Дітей?
автор волосатое стекло • 13 октября в 20:51
Ответ дляНе танцую- но пою
Я готувала, прибирала, вчила уроки з дітьми
Ответ дляВсіх підсаджую
Вона більше до бабусі приїздить