220В• 13 октября в 20:50

чи можна виправдати зраду жінки

жінка і чоловік більше 10 років в шлюбі. сексу немає вже більше року. чоловік не хоче, не може і т.д у відсутності сексу звинувачує жінку. фінансово не особливо забезпечує, взаєморозуміння і підтримки немає. навпаки всіляко жінку гнобить за найменші успіхи в роботі. жінка ще порівняно молода, 35 років, доглянута. звичайно, хочеться тепла і ласки чоловічої. так от чи можна в даному випадку її було б виправдати якщо в неї зʼявиться коханець
Розбещена цяточка• 13 октября в 23:44
Ответ для220В
боїться залишитися взагалі сама
Не треба нести валізу без ручки та псувати собі життя
З цим чоловіком хорошого уже не буде
Розбещена цяточка• 13 октября в 23:45
Ответ дляЯ шалунья
35 лет, семьи, секса, поддержки нет. И вместо того, чтоб решить проблему, она заводит любовника и тем самым усугубляет проблемы. Глупая баба.
Тут треба бігти розлучення оформити і бігом робити себе щасливою
В не тягнути на своїй шиї баласт
фрау Гітта• 14 октября в 13:39
Вспомнила французский фильм, там так же нет секса, и женщина идёт на Тендер и у нее жизнь нормализовалась