Файна_зупка• 13 октября 2025

Завтра Покрова

Які знаєте прикмети, традиції…?
Мені колись наснилася на Покрову обручка, а у лютому я вийшла заміж. Обручка була така ж я і уві сні. Вже давним давно розлучені. Думаю, може ще раз колись заміж вийду
Локшина на вухах• 13 октября 2025
Ответ дляНетутешня
В тій, в якій вас хрестили.
З чого ви взяли, що мене хрестили
руки_Крюги• 13 октября 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Клоунада а не церковь, переносят от фонаря, устраивают из церкви клубы и выставки
Це прикол?
Які клуби?
Розвідка Маші• 13 октября 2025
Ответ дляНетутешня
Бабусі було б 103 роки. Все життя вважала, що народилась на Покрову.
Моїй мамі завтра 75.
автор Файна_зупка • 13 октября 2025
Ответ дляруки_Крюги
Бо ваші діди і прадіди в совєтскому союзі вже жили. То так і було. А за часів їхніх дідів і прадідів?
Чого ви так відчайдушно за совєтске тримаєтесь?
Звідки вам знати??? Звідки такі недолугі висновки, до чого тут «совєтскоє»? Ви не в собі?? Навіть відповідати немає бажання
Нетутешня• 13 октября 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
З чого ви взяли, що мене хрестили
А, ну для безбожників все легко сприймається. 2 неділі туди, 2 неділі назад, не має значення.
ТигрЛьвович• 13 октября 2025
Ответ дляруки_Крюги
Це прикол?
Які клуби?
Не прикол. Вот что Лавру превратили и не только?
автор Файна_зупка • 13 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Я не розвожу срачі і не строчу завідомо срачні теми
Кожен бачить на рівні свого кругозору
Локшина на вухах• 13 октября 2025
Ответ дляМіняйловна
Святкують мої батьки
Житомирщина. Українці у всіх поколіннях, мама вчитель української мови, як і бабуся.
Ви не святкуйте
Інших нормальних людей не торкайтеся
І не кажіть за всіх.
Міняйловна• 13 октября 2025
Ответ дляруки_Крюги
Значить інші вже не нормальні....
О діла
Не нормальні ті, які вказують людям, що коли святкувати, бо їм так треба
Завтра прийдуть не зелені, а фіолетові і скажуть Покрова у серпні
У людей є традиції. Є віра, є в тому сила. Моя бабуся вишивала сорочку весільну і мала закінчити її на Покрову
Бо весілля в їх селищі святкували після Покрови і то середина жовтня
Я не віруюча, але поважаю свій рід і традиції. Я нормальна
руки_Крюги• 13 октября 2025
Ответ дляФайна_зупка
Про що знати?
Ви не знаєте, що це совєти на наших землях ввели інший календар,той який 14 жовтня покрова?
Не знали, що до цього споеон віків українці святкували Різдво 25 грудня, а Пркрову 1 жовтня?
Ге знали? То недолуга ви.
Ваших дідів і прадідів змусили перенести традиції а ви за звичкою цей примус підтримуєте. От і все
Дідова баба• 13 октября 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Завжди Покрова була 14 жовтня
І ковбаса докторська по 5 рублів, ми в курсі.
Пластилин_Колец• 13 октября 2025
Ответ дляруки_Крюги
А їхні діди і прадіди під рос імперією з 17 сторіччя
руки_Крюги• 13 октября 2025
Ответ дляТигрЛьвович
А було таке святе місце за московитів, да?
автор Файна_зупка • 13 октября 2025
Ответ дляруки_Крюги
Про що знати?
Ге знали? То недолуга ви.
Не заміть мені жіночко. Недолуга тут очевидно не я
Гола з конопель• 13 октября 2025
Ответ дляФайна_зупка
Да буде срач… Ви можете святкувати коли завгодно, хоч завтра, хоч позавчора, влада змінюється, а є те, що вічне, як казала одна людина, що відбувалося, коли не було ще ніякої рашки, парашки…. Запитувала я про традиції та прикмети. Ви хоч до суті добирайтеся за бажанням скандалити
Те, що ви вважаєте вічним,зовсім не вічне. Цей церковний календар, який був у радянські і пострадянські часи, було ухвалено у 1918 році.
Нетутешня• 13 октября 2025
Ответ дляМіняйловна
Святкують мої батьки
Ви не святкуйте
Інших нормальних людей не торкайтеся
І не кажіть за всіх.
Мама живе в Чернігівській області. Ходить до церкви і дуже багато людей ходить на свята за старим календарем. Тільки тут читаю, що всі перейшли за новими датами.
Дідова баба• 13 октября 2025
Ответ дляФайна_зупка
За часів моїх дідів і прадідів завжди було 14 жовтня. І не вам мені розказувати
Ви вкурсі суті свята хоча б мінімально? До чого діди з прадідами?
Анютины ласки• 13 октября 2025
Завтра у меня праздник, др моего сына, когда он родился выпал снег, и обычно холодно в этот день, это единственная примета, связанная с этим днём, о которой я знаю...
Бабка-ежика• 13 октября 2025
Ответ дляФайна_зупка
Кожен бачить на рівні свого кругозору
Ваш кругозір ми зрозуміли. Шо від нас хочете? Як писали вище - срач принесли? Це ваш кругозір і ваша мета? Святкуйте коли хочете, хоч всріться, нам одноманітно
Україна наше все• 13 октября 2025
А на кладбище завтра можно клумбу обустраивать ?
Пластилин_Колец• 13 октября 2025
Ответ дляФайна_зупка
Кожен бачить на рівні свого кругозору
Звісно. Ваш рівень розводити срач
Україна наше все• 13 октября 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Православні церкви, які досі дотримуються юліанського календаря, святкують Покрову Пресвятої Богородиці 14 жовтня. Це свято відзначається Українською православною церквою (Московського патріархату)
Это все такой бред . Неужели эти церкви не идут определить праздник в один день ?? Вот поэтому и не верю в это все
руки_Крюги• 13 октября 2025
Ответ дляМіняйловна
Зрозумійте вже, що лиш якась всього 100 років цій традиції, а до цього СОТНІ років наші пращури жили за іншою традицією. І матір вашої бабусі в один день змусили поміняти календар і традиції. Вони просто прийняли те, що сказали. От і всі традиції.
Не романтично, правда?
автор Файна_зупка • 13 октября 2025
Ответ дляГола з конопель
Радянські часи тут абсолютно ні до чого. Ще раз. Є те, що вічне. І було за багато столітть ще до радянщини
Нетутешня• 13 октября 2025
Ответ дляруки_Крюги
До самої смерті бабуся не сприймала Новий рік 1 січня, а тільки 14 січня Василя і Новий рік. А от Покрова завжди була 14 жовтня.
автор Файна_зупка • 13 октября 2025
Ответ дляНетутешня
Вся Чернігівська область святкує завтра. Кожне село. Кожне місто в області
Україна наше все• 13 октября 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Где? В псевдо церкви под названием пцу?
это не церковь вообще
У ПЦУ есть Томас , а у кацапской церки чертей нет . Кстати надо полагать вы за кацапскую оккупацию Украины . Не убий))) Не возжелай имущества ближнего своего ))))
Раз одела не бу• 13 октября 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Нет никакого московского патриархата уже.
Есть церкви УПЦ православные и есть католические.
Ще греко-католицькі та протестантські. Розкажете своєму батюшці)
руки_Крюги• 13 октября 2025
Ответ дляГола з конопель
Всього лиш.
Якась сотня років.
А вони так захищають і тримаються.
А як же те, що було до 1918? До фонаря?
Гола з конопель• 13 октября 2025
Ответ дляФайна_зупка
У вас погано з історією і причинно-наслідковими зв´язками.
Повторюєте бездумно про вічне.