Файна_зупка• 13 октября 2025

Завтра Покрова

Які знаєте прикмети, традиції…?
Мені колись наснилася на Покрову обручка, а у лютому я вийшла заміж. Обручка була така ж я і уві сні. Вже давним давно розлучені. Думаю, може ще раз колись заміж вийду
из_под_тишка• 13 октября 2025
Цежбуловже
Локшина на вухах• 13 октября 2025
В якій церкві завтра Покрови?
Пиу!Пиу!• 13 октября 2025
Очнитесь, Покров уже отпраздновали 1 октября
Локшина на вухах• 13 октября 2025
Православні церкви, які досі дотримуються юліанського календаря, святкують Покрову Пресвятої Богородиці 14 жовтня. Це свято відзначається Українською православною церквою (Московського патріархату)
ТигрЛьвович• 13 октября 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Где? В псевдо церкви под названием пцу?
это не церковь вообще
Ку ка ку ка ку• 13 октября 2025
Это завтра нужно жениха хорошего просить?
ТигрЛьвович• 13 октября 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Нет никакого московского патриархата уже.
Есть церкви УПЦ православные и есть католические.
Локшина на вухах• 13 октября 2025
Ответ дляТигрЛьвович
І Покрову завтра ніхто не святкує
УраганнаЯ• 13 октября 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Где просить, подскажите?
Я приду
ТигрЛьвович• 13 октября 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
І Покрову завтра ніхто не святкує
Завжди Покрова була 14 жовтня
Бабо-лебідка• 13 октября 2025
До заміжжя ходила на це свято до церкви, просила вдалого заміжжя)) співпадіння чи ні, але так і сталося
Після оцих усіх переносів перестала в церкву ходити взагалі, щоб не звикати, а то наступного року може Покрова вже 1го травня назначать. Наші вчудять щось таке запросто.
автор Файна_зупка • 13 октября 2025
Да буде срач… Ви можете святкувати коли завгодно, хоч завтра, хоч позавчора, влада змінюється, а є те, що вічне, як казала одна людина, що відбувалося, коли не було ще ніякої рашки, парашки…. Запитувала я про традиції та прикмети. Ви хоч до суті добирайтеся за бажанням скандалити
автор Файна_зупка • 13 октября 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
І Покрову завтра ніхто не святкує
Говоріть за себе
Локшина на вухах• 13 октября 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Завжди Покрова була 14 жовтня
Не завжди, козаки святкували 1 жовтня
Нетутешня• 13 октября 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
В якій церкві завтра Покрови?
В тій, в якій вас хрестили.
руки_Крюги• 13 октября 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Ви наче не розумієте чого відбулося перенесення. До чого тут 1 травня?
Скажіть ще від фонаря відмінусували 13 днів назад?
маска Ілона• 13 октября 2025
зачем, что это, кто это?
руки_Крюги• 13 октября 2025
Ответ дляФайна_зупка
Так поки не було рашки парашки, то Покрова була 1 жовтня за ваших дідів і прадідів. До чого тут рашка?
автор Файна_зупка • 13 октября 2025
Ответ дляруки_Крюги
За часів моїх дідів і прадідів завжди було 14 жовтня. І не вам мені розказувати
сказочное_Бали• 13 октября 2025
За детства помню в селе была бабка гадейка, так на покрову голову бабам завязывала, кто долго в девках ходил каким то буро-черным платком. Смех-смехом, а выходили быстро замуж
Нетутешня• 13 октября 2025
Бабусі було б 103 роки. Все життя вважала, що народилась на Покрову.
Задираю носа• 13 октября 2025
В кацапського патріархату ?
руки_Крюги• 13 октября 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Где? В псевдо церкви под названием пцу?
это не церковь вообще
Чого не церква? А греко католики церква? А протестанти? А каталоки?
На якій підставі їй не називатись церквою?
Дозвіл від священного синоду має. Що ще ви хочете?
Пластилин_Колец• 13 октября 2025
Ніхто з вас не ходить в церкву і не святкує, але горлянки готові перегризти за дати
Міняйловна• 13 октября 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
І Покрову завтра ніхто не святкує
Святкують мої батьки
Житомирщина. Українці у всіх поколіннях, мама вчитель української мови, як і бабуся.
Ви не святкуйте
Інших нормальних людей не торкайтеся
І не кажіть за всіх.
автор Файна_зупка • 13 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Говоріть за себе
руки_Крюги• 13 октября 2025
Ответ дляФайна_зупка
Бо ваші діди і прадіди в совєтскому союзі вже жили. То так і було. А за часів їхніх дідів і прадідів?
Чого ви так відчайдушно за совєтске тримаєтесь?
ТигрЛьвович• 13 октября 2025
Ответ дляруки_Крюги
Клоунада а не церковь, переносят от фонаря, устраивают из церкви клубы и выставки
Пластилин_Колец• 13 октября 2025
Ответ дляФайна_зупка
Говоріть за себе
Я не розвожу срачі і не строчу завідомо срачні теми
руки_Крюги• 13 октября 2025
Ответ дляМіняйловна
Святкують мої батьки
Ви не святкуйте
Інших нормальних людей не торкайтеся
І не кажіть за всіх.
Значить інші вже не нормальні....
О діла