дожену і ощасливлю• 13 октября в 22:16

Як заохотити дитину допомагати по дому, якщо будь-яке прохання викликає образу?

Запароленое одеяло• 13 октября в 22:16
лозина
TANYA 0 0 0 0• 13 октября в 22:16
Перехідний вік???
Запароленое одеяло• 13 октября в 22:17
а взагалі виховання і розуміння, що в кожного в сімʼї є своі обовʼязки
Мамин тріль• 13 октября в 22:19
а сколько лет ребенку?
Не цілуюсь з бодуна• 13 октября в 22:23
Просто конкретна робота, за графіком. Виносити сміття, посуд завантажувати чи розвантажувати 1р/д, витирати пил у себе 1 р на тиждень і т.п.. Щоб це було передбачувано.
Vladislava-n• 13 октября в 22:23
Скільки дитині?
Багиня• 13 октября в 22:25
Дати зрозуміти, що свою дупу треба носити самостійно. Не прибирає в своїй кімнаті - ніхто не прибирає, не миє посуд - їсть з брудного......
So_so• 13 октября в 22:25
Мне кажется, тут много факторов важны.
Во-первых, авторитет мамы в семье. Если в целом, маму не уважают, то любые её просьбы ребенок может игнорировать. Нужно смотреть на отношения с мужем.
Во-вторых, положение самого ребенка в семье, бывает так, что родители трудятся, а ребенок с раннего детства огражден от любых обязанностей , и когда внезапно лет так в 12+ мама начинает от него чего-то хотеть - какая реакция? Злость, обиды, нежелание.
В-третьих, нет ли такого, что ребенку достается всё самое лучшее за счет нужд родителей?
Это тоже важный фактор, он привык к определенному положению вещей и не хочет его менять.
Пригощаю кашею• 13 октября в 22:25
Обижаться на все просьбы ребёнка в ответ. Ничего для ребёнка не делать, ничего не покупать, зеркалить. Очень быстро доходит ).
Вам телефонограмма• 13 октября в 22:26
Є речі, які входять в її обовʼязок. Просто тому, що такі правила сімʼї. Це норма. Так як і користуватись гаджетами ( визначений вами час)- норма. Вона виконує вашу норму, ви даєте їй можливість виконувати свою. Це не про шантаж і про давати телефон «за щось», це про розуміння, що в кожного з нас є хотілки, а є обовʼязки.,
Вбигудях• 13 октября в 22:32
Я не хотіла мити посуд, але чітко знала що маю вимити підлогу і витерти пилюку раз у тиждень. Мені подобався процес миття підлоги, бо був файний засіб для миття з шикарною пінкою. Навіть подобалося прати, бо була файна бризкалка для прання.
Джонсонюк• 13 октября в 22:32
Мы с сыном в обмен на его желание. Тоже касалось и учёбы.

Но вообще и от возраста сильно зависит
лаМпочка• 13 октября в 22:36
Хвалити. В мене з сином це працює. Сказати що в нього так класно виходить все ставити на місця, в мене так ніколи не виходило, і як це в тебе так виходить. Покажи, де би ти поставив ту чи іншу річ, бо я не знаю. Сину 8, поки ведеться
Там все розмивчато• 13 октября в 22:39
Життя змусить.
Мене ніколи нічого не змушували робити. Все виключно за моїм бажанням. Потім життя змусило готувати не лише тортики, які в дитинстві любила пекти. За таким же принципом виховую своїх дітей.
Снежнакомка• 13 октября в 23:12
Мої просто знають, що субота вони мають попилососити і вимити підлогу на 2 поверсі. Все! Вони самі обирають час, але я прошу до обіду. Зробив і вільний.
9 і 11 років.
Спеціально для цього купила пилосос акумуляторний і відро з сентрофугою. Їм не треба навіть руки мочити і нагинатись.
Привикли і роблять. Я багато не прошу
Попадалочка• 14 октября в 10:40
Ответ дляБагиня
и шо, и живет в сраче в свое удовольствие