Сусановна• Изменено 13 октября 2025

Потрібен дизайнер

Передивилася купу фоток, намалювала купу малюнків, тут питала не раз ,але ніяк не можу розкласти все в голові по полицях.
Наче визначилася, але потім виходить, що або не поміщається, або неможливо відкрити .
Питання, де шукати людину яка допоможе по моїх параметрах та побажаннях і запропонує варіанти.
Дизайнерські компанії фінансово не потягну, да і дизайн потрібен на одне лише приміщення в квартирі. Без підбору предметів інтер´єру, просто практичне та красиве розташування.
Так от. Де шукати на такий об´єм та скільки це може коштувати?.
Стопясят раз обсуждала• 13 октября 2025
Ответ дляСусановна
Згодна, бо я і сама розкладу. А ось погратися з меблями і технікою ще та задача. І саме головне, що місця наче багато, але мені нічого туди поставити, бо виглядає громіздко. А якщо прибираю шафи, то не вистачає місць для зберігання
Попробуйте как я выше писала, начать с бумажного чертежа. Только не поленитесь именно в маштабе сделать. Ну и пентерист смотрите. Там можно прям вот запрос по вашей комнате делать, типа- гостиная 40метров и тд
автор Сусановна • 13 октября 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Спробую ще так.
Пінтерест вже вивчила мабуть, але сама якось все однобічно сприймаю. В мене ванна кімната. Хотіла якогось поштовху зі сторони. Дякую
Стопясят раз обсуждала• 13 октября 2025
Ответ дляСусановна
Спробую ще так.
Единственное что вы должны знать про санузел ( я с вами поделюсь, я уже заплатила за это ) это что унитаз не может быть далее 1-2м от стояка. И не боле одно угла и то, лусше по прямой. И вот с этим надо работать))
А там уже как вам нравится располагайте))
Сherkassy• 14 октября 2025
Добрый день. Напишите мне в личку. Возможно, я вам помогу.
автор Сусановна • 14 октября 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Дякую. Саме з цим і питання теж. Не хочу щоб муляв перед очима. І пралку теж сховати треба
СМСница• 14 октября 2025
Ответ дляСусановна
Якщо будете закривати пралку, робіть відстань від фасаду, щоб залишати відчинену дверку машинки і провітрювати. Мені наприклад подобпються ідеї однієї дверки яка зміщується на направляючих, від стелі до підлоги. Це може бути як амбарне кріплення, так і звичайне купе.