Анютины ласки• 14 октября 2025
Гриби Київ
Дівчата де можна позбирати грибів Оболонський район, ? Підкажіть хто знає 🌹
Ондатрова шуба• 14 октября 2025
- На Оболоні грибів нема!
- Хто говорить?
- Директор Зеленбуду
- Хто говорить?
- Директор Зеленбуду
ЗновЗдоров• 14 октября 2025
В Пуще когда-то папа опята собирал ведрами. Но сейчас бог знает на что можно нарваться в лесу.
Соня-сонятко• 14 октября 2025
Вам найближче Пуща, але ще тиждень тому грибів не було, може вже що пішло.
Життє Бентежне• 14 октября 2025
Ответ для17bob
ЖД станция Спартак (Новая Буда) за Бородянкой. Чистий и безопасний лес. Еще там растет чабрец - значит чистий лес.
Міни теж чебрець показує?