Экспертиза• 14 октября в 00:35

Хтось нещодавно їхав на автобусі Ужгород Кошице?

чи довго стоять на кордоні? бо чула наразі через Польшу їхати то ад адовий. стоять по 5-6 годин. хочу спробквати через Кошице, Словакія
Yeva-c21c• 14 октября в 02:47
На автобусі не знаю, електричкою до Кошице стояти десь годину на укр стороні і 2 години на словацькій, плюс в тому, що не потрібно речі виносити, все перевіряють в вагоні.Думаю автобусом плюс мінус так само, якщо черги не має.
Мerida• 14 октября в 03:15
Ответ дляYeva-c21c
Это братиславский поезд?
Показушница• 14 октября в 13:33
Якраз писала на днях.
Син їхав на початку жовтня.
7 годин на кордоні, 2 в дорозі))
Як повезе.
Yeva-c21c• 16 октября в 05:53
Ответ дляМerida
Это братиславский поезд?
Нет, это словацкая электричка Мукачево-Кошице, отправляется с западной платформы в Мукачево