Байрактарна• 14 октября 2025

Всіх з Покровою!

14 жовтня дівчина, яка щиро бажає вийти заміж, може прийти в церкву саме до початку святкового богослужіння, поставити свічку біля ікони Покрови Пресвятої Богородиці, і попросити її про заміжжя, а також про щасливе сімейне життя.
Вдень у будинках печуть млинці і обносять ними кути житла, щоб задобрити домовика, а вечорами влаштовують гучні застілля.

У цей день потрібно робити дари бідним і сиротам, а також обкурювати будинку димком від підпалених гілочок яблуні або вишні – для благополуччя та удачі.

З давніх часів в народі збереглося багато прикмет на Покров. Зокрема, якщо господиня напече багато млинців, то в зимову холоднечу в будинку буде тепло. Незаміжні дівчата вважали, що якщо на Покров добре повеселитися, то можна знайти хорошого нареченого. З цією прикметою пов’язана і традиція звертатися до Богородиці у святковий день з благаннями про заміжжя.

У народній свідомості Покров Пресвятої Богородиці з’єднався і з першим сніговим покривом землі: вважається, що сніг, який випав на Покрову, володіє особливою силою. Якщо вмитися ним – то примножиш красу, збережеш молодість.
Якою буде Покрова – такою буде і вся зима.
Якщо сніг випав в цей день, то і Дмитрієв день 8 листопада буде сніжним.
Східний і західний вітер обіцяють сувору зиму, південний – м´яку, а північний – сніжну.
Якщо журавлі вже полетіли на південь, то зима буде холодною.
Ліплю вареники• 14 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
І з різних акаунтів? Ану ка покажіть з якого я ака писала ще? Чи ви не в курсі, що у людей є і в телефоні кідстаф і на компі чи я вам Америку відкрила
То вже якесь марення 😵‍💫 у панянки .
Мабуть піп кадилом не святив сьогодні
Даю справку• 14 октября 2025
Зайду, думаю, в позитивную тему - праздник у людей, приятно (я не религиозна абсолютно- хз, что это за праздник) - просто хотела позитиву почитать
Почитала....
Есть ли хоть одна тема, на которую тётки не разведут срач на сто страниц?
Вы ж такие верующие все - бог терпел и вам велел, возлюби ближнего и так далее. Что ж вы гнобите-то друг друга? Дикие люди....
Мию чакри щоденно• 14 октября 2025
Ответ дляДаю справку
Почитала....
Ви з таки тиском і наказом написати допис. Терпіти вмієте, бо не дика? то терпіть.
Мию чакри щоденно• 14 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Скажіть, от що має ще зробити рашка для України, щоб такі, як ви перестали носити туди гроші і молитися їх попам? От вам дійсно норм дивитися на це все, а потім бігти і донатити у московську церкву?
Якби московський патріархат був дійсно внє палітіки, пацифістами, так, ні. вони воду варять за рузький мір
Svitlo_• 14 октября 2025
Ответ дляНічна ненажера
Покрова - це для мене особливе свято. Молитви цього дня завжди почуті.
Після однієї з них мій батько, тоді ще живий, покинув пити на 3 роки. Це був найбільший термін з усіх його спроб. Після іншої я позбулася важкого тривожного стану та панічних атак. Звикла, що це 14 жовтня, але якби знала, що 1-го, святкувала б 2 рази. Бо це не про день, це про довіру до Бога.
Так у вас довіра до Бога чи віра у магічність дат і свят?
ХикориДикори• 14 октября 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
То вже питання до словника, що в моєму телефоні, коли спішу, не перевіряю, телефон пише, що вважає за потрібне, любить мене виправляти на свій лад. Мовою я володію досконало.
Ахаха. Оно и видно. Вы хоть погуглите прежде чем такие заявления делать:))
Даю справку• 14 октября 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Да я зашла и вышла. Ваши праздники- ваши проблемы.
пАлАвинкА• 14 октября 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Носять -носять .
Попи не бідують . Пуза такі що уххх .
А авто які під церквою стоять .
в нас ще шубу норкову має...
Кукусики• 14 октября 2025
Ответ дляБайрактарна
Как она может быть 01 числа ? Если всегда праздновали 14
И даже все приметы про именно середину осени ( птицы, снег и т.д)
Зеленский приказал
Гарнюнька• 14 октября 2025
Ответ дляХачапууури
Ну так и едьте туда где 14 окт отмечается. Нет - живите и следуйте правилам страны, в которой живёте, а не со своим уставом скачете
..По уставам страны,.- ви маєте розмовляти українською! То може ви теж звалите туди, де розмовляють кацапською
Гарнюнька• 14 октября 2025
Ответ дляПьяная вишня
То ви і в церкву вже сходили?
Московського патріархату?
а що в нас такі є?? Ви особисто бачили статут?
ТаЕщеОптимистка• 14 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Порахуйте скільки тут вас, помножте і буде норм, для рашки
Кого це нас?
Я не ходжу ло тої церкви, але і людей не засуджую, хто ходить.
То вже вам мозок промили не менше ніж кацапа своїм.
Давно ніхто в упц не молиться на маскву і не пересилає туди грошей. Вони відокремились
Джонсонюк• 14 октября 2025
Ответ дляПугачиха
На два тижні запізнились, Покрова була 01-го числа.
65 людей на сайті з промитими мізками московським патріархатом. Чекаємо після війни правління параши в Україні. Нашим дибілам на все насрати
Svitlo_• 14 октября 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Кого це нас?
Якщо ви навіть не ходите в ту церкву звідки знаєте за що там моляться і куди пересилають гроші?
Доставучая• 14 октября 2025
Ответ дляХачапууури
А чому не державною?
Пьяная вишня• 14 октября 2025
Ответ дляГарнюнька
Я згадала питання, але відповідь так і не отримала.
df364tye3• 14 октября 2025
Ответ дляруки_Крюги
Дякую, вас тоже зі святом
всех с праздником ,,,
Ангел-предохранитель• 14 октября 2025
Ответ дляПугачиха
С какой стати?
Птица секретарь• 14 октября 2025
Ответ дляДжонсонюк
Уже 68
Ангел-предохранитель• 14 октября 2025
Ответ дляПугачиха
З кацапами святкуєте?
Без кацапов. Просто 14 октября Покрова.
А календарь и день недели с кацапами одинаковый вас не смущает? Может нам сделать вторник субботой, например?
Дон Пэдро• 14 октября 2025
Ответ дляХачапууури
Державною мовою,будь ласка. Праведниця ви наша.
Тумба-юмба• 14 октября 2025
Ответ дляХачапууури
Так и едьте туда, где 1 отмечается, раз так считаете. Вся огромная, миллионная украинская православная церковь как отмечала 14 так и сейчас отмечает. Это точно подавляющее большинство православных этой страны. Политики, пропагандисты и какие-то недавно созданные структуры на это не повлияют.
Karina_B• 14 октября 2025
Как-то украинцы себя не уважают. Нет, чтобы русские отказались праздновать с нами в одну дату, от своих традиций, а именно мы отказались от своих традиций. Проявляем слабость.
Белая и пушистая• 14 октября 2025
Ну что? Передрались уже?)
Мию чакри щоденно• 14 октября 2025
Ответ дляKarina_B
Що у Вас за логіка. В них своє , в нас своє.
Ангел-предохранитель• 14 октября 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
У кого это у вас? Только на Западной Украине разве что так раньше было. Отлично от раши.
Анчо Ус• 14 октября 2025
Ответ дляKarina_B
Женская черта уступать) Они небось и в рестораны не ходят, куда ходит бывший, пока ему срать))
Karina_B• 14 октября 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
А что с вашей логикой?
Мию чакри щоденно• 16 октября 2025
Ответ дляKarina_B
А что с вашей логикой?
В мене нормально з логікою.