Байрактарна• 14 октября в 07:12
Всіх з Покровою!
14 жовтня дівчина, яка щиро бажає вийти заміж, може прийти в церкву саме до початку святкового богослужіння, поставити свічку біля ікони Покрови Пресвятої Богородиці, і попросити її про заміжжя, а також про щасливе сімейне життя.
Вдень у будинках печуть млинці і обносять ними кути житла, щоб задобрити домовика, а вечорами влаштовують гучні застілля.
У цей день потрібно робити дари бідним і сиротам, а також обкурювати будинку димком від підпалених гілочок яблуні або вишні – для благополуччя та удачі.
З давніх часів в народі збереглося багато прикмет на Покров. Зокрема, якщо господиня напече багато млинців, то в зимову холоднечу в будинку буде тепло. Незаміжні дівчата вважали, що якщо на Покров добре повеселитися, то можна знайти хорошого нареченого. З цією прикметою пов’язана і традиція звертатися до Богородиці у святковий день з благаннями про заміжжя.
У народній свідомості Покров Пресвятої Богородиці з’єднався і з першим сніговим покривом землі: вважається, що сніг, який випав на Покрову, володіє особливою силою. Якщо вмитися ним – то примножиш красу, збережеш молодість.
Якою буде Покрова – такою буде і вся зима.
Якщо сніг випав в цей день, то і Дмитрієв день 8 листопада буде сніжним.
Східний і західний вітер обіцяють сувору зиму, південний – м´яку, а північний – сніжну.
Якщо журавлі вже полетіли на південь, то зима буде холодною.
Ліплю вареники• 14 октября в 11:06
Ответ дляЛорка-хлорка
так і зе отримував багато чого і цьомки-бомки були. і родичі деяких високопосадовців на разі є чинними громадянами рашки і тд. і тп.
Та ж зе нічим не кращий за того онуфрія .
Ліплю вареники• 14 октября в 11:07
Ответ дляЛорка-хлорка
думаю цього достатньо-щоб зрозуміти що це одна з найбільших конфесій. решта-вже не цікаво
Оце так аргумент потужний .
Мию чакри щоденно• 14 октября в 11:15
Ответ дляБлондинка в Законе
Церква не країни- Церква дім Божий. Новий Рік раша теж 1 січня святкує, живіть з цим, або перенесіть, наприклад на 1 вересня.
В наших церквах Бога немає. Кожна людина є часткою Бога
ХикориДикори• 14 октября в 11:24
Ответ дляМию чакри щоденно
З вовками жити- по-вовчому вити. (народна мудрість)
Это хорошо конечно что вы знаете народные мудрости, вот если бы научились их еще мовою правильно излагать да и смысл поняли, то вообще б хорошо было.
А то как-то невпопад получилось)
Угги_в_горошек• 14 октября в 11:27
Ответ дляжар-птица Нюра
ваши держали Украину столетиями в страхе, вплоть до кандалов и расстрелов семьями, как и сейчас продолжают убивать и стирать с лица земли ни за что, так что потерпите перемены в календаре.
Это ваши,а не мои.Ты смотри,пришла с утверждением.Кокошник не жмёт?Терпите у себя на рахе.
жар-птица Нюра• 14 октября в 11:32
Ответ дляУгги_в_горошек
ваши) как и ваши с раши передают приветы вам.
ТаЕщеОптимистка• 14 октября в 11:33
Ответ дляSvitlo_
-Протестанти не будували церков до 90 не через відсутність коштів, а через заборону влади.
Дякую. Я цього не знала. А коли і хто їм дозволив?
Угги_в_горошек• 14 октября в 11:34
Ответ дляжар-птица Нюра
Своих не узнала?Это ж твои,родимые.
Меньше пить надо по поводу и без.У вас там это норма.
жар-птица Нюра• 14 октября в 11:35
Ответ дляУгги_в_горошек
Своих не узнала?Это ж твои,родимые.
ну, только у россиянки манера на ты переходить сразу, чем вы себя и выдали)
ТаЕщеОптимистка• 14 октября в 11:36
Ответ дляБлондинка в Законе
Це не наперекір. Церква жила за юліанським календарем. От було сьогодні 1 жовтня , а Совєти прийшли і сказали, що сьогодні вже 14. Але в церкві свято не перемістили цього дня , так воно і стало 14 за новим календарем, а за старим саме цього дня( в часовому розумінні , не в датах) так і залишилось по сей день.
Тобто нам не мкята треба переміщати, а дати здвинуть знов, щоб ніхто не сварився? Типу назад шурануть дати і сьогодні 1 жоатня мало би бути тільки?
Угги_в_горошек• 14 октября в 11:36
Ответ дляжар-птица Нюра
Удалено администрацией...
жар-птица Нюра• 14 октября в 11:37
Ответ дляУгги_в_горошек
Удалено администрацией...
пока здесь матреха - вы.
мои комменты видны всем, как и ваши.
а админы и ай-пи ваш видят, как и мой.
мои комменты видны всем, как и ваши.
а админы и ай-пи ваш видят, как и мой.
Угги_в_горошек• 14 октября в 11:44
Ответ дляжар-птица Нюра
пока здесь матреха - вы.
мои комменты видны всем, как и ваши.
а админы и ай-пи ваш видят, как и мой.
мои комменты видны всем, как и ваши.
а админы и ай-пи ваш видят, как и мой.
Конечно видят,и?Одним таким,как ты,всех гнобить и обзывать?Навешают ярлыков и погнали гнобить.Теперь терпите ,вам это привычно.Большинство укринцев празднуют,как и было,колбасит,да?
Манеру указывать и гнобить у себя там применяйте.
Скользкая• 14 октября в 11:45
Ответ дляКудесница_с_пургеном
14 октября всегда отмечался этот день
Вот и я сегодня утром сходила в храм на службу. Очень люблю этот праздник. Людей было много. Мамочки деток привели на причастие.
Мию чакри щоденно• 14 октября в 11:53
Ответ дляХикориДикори
А то как-то невпопад получилось)
То вже питання до словника, що в моєму телефоні, коли спішу, не перевіряю, телефон пише, що вважає за потрібне, любить мене виправляти на свій лад. Мовою я володію досконало.
Мию чакри щоденно• 14 октября в 11:54
Ответ дляСкользкая
самі мамочки причащалися?
Скользкая• 14 октября в 11:59
Ответ дляМию чакри щоденно
самі мамочки причащалися?
И мамочки, и детки.
Ліплю вареники• 14 октября в 12:09
Ответ дляМию чакри щоденно
самі мамочки причащалися?
Оті мамочки ходять до МП та ще й дітей за собою ведуть .
Скользкая• 14 октября в 12:17
Ответ дляЛіплю вареники
Вона відокремлена , але не в сьогоднішніх реаліях .
МП попи 🚀🚀🚀благословляють , а потім ними українців вбивають .
Меньше смотрите марафон
жар-птица Нюра• 14 октября в 12:25
Ответ дляУгги_в_горошек
Я так понимаю, что новая методичка к рашисткам подошла: использовать газлайтинг и т.п. манипуляции в спорах с Украинцами )
От тыканья избавляйтесь и приписывания распития алкоголя, кое присуще вам в раше, но не нам в Украине, а то выдаёт вас сразу.
Угги_в_горошек• 14 октября в 12:39
Ответ дляжар-птица Нюра
Да-да-да,об бессилия уже моими фразами в ответ.И про ’метАдички’-ну русню за километры видно.Свой ресурс ты исчерпала,адьёс.
Хочу наколоти губи• 14 октября в 13:36
Ответ дляЛорка-хлорка
в ваш день народження теж змістився?
Ви теж народилися ще до революції?
Мию чакри щоденно• 14 октября в 13:39
Ответ дляУгги_в_горошек
Пройшлася містом, щось не побачила як святкують.
Хочу наколоти губи• 14 октября в 13:39
Ответ дляЛорка-хлорка
щоб сходити в Московський то треба до москви їхати. в україні нема московського, є тільки Українська Православна Церква, єдина канонічна. У нас Митрополит, а не Патріарх.
Ви б хоч щось почитали, перш ніж заперечувати. Чи ви ’не читатель, а писатель’?
Нічна ненажера• 14 октября в 14:10
Покрова - це для мене особливе свято. Молитви цього дня завжди почуті.
Після однієї з них мій батько, тоді ще живий, покинув пити на 3 роки. Це був найбільший термін з усіх його спроб. Після іншої я позбулася важкого тривожного стану та панічних атак. Звикла, що це 14 жовтня, але якби знала, що 1-го, святкувала б 2 рази. Бо це не про день, це про довіру до Бога.
Файно Замало• 14 октября в 14:43
Автор и вас поздравляю с Покровом, сегодня большой праздник, у нас в пгт празднуют, пригород Киева. По новым датам никто не празднует.
Ліплю вареники• 14 октября в 14:45
Ответ дляСкользкая
Меньше смотрите марафон
Як несподівано .
Перестаньте дивитися скабєєву й соловʼя
Скользкая• 14 октября в 14:53
Ответ дляЛіплю вареники
Як несподівано .
Перестаньте дивитися скабєєву й соловʼя
Неспадивано не знать свою историю